Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja bajka

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja bajka

AnnaCh 21:08, 23 lut 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
U mnie mówi się na te roślinki komarzyce. Bardzo je lubię, a wiesz, że nie trzeba ukorzeniać w wodzie? One tak jak pelargonie puszczają korzonki bezpośrednio w ziemi
____________________
Ania - Malutki pod lasem
kasiek 22:34, 23 lut 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Katkak napisał(a)




Myslałam że masz pełno kwiecia wokół oczka - a to dekoracje - super
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Katkak 08:02, 24 lut 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
kasiek napisał(a)



Myslałam że masz pełno kwiecia wokół oczka - a to dekoracje - super

To prawdziwe kwiecie jeszcze w uśpieniu
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Pola 08:46, 24 lut 2019


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Kasiu, zobaczyłam porządek w ogrodzie a zaintrygowała mnie komarzyca hmmmm muszę się rozejrzeć za tą roślinką.
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Gosialuk 09:30, 24 lut 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5274
Ja bardzo lubię komarzycę. Bezproblemowo rośnie cały rok na balkonie. A w piątek zmarzła mi trochę, bo zachęcona wysokimi temperaturami wystawiłam na balkon, żeby trochę się przewietrzyła. I zapomniałam schować jak mrozy przyszły. Dopiero w piątek o 10-tej wieczorem sobie przypomniałam, jak już -5 było. Na szczęście nie padła całkiem.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Katkak 10:01, 24 lut 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Pola napisał(a)
Kasiu, zobaczyłam porządek w ogrodzie a zaintrygowała mnie komarzyca hmmmm muszę się rozejrzeć za tą roślinką.

No, fajna jest, a to banalnie proste rozmnażanie to dodatkowy plus. Mniej kasy na balkonówki pójdzie.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 10:02, 24 lut 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Gosialuk napisał(a)
Ja bardzo lubię komarzycę. Bezproblemowo rośnie cały rok na balkonie. A w piątek zmarzła mi trochę, bo zachęcona wysokimi temperaturami wystawiłam na balkon, żeby trochę się przewietrzyła. I zapomniałam schować jak mrozy przyszły. Dopiero w piątek o 10-tej wieczorem sobie przypomniałam, jak już -5 było. Na szczęście nie padła całkiem.

O, to faktycznie twardy zawodnik.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
sylwia_slomc... 10:10, 24 lut 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82040
Ty masz zielone paluszki jak nikt kogo znam, wszystko Ci korzenie wypuszcza
Czy jak Ci nasionka pomidorów do Jasionki przywioze to będzie za późno na sianie? Czy muszę wysłać pocztą wcześniej?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Katkak 10:49, 24 lut 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
sylwia_slomczewska napisał(a)
Ty masz zielone paluszki jak nikt kogo znam, wszystko Ci korzenie wypuszcza
Czy jak Ci nasionka pomidorów do Jasionki przywioze to będzie za późno na sianie? Czy muszę wysłać pocztą wcześniej?


Sylwuś, ja jestem raczkujący ogrodnik jeśli o warzywka chodzi, nie wiem. Ale które nadionka? Bo tylko te niskie chcę co miałaś. Piza tym co do pomidorów idę na łatwiznę i zamierzam gotowe sadzonki kupić. Podobnie z cukiniami.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 14:08, 24 lut 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Igunia dostała od babci jajka do malowania i takie zrobiła

W trakcie pracy twórczej
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies