Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pora na zmiany, czyli Alkowe rewolucje ogrodowe

Pokaż wątki Pokaż posty

Pora na zmiany, czyli Alkowe rewolucje ogrodowe

AlKa 16:08, 05 kwi 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 2416
Długa rabata z hortensjami powstała w zeszłym roku. Czeka ją poszerzenie i planuję posadzić coś w "nogi". żurawki i trawy.
Obecnie na tapecie jest rabata przed domem z rododendronami.
Najwiecej pracy bedzie z rabata przy szambie- plycie nagrobnej. Troche pomysłow na nią jest. Sama szefowa podpowiadała.
____________________
pora na zmiany
Luki 21:57, 05 kwi 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Rabaty na froncie jestem ciekaw i polecam się zakulkować, efekt caly rok, a można przyozdobić różnymi bylinami trawami itp
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
AlKa 22:12, 05 kwi 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 2416
Luki napisał(a)
Rabaty na froncie jestem ciekaw i polecam się zakulkować, efekt caly rok, a można przyozdobić różnymi bylinami trawami itp

Rabata frontowa dzis czesciowo zrobiona, musze dokupic runianke i czekam na hosty itd Jutro będą jakieś fotki
____________________
pora na zmiany
Luki 22:22, 05 kwi 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Kurcze ta runianka mnie prześladuje Wczoraj stałem nad ładnymi sadzonkami z 10 minut, ale wygrałem z pokusą, trzeba się trzymać listy Konwalnik też się do mnie uśmiechał, ale jakoś nie mam na niego miejsca.

____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
AlKa 22:32, 05 kwi 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 2416
Luki napisał(a)
Kurcze ta runianka mnie prześladuje Wczoraj stałem nad ładnymi sadzonkami z 10 minut, ale wygrałem z pokusą, trzeba się trzymać listy Konwalnik też się do mnie uśmiechał, ale jakoś nie mam na niego miejsca.


Ja przez trzymanie sie list bukszpanowych sadzonek nie kupiłam bo a to nie wiem ile a to nie mam czasu posadzic i co przydały by mi sie jak nic, Runianki tez za malo wzięłam a 90 km to nie pojade na zakupy...
____________________
pora na zmiany
kasiaa 12:56, 06 kwi 2014

Dołączył: 21 sie 2013
Posty: 39
Hej,
jeżeli się jeszcze nie witałam, to witam serdecznie i wracam do czytania... Z szybkiego rzutu okiem widzę, ze idzie Ci zdecydowanie lepiej niż mnie...
Pozdrawiam
____________________
Ogródek do zmian gotowy
AlKa 13:32, 06 kwi 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 2416
kasiaa napisał(a)
Hej,
jeżeli się jeszcze nie witałam, to witam serdecznie i wracam do czytania... Z szybkiego rzutu okiem widzę, ze idzie Ci zdecydowanie lepiej niż mnie...
Pozdrawiam

Witaj Kasiu zalozylysmy watki w tym samym czasie, i myślę że wiosną prace u mas ruszą
____________________
pora na zmiany
AlKa 22:09, 06 kwi 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 2416
Mini serial z powstawania rabaty frontowej rozpoczynam. Zaczęło się od wytyczania rabaty, fotka z telefonu:
____________________
pora na zmiany
AlKa 22:31, 06 kwi 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 2416
Poten rododendrony zajęły swoje miejsce. ą Percy Wiseman, 'Polaris' jeden ciemno różowy, nie znam nazwy i Cuningham's White
____________________
pora na zmiany
AlKa 22:35, 06 kwi 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 2416
Długo poszukiwana runianka czeka na wsadzenie. Jako, że w mojej okolicy to towar deficytowy, podzielę ja na sadzonki i poczekam na efekt dywanu.
____________________
pora na zmiany
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies