Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Iwonka 17:58, 21 wrz 2017


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Agatko piękne masz zakątki w ogrodzie, spaceruj jak najczęściej. Pogoda ma się poprawić, chawsty już tak nie rosną, pora na relaks i ładowanie baterii na zimę. Życzę Ci dużo siły! I łącze się z Tobą w bólu... Mój Tata odszedł 1 maja... Smutek utopiłam w pracy fizycznej w ogrodzie, pomoglo ale tylko trochę, niestety...
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
yolka 19:50, 21 wrz 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Gdzie nie zajrzę to jedzenie, a obiecałam sobie...
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Urszulla 22:08, 21 wrz 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Grzybków w zasięgu ręki zazdroszczę sosna czarna jest piękna u Ciebie cynie wrzuć do kajetu, mnie sąsiadka natchnęła bo zawsze kwitły końcem lata i wszystkie mi się podobały-i pełne i zwykłe i ta różnorodność.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Muszelka 13:39, 22 wrz 2017


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4846
Aganio, masz przepiękny ogród! Dojrzały, wszystko rośnie u Ciebie, jakby naturalnie. Cudnie
A i w oddali, na ostatnim planie, widzę góry! Ale jesteś szczęściarą!
____________________
Ogród Muszelki Wizytówka
patrycja 18:00, 22 wrz 2017


Dołączył: 17 sty 2017
Posty: 3331
Agania napisał(a)


Nic samo nie przyszło...u sąsiada brzozy i same trujące mleczaje rosną, a u mnie prawdziwki

Kolejne trzy grzybki

Toż to król prawdziwy
Kozaczki, maślaczki mam aż głowa boli ale tego jegomościa jeszcze nie trafiłam.
Kiepsko szukam
____________________
Patrycja mój ogródek
JoannA 19:44, 22 wrz 2017


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Agania napisał(a)


Nic samo nie przyszło...u sąsiada brzozy i same trujące mleczaje rosną, a u mnie prawdziwki

Kolejne trzy grzybki

Jak malowane te prawuski
A u mnie maślaczki się pojawiły w ogrodzie, ale ich nie zbieram bo w lesie obfitość prawdziwków i podgrzybków w tym roku.
Buziaki Aganiu
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
jona 09:32, 23 wrz 2017


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 3164
Agania napisał(a)


Geisha dla Ciebie...dzisiejsze foto

a dalszej pespektywy za żółtym klonem


Zdjęcia obejrzałam . Dziękuję . Szukam inspiracji, jak to drzewko prowadzić. Rośnie mi coraz większe (w tej chwili ma jakieś 2,5 metra) i próbuję znaleźć mu jakąś formę.
Jak długo rośnie Twoja Geisha?
Obejrzałam też wątek o tym wiązie, ale on króciutki.
____________________
Joanna-Tysiąc radości i utrapień
kasiek 19:22, 29 wrz 2017


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
O rany jakie grzyby, to ja też grzybnię ściągnąć muszę
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
sylwia_slomc... 19:51, 29 wrz 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81904
To ja Ci powiem , że w zeszłym sezonie resztki po oczyszczeniu grzybów zakopałam w kilku miejscach w ogrodzie i pod modrzewiami w lesie doczekałam się w tym roku maślaków, tylko po tych deszczach zbyt późno się zorientowałam , że je mam
Gdzie grzybnię zakupiłaś?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Agania 17:03, 30 wrz 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Monia81 napisał(a)
Sezon grzybowy trwa u mnie na działce pieczarki na razie rosną, ale wczoraj już widziałam maślaczkija jak obieram grzyby lub jak są robaczywe to je rozsypuję w lasku, który mi rośnie na końcu działki, może kiedyś i u mnie takie prawdziwki się pojawią buziol


Postępowałam tak samo
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies