Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Mój wymarzony ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój wymarzony ogród

anbu 11:09, 06 cze 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Bardzo ładnie a klonik mnie zachwycił
____________________
Ania Ogród Ani :)
beata_m 08:46, 06 lip 2016


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
piękne widoczki czyściutko i elegancko
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
Toszka 12:36, 06 lip 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
eh, Madziu, stęskniłam się za twoimi widokami. ślicznie
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
bql3 09:15, 24 lip 2016


Dołączył: 15 wrz 2014
Posty: 1274
Nice! - no cudnie, dużo pracy włożonej i jeszcze więcej serca a efekt przepiękny Ci wyszedł. Lubię gdy jest biały kolor w ogrodzie zastosowany daje on dużo szyku i elegancji w połączeniu z roślinami - sam też stosuję tę wysublimowaną kombinację kolorów u siebie w Herbaciarni

pozdrawiam
Jan
____________________
Chashitsu - herbaciarnia japońska,ogród trójkątny
nicol21 11:06, 24 lip 2016


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10283
Magda - gratulację córki - śliczna jest!
Zakątek super się prezentuje!!!
pozdrawiam!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Escolar 15:50, 10 sie 2016


Dołączył: 06 sie 2015
Posty: 8
Witam bardzo goraco

Magda, piękny ogród efekt powalajacy patrzac na zdjecia sprzed kilku lat, obserwuję Twój ogród juz od jakiegos czasu i nie moge sie nadziwić jak jest pięknie . Czy moge pozawracac troche głowę ?? Mam w ogrodzie podobne donice i niestety mój mąż twierdzi ze nie da sie ich tak "obrobić" na gładko i pomalować na kolor prosze o instrukcje jak zostały zrobione ??
miko 22:02, 20 sie 2016

Dołączył: 19 sie 2016
Posty: 72
Witam serdecznie.
Właśnie skończyłam przeglądać Twoje forum "powiem"łałłł! Cudowny! Przymierzam się do prac nad swoim "czymś" i bardzo bym chciała aby coś pięknego powstało(na tą chwilę tragedia) Patrząc na zmiany u Ciebie wiem, ze jest to możliwe, podziwiam i zazdroszczę. Super!
____________________
mikomarzenie-o-zielonym-zakatku
Magda_ 10:41, 06 wrz 2016


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
Escolar napisał(a)
Witam bardzo goraco

Magda, piękny ogród efekt powalajacy patrzac na zdjecia sprzed kilku lat, obserwuję Twój ogród juz od jakiegos czasu i nie moge sie nadziwić jak jest pięknie . Czy moge pozawracac troche głowę ?? Mam w ogrodzie podobne donice i niestety mój mąż twierdzi ze nie da sie ich tak "obrobić" na gładko i pomalować na kolor prosze o instrukcje jak zostały zrobione ??


moje donice są zalane z betonu i teraz myślę, że lepiej by było gdyby były np z bloczka betonowego - szybciej a efekt podobny. Są ocieplone, żeby roślinki nie zmarzły zimą. Zaciągnięte klejem, zagruntowane i pomalowane. Malowanie przy białym kolorze czeka cię co rok ale czego się nie robi. Musisz zmotywować jakoś swojego M bo naprawdę fajnie to wygląda
____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
Magda_ 10:42, 06 wrz 2016


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
miko napisał(a)
Witam serdecznie.
Właśnie skończyłam przeglądać Twoje forum "powiem"łałłł! Cudowny! Przymierzam się do prac nad swoim "czymś" i bardzo bym chciała aby coś pięknego powstało(na tą chwilę tragedia) Patrząc na zmiany u Ciebie wiem, ze jest to możliwe, podziwiam i zazdroszczę. Super!


zobacz jak było u mnie na początku na pewno uda się i tobie
____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
siakowa 10:45, 06 wrz 2016


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
oj przgapiłam śliczności takie??? ale właśnie nadrobiłam pozdrawiam
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies