Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Agania 22:08, 16 wrz 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Pazdzierzowy napisał(a)
Piękne masz wrzosowiska Agato! Powiedz proszę ile mają słońca w ciągu doby?


Ja dopiero Ci odpisuję, a Ty już dawno wrzosy posadziłeś

Moje są na wystawie południowej i zachodniej...wrzosowiska mam dwa w podobnej wielkości
Tu na wystawie południowej u mnie wszędzie więcej słońca w ogrodzie niż cienia.

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 22:18, 16 wrz 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
eee_taam napisał(a)
mało cie przez wakacje na forum było ...myślałam że się spotkamy u Alinki szkoda troszkę ...fotki obejrzałam jak zawsze z przyjemnością ...rok jakis taki mało ogrodowy był ...myknął przez palce nie wiadomokiedy ja mało co zrobiłam ...zdecydowanie za mało! ...ale widze ze u ciebie kanciki pierwsza liga ...nie próznujesz


Mało mnie było na ogrodowisku, bo taki mam smutny rok, zmarł mi tata, otarłam auto, mam za mało wolnego czasu, za dużo się dzieje spraw, które odciągają mnie od ogrodu i jeszcze mam chorego nieuleczalnie psa i kotkę

Sama rozumiesz, spotkania są dla mnie teraz trudne i ten rok ogrodowy też nie najlepszy...ogony łapię z trudem...ale trzymam się i już

Dla osłodzenia w tych trudnych chwilach ćwiczę się w tortach bezowych

Całuję...częstuję wszystkich
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 22:24, 16 wrz 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Justyna napisał(a)
Pewnie, ze poznaję Tripetalę Niedługo jeszcze ładniej się zaróżowi Suszylas kiedyś jej owocniki? Chciałam w ubiegłym roku, ale mi zgnił.
Wrzosowisko przecudne! I ten pełny kosmos wpadł mi w oko


Muszę przypilnować ten moment najmocniejszej czerwieni kwiatostanu

Nie nie suszyłam owocników...podunęłaś mi pomysł na nowe doświadczenie

Kosmos ma już dwa kwiaty
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 22:51, 16 wrz 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
anabuko1 napisał(a)
Cudny ten tarasowy, piękny, kolorowy widoczek
Taka stokrotkę mam w gruncie.
A co tam masz za trawke dosadzoną ??Mam chyba taką samą w gruncie .
Hmmm myślałam,że ona z tych zimujących

Właśnie skróciliśmy o głowę brzozy u sąsiada/za jego zgodą/ dla tego widoku i gałęzie brzóz u drugiego sąsiada, bo smagagały już okno naszej sypialni i grozìły uszkodzeniem wiaty i naszych aut, koszty nasze, a drzewa u sąsiada i gdzie tu sprawidliwość

Trawki sadzę raczej zimujące, wyjątkiem w tym roku jest vertigo.
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 23:03, 16 wrz 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Urszulla napisał(a)


Tzn.że masz ten leśny tytoń. Tarasowe teraz najważniejsze bo się człowiek nacieszy. W zeszłym roku stokrotka była najładniejsza u mnie właśnie we wrześniu.

Przenoszenie roślin to norma. Fajna jest ta seseleria skalna, nic o niej nie wiem? A jak jesienna u Ciebie?

Tytoń jest ciekawy, bo rozwijają się wtedy kiedy inne kwiatki się zwijają przy zachodzącym słońcu.
Lubię stokrotkę afrykańską...chcę do niej wrócić

Przenoszenie roślin hmm...u mnie Ula to nie norma....patrząc na efekt, który widać dopiero po 3 latach, jak się przyjmie...stawiam na swoje sadzonki z podziału.
Mam już efekty, ale zobaczę co będzie po zimowaniu, bo bankrutem zostanę kupując rośliny nie zimujące.
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
babka 23:10, 16 wrz 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Współczuję straty Agatko

Co dolega pieskowi i kici ?
Dużo sił Ci zyczę. Pozdrawiam :*
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
Agania 23:18, 16 wrz 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
babka napisał(a)
Współczuję straty Agatko

Co dolega pieskowi i kici ?
Dużo sił Ci zyczę. Pozdrawiam :*

Dzięki Ola

Zwierzaki biedne Lowa i Alaska.
Co zabija, po co pisać, próbujemy zaleczyć i przedłużyć im żywot na sterydach i środkach przeciwbólowych...póki widać, że nie cierpią...staramy się cieszyć z każdej chwili obcowania z nimi i one z nami, ale chlipiemy
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
babka 23:26, 16 wrz 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Nie mam dobrej rady a tak bardzo chciałabym mieć i Ci jej udzielić
Przytulam mocno
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
Agania 23:31, 16 wrz 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
babka napisał(a)
Nie mam dobrej rady a tak bardzo chciałabym mieć i Ci jej udzielić
Przytulam mocno

Przytulanki są dzięki...opiekę veta mamy prawie prywatną...choć to obcy dla nas ludzie...oddani zwierzakom weterynarze.
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 23:34, 16 wrz 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Iwonka napisał(a)


Everillo jest całe żółte, ta turzyca wygląda mi na Ice dance

Masz rozeznanie...to Ice Dance
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies