Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Agania 12:17, 17 wrz 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
jolanka napisał(a)
Sciskam

Ja też ściskam
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 12:20, 17 wrz 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
kasiek napisał(a)
Mało tych wrzosików, ale torcik wygląda super

Dawno nic nie piekłam...mam w planie znowu torcik bezeowy..
Dawno też nic nie fociłam, wczoraj oglądaliśmy panele i drzwi do mieszkania młodych
Salony z łazienkami w Maxfliz są wyjątkowe, od razu zachciało mi się remontu
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 12:22, 17 wrz 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Agatko kochana moja,tulam mocno chociaż wolałabym w realu Najważniejsze aby nasze pupile nie cierpiały.Fajnie że to się udaje. Torcik bezowy mniam. Ją wczoraj podawałam gościom Twoje ulubione ciasto karmelowe i myślałam o Tobie.Buziaki

Ach te pyszności dzięki nim umykają nam te smutne chwile...właśnie tulę Alaskę na kolankach...uwielbiam karmel i Twoje ciasto
Całuski ślę siostruniu Gosiuniu
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Anda 17:04, 17 wrz 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Sciskam mocno i czestuje sie torcikiem
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Kasya 17:26, 17 wrz 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42231
Agania napisał(a)


Mało mnie było na ogrodowisku, bo taki mam smutny rok, zmarł mi tata, otarłam auto, mam za mało wolnego czasu, za dużo się dzieje spraw, które odciągają mnie od ogrodu i jeszcze mam chorego nieuleczalnie psa i kotkę

Sama rozumiesz, spotkania są dla mnie teraz trudne i ten rok ogrodowy też nie najlepszy...ogony łapię z trudem...ale trzymam się i już

Dla osłodzenia w tych trudnych chwilach ćwiczę się w tortach bezowych

Całuję...częstuję wszystkich


o kurcze jaki fajny....a dobra beza to sztuka

i ciesze sie ze klony mowia ze to jeszcze nie jesien...chociaz pogoda paskudna
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
yolka 19:54, 17 wrz 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Dzięki za info, złapałam kawełek tortu i uciekam. Zostawiam pozdrowienia
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
sylwia_slomc... 19:58, 17 wrz 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82135
Agatko ten rok jest jakimś ciągłym koszmarem tak na świecie, w kraju jak i w domach i ogrodach Strasznie mi przykro z powodu Taty i faktycznie sporo Ci na głowęspadło złego Uściski ślę.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Agania 20:00, 17 wrz 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Anda napisał(a)
Sciskam mocno i czestuje sie torcikiem

Kasya napisał(a)


o kurcze jaki fajny....a dobra beza to sztuka

i ciesze sie ze klony mowia ze to jeszcze nie jesien...chociaz pogoda paskudna

yolka napisał(a)
Dzięki za info, złapałam kawełek tortu i uciekam. Zostawiam pozdrowienia

sylwia_slomczewska napisał(a)
Agatko ten rok jest jakimś ciągłym koszmarem tak na świecie, w kraju jak i w domach i ogrodach Strasznie mi przykro z powodu Taty i faktycznie sporo Ci na głowęspadło złego Uściski ślę.

Dziękuję dziewczyny, że wpadacie, jesteście kofane...uściśki oddaję i muszę Wam napisać, że torcik bezowy mam już opanowany...teraz muszę sobie coś nowego wymyślić, bo pogoda deszczowa przegania mnie z ogrodu.
Cleome dla Was
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 20:18, 17 wrz 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Przeróbki na preriowej przygotowanie rabtay

z posadzoną gorczycą przed przekopaniem

już przekopana, posadzę tutaj rozplenice "Hameln Gold"

tutaj przygotowałam kolejna część rabaty z wysianą gorczycą, pod tawułkowca azjatyckiego

jeszcze jej nie przerobiłam, bo leje jak z cerba
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 20:22, 17 wrz 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Ogród może jeszcze nie pokazywany, ale aktualny



____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies