Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Agania 17:07, 30 wrz 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Dorota123 napisał(a)
Pięknie wygląda ogród w odsłonie wczesnej jesieni. Pozdrawiam


Dorotko dziękuję...chełpię się dzisiaj pogodą w końcu przestało padać

Ogród jeszcze w kolorach późnego lata




____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 17:32, 30 wrz 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Iwonka napisał(a)
Agatko piękne masz zakątki w ogrodzie, spaceruj jak najczęściej. Pogoda ma się poprawić, chawsty już tak nie rosną, pora na relaks i ładowanie baterii na zimę. Życzę Ci dużo siły! I łącze się z Tobą w bólu... Mój Tata odszedł 1 maja... Smutek utopiłam w pracy fizycznej w ogrodzie, pomoglo ale tylko trochę, niestety...


Oj tak jak nam trudno nie napiszę...Tobie też życzę dużo siły...musimy słabo powoli się podnosić,
dziękuję za wpis mimo wszystko...całuję i tulam

Ogród jest odskocznią..dzisiaj w słoneczku miło spędziłam czas...po prostu odprężona



____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 17:35, 30 wrz 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
yolka napisał(a)
Gdzie nie zajrzę to jedzenie, a obiecałam sobie...


Dzisiaj byłam w ogrodzie i o obiedzie zapomniałam


____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 17:37, 30 wrz 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Urszulla napisał(a)
Grzybków w zasięgu ręki zazdroszczę sosna czarna jest piękna u Ciebie cynie wrzuć do kajetu, mnie sąsiadka natchnęła bo zawsze kwitły końcem lata i wszystkie mi się podobały-i pełne i zwykłe i ta różnorodność.

Gzrzybki łatwiej się zbiera
Cynie znam i lubię
Z moimi cyniami mi się nie udało, zanim zebrałam z moich siewek nasionka po ulewach po prostu mi zgniły...a miałam takie wyjątkowe kwiaty...jak znajdę foty to pokażę je zimą.

Z jednorocznych...mam cleome, zbieranie od nich nasionek jest akurat proste


z ożanki też nie zdążyłam, wszystkie kwaitostany już są puste...zbierania nasion też trzeba się nauczyć...tylko jak?

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 19:12, 30 wrz 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Muszelka napisał(a)
Aganio, masz przepiękny ogród! Dojrzały, wszystko rośnie u Ciebie, jakby naturalnie. Cudnie
A i w oddali, na ostatnim planie, widzę góry! Ale jesteś szczęściarą!


Muszelko ja bez gór nie wybrażam sobie scenerii, tylko nie obcuję z nimi tak jak Ty
Ogród to moje drugie hobby

Co teraz w ogrodzie...piękna współharmonia





____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 19:14, 30 wrz 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
patrycja napisał(a)

Toż to król prawdziwy
Kozaczki, maślaczki mam aż głowa boli ale tego jegomościa jeszcze nie trafiłam.
Kiepsko szukam


Wszystko przed Tobą
JoannA napisał(a)

Jak malowane te prawuski
A u mnie maślaczki się pojawiły w ogrodzie, ale ich nie zbieram bo w lesie obfitość prawdziwków i podgrzybków w tym roku.
Buziaki Aganiu


Ale masz urodzaj
kasiek napisał(a)
O rany jakie grzyby, to ja też grzybnię ściągnąć muszę

Obierki po grzybowe od mamy podsypuję
sylwia_slomczewska napisał(a)
To ja Ci powiem , że w zeszłym sezonie resztki po oczyszczeniu grzybów zakopałam w kilku miejscach w ogrodzie i pod modrzewiami w lesie doczekałam się w tym roku maślaków, tylko po tych deszczach zbyt późno się zorientowałam , że je mam
Gdzie grzybnię zakupiłaś?


W pierwszych dwóch latach po rozsypaniu grzybni też miałam maślaki, po 10 latach doczekałm się prawdziwków, zupełnie w innym miejscu...Sylwia nie kupowałam grzybni
Asrty jesienne zaczynają jiesień

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
malgorzata_s... 19:53, 30 wrz 2017


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
W Twoim ogrodzie też o obiedzie bym zapomniała
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
sylwia_slomc... 20:14, 30 wrz 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81986
Aaa czyli metodę zastosowałyśmy taką samą
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Agania 20:17, 30 wrz 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
jona napisał(a)


Zdjęcia obejrzałam . Dziękuję . Szukam inspiracji, jak to drzewko prowadzić. Rośnie mi coraz większe (w tej chwili ma jakieś 2,5 metra) i próbuję znaleźć mu jakąś formę.
Jak długo rośnie Twoja Geisha?
Obejrzałam też wątek o tym wiązie, ale on króciutki.

Joasiu, moja Geisha jest podobna rozmiarowo do twojej, zakulkować ją trudno, ona ma pokrój pagodowy i warto podkreślić jej każdą gałązkę...sama spróbuję już teraz
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 22:06, 30 wrz 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
malgorzata_szewczyk napisał(a)
W Twoim ogrodzie też o obiedzie bym zapomniała

Hey Gosia...ogród pomaga w diecie


____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies