Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja bajka

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja bajka

malgorzata_s... 22:06, 12 wrz 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
O nowy awatarek. Miło cię widzieć.Masz piękny uśmiech.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Kapibara 22:44, 12 wrz 2013


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 519
Katkak napisał(a)
Aga, a tak przy okazji dekoracji, nie mogę się doczekać aż zobaczę Twoje kamyczkowe wyklejanki i te brzozowe choinki, no pochwal się wreszcie bo ciekawość mnie zżera


Będą, będą, tylko czasu braknie na fotki Nie jest tego dużo, bo przy moich maluchach zegar mi przecieka przez palce Z kamulców własnoręcznie budowałam rabatę z brzozą i oklejałam krąg starej studni i to jest w moim wątku. Na tegoroczną choinkę brzozową już zmasakrowałam kilka drzewek w lesie, więc będzie niebawem.

Małymi kamyczkami tak jak Ty spróbowałam kiedyś okleić plastikową doniczkę, ale mizernie mi to wyszło, więc na razie pomysł oddalił się w niebyt.

Obiecuję! Słowo humoru
____________________
Agnieszka Drzewulcowo
Katkak 16:38, 13 wrz 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Gosiu chyba się rumienię
Aga trzymam za słowo
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 17:49, 13 wrz 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
malgorzata_s... 18:30, 13 wrz 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
No ślicznie,jesiennie.Ja znów kupiłam wrzosy nie oparłam się. Muszę je ukryć gdzieś.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Katkak 20:33, 13 wrz 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Wrzosy mają coś w sobie, faktycznie trudno się im oprzeć. Mnie jakoś kojarzą się z "Wichrowymi wzgórzami" Te na zdjęciu akurat są u mojej kuzynki, ale jutro rano uderzam na ryneczek i na pewno coś przytargam
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 20:38, 13 wrz 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Aga cudnie tam u Ciebie jak nie wiem co. Prze Aparatka jesteś, że zrobiłaś tą rabatę pod brzozą. A ja tu wyskakuję z kamysiami na daszku studni Ale nic, od czegoś trzeba zacząć.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 19:20, 14 wrz 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Kupiłam dziś hortensję i taką trawkę, Red Baron zdaje się

____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 19:27, 14 wrz 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254

Dziś przywiozłam od teścia kilka paproci. Na razie są takie biedne, wymizerowane, ale na wiosnę będą ładniutkie. Gosiu za Twoją dałam je na tył rabatki, ale powiększyłam ją jednak pod sam murek, bo tam ta trawa tak rosła jakby chciała a nie mogła, no i z kosiarką źle byłoby jeździć. Tak sobie myślę co by dodać do tej rabatki. Może wrzosy? Pomożecie? Żurawki na pewno na obrzeża, ale chcę jakieś jasne, kolorowe, a u mnie na ryneczku jak na złość same bordowe. Więc poczekam, aż trafię na te wymarzone. Tylko co by jeszcze dodać pomiędzy...
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 19:29, 14 wrz 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Wygospodarowałam jeszcze takie miejsce - dalszy ciąg powyższej rabatki i też nie wiem co tu posadzić. Jest zacieniona. Może parzydło leśne... Mam pod orzechem i tak mizernie tam rośnie, więc mogłabym przesadzić. Zarzućcie jakiś pomysł proszę
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies