Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rzucona na głęboką wodę... zakładam swoją zieloną odskocznię

Pokaż wątki Pokaż posty

Rzucona na głęboką wodę... zakładam swoją zieloną odskocznię

aleksandra_g 11:46, 31 lip 2013


Dołączył: 07 cze 2013
Posty: 1736
rabata między wejściem a garażem

było tak :

potem tak:
____________________
Alex. Rzucona na głęboką wodę... zakładam swoją zieloną odskocznię
aleksandra_g 11:49, 31 lip 2013


Dołączył: 07 cze 2013
Posty: 1736
czyli wejście prezentowało się tak :

teraz tak: sorry za jakość zdjęcia ale już wieczorem robione '' po robocie''
____________________
Alex. Rzucona na głęboką wodę... zakładam swoją zieloną odskocznię
kachat 13:13, 31 lip 2013


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 2244
Fajnie się robi, zielono i przyjemnie dla oka Choć przyznaję, że ja bym pod ścianą domu to jakieś niskie, kwitnące krzewy dała, jak hortensje bukietowe Na ścianie mogłaby być też kratka z powojnikiem jako tło, a przed nim np. róże, niskie krzewy i byliny, funkie... Się rozmarzyłam
____________________
Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna!
dora75 13:48, 31 lip 2013


Dołączył: 05 lip 2013
Posty: 171
Witaj. Bardzo ładnie u Ciebie. Fajna działka, którą stopniowo uzupełniasz o roślinność. Jest pięknie!!! Schodki w ogrodzie - super. U mnie niestety równina.
Będę zaglądała. Pozdrawiam.
____________________
Dora - Spacer po moim ogrodzie
aleksandra_g 15:44, 31 lip 2013


Dołączył: 07 cze 2013
Posty: 1736
kachat napisał(a)
Fajnie się robi, zielono i przyjemnie dla oka Choć przyznaję, że ja bym pod ścianą domu to jakieś niskie, kwitnące krzewy dała, jak hortensje bukietowe Na ścianie mogłaby być też kratka z powojnikiem jako tło, a przed nim np. róże, niskie krzewy i byliny, funkie... Się rozmarzyłam


oj gdyby to takie łatwe było ale tam przez większość dnia cień, z samego rana tylko troche słońca, do tego dużo wody z rynny a hortensję są tylko dzieciaczki jeszcze więc nie widać po jednym krzaczku na próbę z jednej strony i drugiej, w tym roku nie kwitły zobaczymy co będzie za rok a funki tam dużo właśnie, wszystkoe takie małe że nie widać chyba mam nadzieję, że za rok już ''jakoś '' to będzie wyglądać
____________________
Alex. Rzucona na głęboką wodę... zakładam swoją zieloną odskocznię
aleksandra_g 15:46, 31 lip 2013


Dołączył: 07 cze 2013
Posty: 1736
dora75 napisał(a)
Witaj. Bardzo ładnie u Ciebie. Fajna działka, którą stopniowo uzupełniasz o roślinność. Jest pięknie!!! Schodki w ogrodzie - super. U mnie niestety równina.
Będę zaglądała. Pozdrawiam.


Dziękuję bardzo i w takim razie do zobaczenia lub podglądania
____________________
Alex. Rzucona na głęboką wodę... zakładam swoją zieloną odskocznię
kachat 16:11, 31 lip 2013


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 2244
Hehehe, tam są już hortensje bukietówki..? No to ładnie, patrzyłam patrzyłam i ich nie zauważyłam, rzeczywiście malutkie dzieciaczki muszą być Hortensje dobrze rosną w cieniu i lubią dużo wody, dlatego wydały mi się w sam raz na tę miejscówkę Róże pnące albo parkowe czy inne też bardzo dobrze rosną w cieniu i nie są zbyt wymagające, więc o nich też pomyślałam.

No to poczekamy zobaczymy, co z tego wszystkiego wyrośnie - ja tez chodzę po swojej działce i z niecierpliwości wręcz liczę liście przy moich mikrusach Jak mi w tym roku jedna funkia wypuściła aż 3 a nie 2 liście, jak rok temu, to pękałam z dumy Uroki początków ogrodnictwa
____________________
Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna!
aleksandra_g 16:23, 31 lip 2013


Dołączył: 07 cze 2013
Posty: 1736
są są w rogach przy wejściu z różami to się boję jeszcze eksperymentować bo wydaje mi się, że za bardzo początkująca jestem ale zobaczymy, może mi się jeszcze zmieni ja też liczę listki i skaczę jak dziecko jak coś się dzieje
____________________
Alex. Rzucona na głęboką wodę... zakładam swoją zieloną odskocznię
aleksandra_g 16:34, 31 lip 2013


Dołączył: 07 cze 2013
Posty: 1736
i rabata między tarasem a garażem, która ma w przyszłości zakryć drewno, które tam leży i bałagan, który systematycznie nam się tam tworzy
myślałam, że to będzie moja pierwsza założona od początku do końca bez przeróbek ale posadziłam nie ta tawułkę co miałam w planach i efekt jest taki, że ta jest większa jakaś i mi mojego Red Barona zasłania albo je zamienię miejscami albo w ogóle wymyśle coś w zamian tych tawułek

nie wiedziałam, że ponownie kwitnie


fotki poranne, ale postaram się pstryknąć coś w słońcu bo tak buro wyszło
____________________
Alex. Rzucona na głęboką wodę... zakładam swoją zieloną odskocznię
malkul 09:40, 03 sie 2013


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
bergenia jest sliczna trza tylko pilnować by jej slimaki nie obżarły
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies