Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zapach ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Zapach ziemi

Agnieszka_B 19:37, 03 lut 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 1637
Kindzia napisał(a)
I tu też różano
Mam Pastellę 4 lata, była przesadzana po dwóch. Ma bardzo różny kolor kwiatów od różowego, przez kremowy, prawie biały do zielonkawego. Czasem cały sezon ma różowawe kwiaty, czasem kolor kwiatów w tym samym sezonie jest różny...nie wiem od czego to zależy.

Na jesieni sadziłam 7 austinek golasków (nie mogłam nigdzie dorwać Williama Morrisa, jak już mi się udało, to tylko golasy były, boję się czy się przyjęły...), czekam niecierpliwie na pierwsze oznaki życia wiosną. W tym roku mam tylko 4 Larissy w planie. A jeszcze chciałabym gdzieś Giardinę upchnąć...


ano różano

U mnie róże zawsze dobrze rosły, postanowiłam wiec postawić na nie , a nie cisnąć się w gatunki które miewały się raczej różnie

Co do pastelli , to zadowoli mnie ta jej kolorystyczna zmienność , będzie rosła w takim towarzystwie , że którego koloru nie przyjmie to będzie pasować- byle byłaby niziutka.
Chętnie będę podglądać twoje budzące się do życia austinki, upomnę się o zdjęcia
pozdrawiam Kasiu
____________________
zapach-ziemi
makkasia 21:16, 05 lut 2015


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Agnieszka_B napisał(a)


chce nadrobić jesienne zaległosci- wtedy nie zdążyłam

a więc: dwie Pastelle, dwie Aphrodite, trzy Stephanie Baronin , po jednej Eden Rose,Gospel , Goethe, Queen of sweden i trzy munstead

O Kurczaki jaka lista - z tej listy mam 3, a widziałam kwitnącą u siebie tylko Gospel Rok 2015 będzie rokiem róż na Ogrodowisku !
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Agania 18:21, 07 lut 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Super wiadomość u mnie została, bardzo się cieszę, źle złapała bakcyla magnoliowego, jakie odmiany kupiłaś?
Oj będzie się działo wiosną
Pozdrawiam i pochwal się jak zakwitną
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agnieszka_B 18:26, 07 lut 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 1637
Wiosną dostałam na urodziny Rustica Rubra i Susan - będą kwitnąć A na jesień dokupiłam Betty-bez pąków, niewielka jeszcze. I na tym raczej nie poprzestanę - choć nie wiem gdzie upchnę
____________________
zapach-ziemi
Agania 18:32, 07 lut 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Agnieszko twoje róże mnie urzekły i wrzosy....gratuluję własnych cisów, też spróbuję za twoim przykładem ukorzenić
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 18:34, 07 lut 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Agnieszka_B napisał(a)
Wiosną dostałam na urodziny Rustica Rubra i Susan - będą kwitnąć A na jesień dokupiłam Betty-bez pąków, niewielka jeszcze. I na tym raczej nie poprzestanę - choć nie wiem gdzie upchnę

super, będziesz z nich zadowolona
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Mysza 15:05, 08 lut 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Witam się Agnieszko.
Piękne róże z lawendą
Zrobiło się bardzo Ogrodowiskowo
Dalie jak do tej pory to były moje najważniejsze kwiaty, a teraz chyba hortensje zdominują ogród
Pozdrawiam.
____________________
Gosia
Urszulla 15:46, 08 lut 2015


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21840
Czytałam o zakupach różanychwyszły? bo w R. ostatnio mało co zostało
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Agnieszka_B 18:15, 08 lut 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 1637
Agania napisał(a)

super, będziesz z nich zadowolona


Już jestem będę wpadać do ciebie po poradę jakie teraz nabyć
____________________
zapach-ziemi
Agnieszka_B 18:17, 08 lut 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 1637
Mysza napisał(a)
Witam się Agnieszko.
Piękne róże z lawendą
Zrobiło się bardzo Ogrodowiskowo
Dalie jak do tej pory to były moje najważniejsze kwiaty, a teraz chyba hortensje zdominują ogród
Pozdrawiam.



Witam cie Małgosiu u siebie. Tak sobie wymyśliłam , że od czerwca będą u mnie dominować róże, a w drugiej połowie lata hortensje
____________________
zapach-ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies