Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Marzenia do spełnienia - nieśmiało się witam! :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Marzenia do spełnienia - nieśmiało się witam! :)

Cleo 19:25, 10 sie 2013


Dołączył: 01 sie 2013
Posty: 789
Dziękuję, widziałam u Ciebie, już wszystko jasne.

Do tej mojej tujki planuję dosadzić cisa Summergold, żurawkę bordową, żurawkę żółtą, hostę Sum and Substance i jak dostanę coś na pniu w przystępnej cenie Jak myślisz? Tylko się głowię jak to skomponować.
____________________
Marzenia do spełnienia
Cleo 20:05, 10 sie 2013


Dołączył: 01 sie 2013
Posty: 789
Chyba jednak z hosty zrezygnuję, pozostanie rabata zimozielona, nie zmieszczę tego wszystkiego, żurawki też się rozrosną. Już sama nie wiem, ehh.

Stworzyłam coś takiego:


____________________
Marzenia do spełnienia
kasiula79 20:24, 10 sie 2013


Dołączył: 30 mar 2012
Posty: 1237
Cleo masz rację - żurawki rosną bardzo szybko (po roku widać ogromną różnicę w wielkości). Hosta Sum and Substance jest ładna ale duża i nie wiem czy się faktycznie tam zmieści.

Podoba mi się Twój planik - na pniu dałabym miłorzęba Mariken (nie są drogie - ja za mojego płaciłam 30 zl), chyba że wolisz jakiegoś iglaka na pniu, ale wtedy ceny idą w górę. W każdym razie ja obstawiam marikena - popatrz u innych jakie mają ładne, bo mój to wzorcowy z pewnością nie jest, ale i tak mi się podoba. aha i jeszcze zapomniałam dodać że cudnie przebarwia się jesienią na żółciutki kolorek...
____________________
Kasia - Marzenie o...######Rabata pod oknami
Cleo 20:31, 10 sie 2013


Dołączył: 01 sie 2013
Posty: 789
Czyli mówisz, że tak mogłoby zostać. Nie mam pojęcia ile tych żurawek kupić, na pewno nie tyle ile namalowałam , bo się rozrosną. Oczywiście jak uda mi się dostać cisy to też nie kupię takich okazałych, tylko malutkie, najwyżej poczekam.
A na pniu właśnie myślę o Marikenie, widziałam już kilka razy i ładny jest, ale czy dostanę jutro? Może akurat nie przywiozą, ehh szkoda by było.

Dobrze, że chociaż Ty do mnie zaglądniesz czasem. Takto nie miałabym z kim konsultować swoich pomysłów.
____________________
Marzenia do spełnienia
kasiula79 20:39, 10 sie 2013


Dołączył: 30 mar 2012
Posty: 1237
u mnie żurawki Lime sadzone są co 40 cm i się "stykają", ale Citronelle się raczej tak nie rozrastają - w razie czego jak będzie ich za mało to po dwóch latach je rozdzielisz i podosadzasz


____________________
Kasia - Marzenie o...######Rabata pod oknami
Cleo 20:50, 10 sie 2013


Dołączył: 01 sie 2013
Posty: 789
Zrobiłam w innym ujęciu widać trochę lepiej, myślę, żeby to wolne miejsce z przodu zostawić na rośliny jednoroczne. W przyszłym roku wsadziłabym tu begonie.

Oczywiście całość będzie wysypana korą. Oglądałam zdjęcia tej Citronelle, widziałąm, że też łądnie się rozrasta.

____________________
Marzenia do spełnienia
leon60 20:51, 10 sie 2013


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Wpadam z rewizytą
Ogród ma potencjał a z pomocą Ogrodowiczan z pewnością stworzysz cudne zakątki.
Planik bardzo fajny i też obstawiam miłorzęba, mam od miesiąca i z pewnością w przyszłości pojawią się kolejne
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Cleo 21:00, 10 sie 2013


Dołączył: 01 sie 2013
Posty: 789
O super, że i Ty Olu zerknęłaś na moje malunki. Chyba tak zostawię. Kwestia co dostanę jutro. Dzięki, że zajrzałaś.

To moja pierwsza i ostatnia rabata w tym roku. Kolejna dopiero na wiosnę. Pracy mam mnóstwo, a na pomoc Ogrodowiczan oczywiście baaardzo liczę

Pozdrawiam
____________________
Marzenia do spełnienia
GorAna 09:30, 11 sie 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 15846
Witaj krajanko
Życzę postępów w pracach ogrodowych
Masz co tworzyć to sama radość trzeba dać sobie czasu
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
kasiula79 10:10, 11 sie 2013


Dołączył: 30 mar 2012
Posty: 1237
Cleo jak tam zakupy???? Pokaz koniecznie co udało Ci się kupić.
____________________
Kasia - Marzenie o...######Rabata pod oknami
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies