Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rzucona na głęboką wodę... zakładam swoją zieloną odskocznię

Pokaż wątki Pokaż posty

Rzucona na głęboką wodę... zakładam swoją zieloną odskocznię

paulina_ns 19:09, 24 wrz 2013


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Witaj Aleksandro,ale masz pole do popisu, ile arów ma Twoja działka, bo na zdjęciach wydaje się olbrzymia...Fajnie sobie wszystko zagospodarowałaś, warzywniaczek super, zazdroszczę Teraz wszystko może się wydawać puste, bo roślinki są małe, ale jak urosną będzie super Będę zaglądała do Ciebie ) pozdrawiam.
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Tosia 19:31, 24 wrz 2013


Dołączył: 28 sie 2013
Posty: 258
aleksandra_g napisał(a)


koszenie spadków... oj jest jest dlatego bardzo się cieszę, że mamy takie ułatwienie. Dziś właśnie będę się zabierać za zrywanie darni na poczet nowych rabat więc ciężka praca przed nami tulipanów już nie wiele mi zostało, choć pewnie po wizycie w ogrodniczym tylko z workami ziemi nie wyjdę


Hehe, skąd ja to znam
A co planujesz na tych nowych rabatach?
____________________
Tosia - Weekendowa ogrodniczka
aleksandra_g 19:27, 26 wrz 2013


Dołączył: 07 cze 2013
Posty: 1736
Poprzychodziły paczki, wszystko pięknie, nawet gratisy były ale karłowy Tulipanowiec amerykański ARDIS ma połamany czubek, szlak go trafi? już będzie ''głupio rósł'' ? czy mu to nie zaszkodzi? reklamować bym raczej nie chciała..
____________________
Alex. Rzucona na głęboką wodę... zakładam swoją zieloną odskocznię
aleksandra_g 19:28, 26 wrz 2013


Dołączył: 07 cze 2013
Posty: 1736
Tosia napisał(a)


Hehe, skąd ja to znam
A co planujesz na tych nowych rabatach?



jutro pstryknę fotkę mojej poczekalni bo długo by wymieniać
____________________
Alex. Rzucona na głęboką wodę... zakładam swoją zieloną odskocznię
aleksandra_g 09:33, 27 wrz 2013


Dołączył: 07 cze 2013
Posty: 1736
i oto mój bałągan, który będzie musiał poczekać dwa tygodnie bo muszę wyjechać... mam nadzieję, że nic im nie będzie i że mój M. ich nie ususzy



i ułamany tulipanowiec

____________________
Alex. Rzucona na głęboką wodę... zakładam swoją zieloną odskocznię
aleksandra_g 20:55, 27 paź 2013


Dołączył: 07 cze 2013
Posty: 1736
ostatnio w naszym ogrodzie za wiele się nie zmienia, przynajmniej nic spektakularnego, ale za to pozbyliśmy się prawie całej matyszmaty tak więc to spory sukces bo mieliśmy jej od groma...
szlak człowieka trafia jak pomyśli ile czasu i kasy poszło na jej położenie a ile teraz trwa jej ściąganie....
____________________
Alex. Rzucona na głęboką wodę... zakładam swoją zieloną odskocznię
aleksandra_g 21:10, 27 paź 2013


Dołączył: 07 cze 2013
Posty: 1736
dosadziłam na skarpie trochę tawuł, traw i krzewów liściastych kwtitnących żeby troszkę towarzystwo rozweselić





efekt mam nadzieję będzie widać już wiosną
____________________
Alex. Rzucona na głęboką wodę... zakładam swoją zieloną odskocznię
aleksandra_g 21:16, 27 paź 2013


Dołączył: 07 cze 2013
Posty: 1736
no i przymiarka.... ale ciągle nie wiem czy o to mi chodziło...



tam gdzie paliki będzie domek na narzędzia... a mniej więcej na środku planuję zrobić koło w którym będą kamyczki a pod płotem standard kora, w kole ma być ''ala japońsko'' no i wszystko w barwach bordowo zielonych
____________________
Alex. Rzucona na głęboką wodę... zakładam swoją zieloną odskocznię
aleksandra_g 21:22, 27 paź 2013


Dołączył: 07 cze 2013
Posty: 1736
paulina_ns napisał(a)
Witaj Aleksandro,ale masz pole do popisu, ile arów ma Twoja działka, bo na zdjęciach wydaje się olbrzymia...Fajnie sobie wszystko zagospodarowałaś, warzywniaczek super, zazdroszczę Teraz wszystko może się wydawać puste, bo roślinki są małe, ale jak urosną będzie super Będę zaglądała do Ciebie ) pozdrawiam.


Paulina sorry jakoś przeoczyłam twój wpis.. to pole aż takie wielkie w realu nie jest faktycznie na zdjęciach może wyglądać na całkiem spory kawałek ziemi choć dla mnie to i tak wielkie pole do pracy działka ma 1500 metrów a na niej stoi dom, garaż, podjazd i takie tam więc troche tych zielonych metrów ubędzie

puste się wydaje to fakt, aczkolwiek dzięki ogrodowisku robię fotki i po nich widzę jak wszystko rośnie więc jest pozytywnie
____________________
Alex. Rzucona na głęboką wodę... zakładam swoją zieloną odskocznię
paulina_ns 10:08, 31 paź 2013


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Olu, ślicznie się robi u Ciebie roślinki są małe, więc wydaje Ci się pusto, ale zaczekaj trochę, aż podrosną Mi bardzooooo podobają się miłorzęby i czekam z zakupem na wiosnę pozdrawiam cieplutko
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies