Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Katkak 06:34, 17 sie 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Zgadzam się z Irenką, tak umaszczonego kotka nigdy jeszcze nie widziałam, śliczny. Ale masz wypasione kosmosy.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Iwonka 08:07, 17 sie 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4147
Katkak napisał(a)
Zgadzam się z Irenką, tak umaszczonego kotka nigdy jeszcze nie widziałam, śliczny




Dokładnie dziewczyny, Goya jest niesamowita, śliczny kociak o mądrym spojrzeniu
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
anabuko1 09:23, 17 sie 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23394

Fajna, ładna ta twoja kotka
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
gosika67 11:18, 17 sie 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
U mnie też teraz kosmosy królują, uwielbiam je i takie wysokie w tym roku, Goya podobna do naszej Meli, pozdrawiam.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Dominika11 13:58, 20 sie 2019


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
jest niesamowita
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
mirkaka 19:44, 20 sie 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9390
Agatko, piękny sierpniowy ogród Pysznogłówki zdrowe, floksy też. U mnie już wycięłam do zera, strasznie miałam porażone mączniakiem.
Kotki znowu skradły moje serce Skąd masz zawsze takie piękne i nietuzinkowe umaszczenia kotków ?

Sonatka nie wróciła, ale był jeszcze jeden, chyba jej braciszek? Co z nim?
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
BASIA8 08:15, 21 sie 2019


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4612
Aganiu buziolki zostawiam
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
marba 20:40, 24 sie 2019


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Agatko, przychodzę z rewizytą, masz już bardzo dojrzały ogród i mnóstwo stron w wątku, więc na razie obejrzałam sobie wizytówkę Twojego ogrodu i nie wiem co napisać, bo ... zaniemówiłam z zachwytu. Takie widoki chyba będą mi się śnić po nocach. Na fotkach w wizytówce dostrzegłam też przepiękne psy, to chyba charty rosyjskie, czy są jeszcze z Wami? Kociaki urocze, ze mnie też taka kocia i psia mama.
Lekturę Twojego wątku zostawiam sobie na długie, zimowe wieczory, na pewno warto.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
Malgosik 15:10, 25 sie 2019


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
Ladna różowa łączka z kosmosami.
____________________
Ogród na glinie
Agania 20:12, 25 sie 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Iwonka napisał(a)


Rany jakie kosztowne te twoje podziemne ryjki Moje jeżóweczki na szczęście całe. Kiedyś miałam duży problem z podgryzaniem, ale odkąd mam dwa koty wydaje mi się, że pilnują porządku. Nawet kreta brak Może i twoje maluszki kiedyś ci pomogą...
Zaciekawiłaś mnie tą knautią, po sprawdzeniu wiem, że słyszałam jej drugą nazwę: świerzbnica. I wiesz, że tym samym rozwiązał się mój dylemat Otóż z targu mam driakiew, ze szkółki też diakiew ale obie mają inną wysokość i nieco odmienne listki. No i co mam? Ze szkółki mam knautię, a z targu driakiew. Gdyby Agatka nie twoja sugestia, byłabym przekonana, że tylko driakiew u mnie rośnie. A tak okazuje się że w szkółce pomylili nazwę. Drobiazg, ale cieszy

No i dobrze, że w końcu wiesz co masz i knautia wiesz mi to bardziej cenny drobiazg niż driakiew, ale obydwie równie urocze
Ryjki lub bardziej myszowate bardzo mnie ostatnio bulwersują, ale sami sobie jestesmi winni, bo pod tarasem stworzyliśmy im apartament, mają tam niezłe mieszkanko...a co to?
Taras powstał na betonowym obrzeżu, w środku jest piasek i to jest właśnie lokum dla myszowatych.

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies