Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja bajka

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja bajka

Katkak 20:56, 18 lut 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Waclaw napisał(a)
Ależ masz porządek
Ja jeszcze nie sprzątam, W tygodniu inne prace uskuteczniam. Grządki jeszcze śpią. Zaglądałem na ciemierniki ale nie mają pąków kwiatowych

Wacuś ogarnąć ogródek takich rozmiarów jak mój to dwa popołudnia i po robocie, żaden wyczyn. I to uważam za wieeelki plus małego ogrodu. Szczególnie dla pracującej mamy.

Moje ciemierniki też nie wszystkie mają pąki, nie przejmuj się.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 21:05, 18 lut 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
kasiek napisał(a)
Porządeczek masz już superowy - kolekcja worów to pokazuje
Krzys na orzech jak zawodowiec - świetne ujęcie

Trzeba orzecha w ryzach trzymać bo wiesz jaki był gigantyczny. Wory odjadą sobie w czwartek. Panowie pewnie stwierdzą, że z zimowego snu obudziłam, bo nikt na miojej ulicy nie produkuje tyle ogrodowych śmieci co ja
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
kasiek 18:13, 19 lut 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Kasia wyczyn - nie wyczyn - świetna organizacja jest bardzo potrzebna - masz małe dzieci i pracę na pełen zegar - a tu wszystko ogarnięte - brawo !
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Katkak 09:36, 20 lut 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
kasiek napisał(a)
Kasia wyczyn - nie wyczyn - świetna organizacja jest bardzo potrzebna - masz małe dzieci i pracę na pełen zegar - a tu wszystko ogarnięte - brawo !

Dzięki Kasiu. W sumie to fakt, że potrafię dobrze czas zorganizować i rozplanować go tak by wystarczył dla rodzinki, pracy i pasji wszelakich.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
dana1s 07:27, 22 lut 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Kasiu u Ciebie aż lśni Też podziwiam Twoją organizację w każdej dziedzinie, ja nie pracuję a nie na wszystko znalazłam czas...
Muszę chyba przyjść do Ciebie na szkołę
Miłego dnia i cudnego weekendu!!
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
sylwia_slomc... 09:22, 22 lut 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81912
Katkak napisał(a)

Dzięki Kasiu. W sumie to fakt, że potrafię dobrze czas zorganizować i rozplanować go tak by wystarczył dla rodzinki, pracy i pasji wszelakich.
Za to też podziwiam
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Milka 09:48, 22 lut 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ale cudny oczar chciałam kiedyś i jakoś na chceniu u mnie się skończyło, może i lepiej, bo tak czyściutko, to ja długo nie będę mieć idę ogarniać sypialnię, w ogród psie kupy uprzątnąć, to przy okazji zobaczę, co u mnie.
Super wieszak dla Sylwii zrobiłaś Kasiu
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Katkak 10:20, 22 lut 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
dana1s napisał(a)
Kasiu u Ciebie aż lśni Też podziwiam Twoją organizację w każdej dziedzinie, ja nie pracuję a nie na wszystko znalazłam czas...
Muszę chyba przyjść do Ciebie na szkołę
Miłego dnia i cudnego weekendu!!

Danuś sama u siebie zauważyłam, że jak mam więcej do ogarnięcia, to lepiej potrafię się zorganizować. Również miłego weekendu życzę
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 10:21, 22 lut 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
sylwia_slomczewska napisał(a)
Za to też podziwiam

Buziol. Ja za to nie znam bardziej pracowitych osób niż Wy
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 10:24, 22 lut 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Milka napisał(a)
Ale cudny oczar chciałam kiedyś i jakoś na chceniu u mnie się skończyło, może i lepiej, bo tak czyściutko, to ja długo nie będę mieć idę ogarniać sypialnię, w ogród psie kupy uprzątnąć, to przy okazji zobaczę, co u mnie.
Super wieszak dla Sylwii zrobiłaś Kasiu

Irciu Twoje areały, to nie moje spłachetko.Oczara polecam, uwielbiam go. No i plus, że jest szczepiony na pniu, więc wszędzie się upchnie. Wieszak z patola znad morza. Tam "meble" na piachu leżą, nic tylko brać. Buziol Ślicznoto. Fajny awatar.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies