Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Agania 07:18, 16 sie 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Z kocim przytupem



____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 07:23, 16 sie 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Wśród traw najprzyjemniej



____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 07:24, 16 sie 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Goya poznaje ogród


____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 07:25, 16 sie 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
gosika67 napisał(a)
No cześć, pochodziłam, oglądnęłam i co? Myślałam,że się pomyliłam.Też mam kosmosy i takiego rudziaszka, trochę jakbym była u siebie, pozdrawiam cieplutko.

To co to chyba dobrze...mamy podobne klimaty i nieograniczoną miłość do kocich
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 07:27, 16 sie 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Monia81 napisał(a)


To ja na nasionka kosmosów bardzom chętna dziękuję, że o mnie pomyślałaś może uda się jeszcze spotkać? buziaczki

Nie musisz szukać już pierwsze nasionka zebrałam...jak ktoś jeszcze z Was chętny jest na kosmosy
to zgłaszajcie się

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Iwonka 09:06, 16 sie 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4147
Agania napisał(a)

Gaura jest bardzo fajna, tak knautia i rutewki, te też są delikatne
i interesujące
Ciekawa jestem jak twoje nowe jeżówki u mnie porażka 100zł pożarły gryzonie.

Nie przeżywam, że ogród nie wygląda tak jak bym chciała, to co jest nas zadawala i tak jest za gorąco, żeby
w ogrodzie móc coś zrobić dla samej przyjemności i pomimo deszczu i tak jest nadal bardzo sucho,
nie da się przekopać rabaty bylinowej i ułożyć jej od nowa jakby nie było bylinówka stanowi
ziemię nieczynną przez co najmniej 5lat.
Jak to dobrze, że są rośliny jednoroczne, gdzie cudowne rudbekie, aminki i kosmosy sieją się same


Mam czas na dobrą książkę, potem tak jak piszesz sweterek


Rany jakie kosztowne te twoje podziemne ryjki Moje jeżóweczki na szczęście całe. Kiedyś miałam duży problem z podgryzaniem, ale odkąd mam dwa koty wydaje mi się, że pilnują porządku. Nawet kreta brak Może i twoje maluszki kiedyś ci pomogą...
Zaciekawiłaś mnie tą knautią, po sprawdzeniu wiem, że słyszałam jej drugą nazwę: świerzbnica. I wiesz, że tym samym rozwiązał się mój dylemat Otóż z targu mam driakiew, ze szkółki też diakiew ale obie mają inną wysokość i nieco odmienne listki. No i co mam? Ze szkółki mam knautię, a z targu driakiew. Gdyby Agatka nie twoja sugestia, byłabym przekonana, że tylko driakiew u mnie rośnie. A tak okazuje się że w szkółce pomylili nazwę. Drobiazg, ale cieszy
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 09:10, 16 sie 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4147
Agania napisał(a)

Nie musisz szukać już pierwsze nasionka zebrałam...jak ktoś jeszcze z Was chętny jest na kosmosy
to zgłaszajcie się



Zgłaszam się i ja Może w końcu uda mi się coś wyhodować. Dotychczasowe próby pokazują, że zielone ręce do nasion to nie ja A twoje kosmosy cudowne, przydałaby się u mnie taka zwiewność w remontowanych rabatkach...
Udało mi się jedynie z wiosennymi patyczkami hortensji, dosłownie mam przedszkole i będę mogła cały klomb sobie obsadzić A z rok spróbuję dla was ukorzenić, może komuś się przydadzą.
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
eVka 09:56, 16 sie 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
I ja chętna na kosmiczne nasiona
Fotki kiciastego na tle ogrodu, podbijają jego urodę o 200%!

P.s. Genialna ławeczka, gdzie zakupiona?
____________________
Anabell 23:14, 16 sie 2019


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Aganiu!
to też z Ciebie miłośniczka przydomowych zwierzątek.
a wokół zwiewny ogród, tylko łykać zapachy
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
Milka 04:36, 17 sie 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ogród wygląda wspaniale. A sesja kotków niesamowita, śliczna ta kicia, wyjątkowe umaszczenie.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies