Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje spełniające się marzenie

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje spełniające się marzenie

Ania_ogrodni... 21:37, 22 maj 2014


Dołączył: 06 sie 2013
Posty: 378
Moja surfinia z nasionek, ale czekałam na pierwszy kwiatek i się doczekałam, teraz to pewnie już z górki

____________________
Ania -Moje spełniające się marzenie - RODOS
Ania_ogrodni... 21:38, 22 maj 2014


Dołączył: 06 sie 2013
Posty: 378


Truskawki wiszące w donicy, muszę je gdzieś wyżej postawić, u góry truskawka ozdobna
____________________
Ania -Moje spełniające się marzenie - RODOS
Ania_ogrodni... 21:39, 22 maj 2014


Dołączył: 06 sie 2013
Posty: 378
Mini warzywniaczek



____________________
Ania -Moje spełniające się marzenie - RODOS
Ania_ogrodni... 21:41, 22 maj 2014


Dołączył: 06 sie 2013
Posty: 378


Canna - (wg mojej córci "bananowiec") już poszła do ogródka, jeszcze jedną muszę zanieść.

____________________
Ania -Moje spełniające się marzenie - RODOS
Ania_ogrodni... 21:43, 22 maj 2014


Dołączył: 06 sie 2013
Posty: 378
Róże już mają duże pąki

Louise odier



Eden Rose 95 tylko dwa pączki ale za to jakie wielkie



____________________
Ania -Moje spełniające się marzenie - RODOS
Ania_ogrodni... 21:46, 22 maj 2014


Dołączył: 06 sie 2013
Posty: 378
Z tyłu róże, które na jesieni powykopywałam, przesadziłam w jedno miejsce, na wiosnę mocno przycięłam, bo wyglądały nieciekawie, a one zrobiły mi taką niespodziankę bardzo ładnie odbiły wyglądają naprawdę zdrowo, teraz czekam na niespodziankę jak zakwitną.

____________________
Ania -Moje spełniające się marzenie - RODOS
Ania_ogrodni... 21:49, 22 maj 2014


Dołączył: 06 sie 2013
Posty: 378


Kapusta ozdobna z własnych nasionek się fioletowi

Lawenda zaczyna kwitnąć, sadzonki kupne z nasion nie udało mi się wyhodować



____________________
Ania -Moje spełniające się marzenie - RODOS
Ania_ogrodni... 21:59, 22 maj 2014


Dołączył: 06 sie 2013
Posty: 378
Trawka rośnie ładnie, są miejscami lekkie prześwity, w weekend pierwsze koszenie, ostrza od kosiarki już się ostrzą. Po trzech koszeniach zobaczymy czy trzeba robić dosiewkę czy nie.

Tył działki jeszcze niestety " sama natura", co nie przeszkadza aby się fajnie bawić

____________________
Ania -Moje spełniające się marzenie - RODOS
Ania_ogrodni... 22:49, 22 maj 2014


Dołączył: 06 sie 2013
Posty: 378
____________________
Ania -Moje spełniające się marzenie - RODOS
madzielena 08:20, 23 maj 2014


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 656
Ania_ogrodniczka napisał(a)
Trawka rośnie ładnie, są miejscami lekkie prześwity, w weekend pierwsze koszenie, ostrza od kosiarki już się ostrzą. Po trzech koszeniach zobaczymy czy trzeba robić dosiewkę czy nie.

Tył działki jeszcze niestety " sama natura", co nie przeszkadza aby się fajnie bawić



Fajne Twoje dziewczyny W jakim są wieku? Ja również mam dwie córeczki (prawie 7-letnią Marcelinkę i młodszą, Weronikę - 2 lata).
Póki co Marcela narzeka jak ma jechać ze mną na działkę bo większą atrakcją są dzieci biegające pod blokiem, na placu zabaw. Ale kupiony przez nas wczoraj wąż ogrodowy trochę polepszył sytuację - jest dla Marcelki dużą atrakcją

Przymierzam się do oceny, w jakim stanie są moje róże - mam jeden bardzo ładny krzew, z którego jestem mega zadowolona - podejrzewam że jest to Mary Rose - kwitnie na różowo, nie choruje, nic się z nią nie dzieje a wygląda i pachnie kapitalnie.
Inne to już różnie - mam jedną bardzo wysoką kremowobiałą przebarwiającą się na żółto, też mi się podoba, mam kilka tzw. niebieskich czyli właściwie fioletowych, które pięknie pachną lecz są podatne na choroby, mam również kilka takich, którym bacznie się przyglądam bo są takie niestabilne - a to zakwitną, a to zachorują i ciężko się nimi nacieszyć.
____________________
Magda - Działeczka koło Muzeum
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies