Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje spełniające się marzenie

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje spełniające się marzenie

Ania_ogrodni... 12:43, 28 maj 2014


Dołączył: 06 sie 2013
Posty: 378
Coś łyso na tych moich rabatach, ale nie da się mieć wszystkiego, trzeba się uzbroić w cierpliwość. Dzisiaj już drugi dzień pada, pod deszczach akcja odchwaszczanie, koszenie.
____________________
Ania -Moje spełniające się marzenie - RODOS
Ania_ogrodni... 12:46, 28 maj 2014


Dołączył: 06 sie 2013
Posty: 378
____________________
Ania -Moje spełniające się marzenie - RODOS
Ania_ogrodni... 12:48, 28 maj 2014


Dołączył: 06 sie 2013
Posty: 378
i chyba dosiewka trawy, zobaczymy po trzecim cięciu.
____________________
Ania -Moje spełniające się marzenie - RODOS
MamaMagda 13:47, 28 maj 2014


Dołączył: 18 kwi 2013
Posty: 788
łyso na rabatach bo nie masz kory ani innej ściółki pomyśl o tym - ja u siebie dosypałam i zmiana o 180 stopni! nie spodziewałam się, że aż taka różnica jest

no i miałam pochwalic warzywnik! robi wrażenie!
____________________
Marta Ogród po Bukami - czyli jak z ogrodu bylinowego zrobić ogród pełen traw i żurawek (prace w toku..)
boguslawa_ma... 21:08, 29 maj 2014


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Ania_ogrodniczka napisał(a)




Tak z tyłu mieczyki, liatry, liliowce to same urosły To z kamyczkami to hortensja z przygiętymi patyczkami, próbuję ją prowadzić na drzewko a z pozostałe patyczki ukorzenić, taki eksperyment.
To małe zielone z wysokimi łodyżkami to sama nie wiem, muszę Bogusi zapytać, bo dostałam, czekam aż rozwinie pączki. Myślałam, że to firletka, ale sama nie wiem.

Tak pewnie ten środkowy będzie do przesadzenia, ale teraz takie maluchy, zobaczę, na wiosnę dosyć mocno je będę ciąć, co by je trzymać w ryzach jako tako.

Widziałam Twoje warzywniaczki wypasione, jak z angielskich ogrodów, bardzo mi się podobają i jakie duże.

Aniu to dzwonek brzoskwiniolistny
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
Ania_ogrodni... 20:11, 06 cze 2014


Dołączył: 06 sie 2013
Posty: 378
Wiciokrzew japoński "purpurea", męczennica "purple haze" piszę co by nie zapomnieć co kupiłam za 2 zł. Trochę wymęczone ale mam nadzieję, że dojdą do siebie

RH Saint Merryn - wyrzucam karteczki, więc trzeba gdzieś zapisać
Pieris Flaming Silver
____________________
Ania -Moje spełniające się marzenie - RODOS
Ania_ogrodni... 21:58, 07 cze 2014


Dołączył: 06 sie 2013
Posty: 378
Załamka, okradli nam działkę, nie domek, działkę... z roślin. Nie mam już garnca z truskawkami wiszącymi a już były takie piękne, tawuły golden princess trzy wykopali, zabrali wiszące doniczki przy domku, były trzy wiklinowe takie same zostawili jedną. Z donic brzydkich wykopali surfinie, donice zostawili. Szkoda gadać... Trzmielina na pniu też wykopana leżała po drugiej stronie działki, pewnie im wypadła. Ryczeć mi się chciało, ale miałam gości więc trzymałam fason.
Sąsiadom też powykopywali róże. Jak tak można... Człowiek oszczędza na czym może co by roślinki sobie sprawić, a tu taka przykrość

Jutro powklejam troszkę zdjęć, dla poprawy humoru.
____________________
Ania -Moje spełniające się marzenie - RODOS
boguslawa_ma... 11:44, 08 cze 2014


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Niestety na działkach tak jest,nie ma co inwestować w drogie rośliny,tak chyba jest w całej Polscej
Jak jak kupuje coś ładnego nigdy nie sadze przy alejce.
Tak mi przykro Aniu
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
Edyta10 15:26, 08 cze 2014


Dołączył: 30 kwi 2013
Posty: 1277
Boże, współczuję Ci, co za ludzie! brak słów!
____________________
Ogródek nad jeziorem
MamaMagda 15:34, 08 cze 2014


Dołączył: 18 kwi 2013
Posty: 788
Echhhh masakra!!!! Nienawidzę złodziei!!
____________________
Marta Ogród po Bukami - czyli jak z ogrodu bylinowego zrobić ogród pełen traw i żurawek (prace w toku..)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies