Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Kasya 11:43, 12 sie 2019


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41851
Agania napisał(a)


oswająją się z nami, ze sobą i z domem


sama radosc z takich maluchow
a ogrod bajeczny beda mialy gdzie szaleć
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Iwonka 16:11, 12 sie 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Agania napisał(a)

Widok z balkonu Iwonko...jestem zadowolona, ale zagłębiłam się w moim buszu i wiesz jest co wycinać. Przydałoby się rabaty bylinowe zacząć od nowa, wykopać, przekopać, ziemię poprawić, użyźnić posadzić nowe rośliny i nie da rady gryzonie są i niszczą bardzo na większą skalę trzeba mieć więcej czasu dla ogrodu i czy jeszcze będzie mi się chciało...teraz będę mieć znowu coraz mniej czasu, a dla siebie muszę go mieć dużo więcej....czas na odskocznię i leżakownia mi się marzy taki czas dla mnie, dla książki, dla drutów np.

Powiem ci Agatka, że nawet gdybyś miała więcej czasu trudno byłoby ci ogarnąć ogród. Przy tej masie i wielkości to za dużo jak na jedną czy nawet dwie osoby. Ogrodnik na cały etat by się przydał. Trzeba troszkę odpuścić, rośliny w masie same robią robotę Na druty będzie czas zimą.

Agania napisał(a)
Sierpniowy gąszcz w Aganiowie


Uwielbiam te twoje kadry a gaura w tym roku skradła moje serce. U Abiko ją po raz pierwszy zobaczyłam, potem u Moni, teraz u Ciebie. Kusicielki


____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Milka 16:23, 12 sie 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Cudne widoki, każda z roślin pięknie uchwycona sierpień spowalnia nas i dobrze, więcej podziwiamy
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Agania 12:11, 13 sie 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Waclaw napisał(a)


Kiedy zobaczyłem te Twoje zdjęcia, rzeczywiście, pomyślałem, że chyba skopiowałaś jakąś fotografię. Widok nieziemski, jakość zdjęć, oko zawodowego fotografa. Dopiero później doczytałem, że to u Ciebie.
Cóż powiedzieć w obliczu takiego widoku? Słów mi brakuje. O trafności mojego spostrzeżenia świadczą choćby reakcje Ogrodowiczan.

Mając taki talent - łap za pędzel. Może następny odkryjesz?


Ha, ha widzisz mam w posiadaniu różne pędzelki, packi, pilniki, farby i kleje, pasty i pigmenty od zawsze maluję ale raczej ściany i nawet tynki ozdobne na ścianach w domu są mojego wykonania
Lubię robótki ręczne nawet te, które spod męskiej ręki miałyby powstać.

Ostatnio ciągnie mnie do robótek ręcznych i wydzierganek drutowych

Za piękne słowa o ogrodzie dziękuję i o moim przypadkowym oku zawodowego fotografa
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 12:21, 13 sie 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Monia81 napisał(a)
Sierpniowe widoczki ogrodowe piękne, kosmosy w końcu muszę do siebie zaprosić, bo w masie ich cały urok nowi mieszkańcy to słodziaki pierwsza klasa z takimi maleństwami to zawsze jest wesoło buziaczki

W domu aż wrze od radosnych zabaw małych futrzanych wywrotowców
Będę miała świeże nasiona kosmosów jak chcesz to wyślę
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 12:22, 13 sie 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
anabuko1 napisał(a)

no, pięknie, pięknie
I ta łączkę z kosmosów ładnie się prezentuje,
A ławeczka cudna

Dziękuję, kosmosy taką zwiewność wnoszą
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 12:22, 13 sie 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Magleska napisał(a)
pięknie w Aganiowie i nowe kociaki słodziaki
buziaki Agatko
Dzięki buziaki blondi
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 12:24, 13 sie 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
paradas napisał(a)
Aaa kociaki
Piękne zdjęcia, nadają się na tapetę
Szkoda że telefon mam w pionie

Ach no prawie, ale gdzie im tam do tapety
Aaa ach te Kociaki
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 12:38, 13 sie 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Kasiolaaa napisał(a)
uwielbiam koty typu Nigra taki kotek whiskas hihi ❤

Czort
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 12:49, 13 sie 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
effka napisał(a)
Agato, masz cudownie, kosmosy, pysznogłówki, jeżówki, floksy, hortensje, można by wymieniać bez końca... Pięknie, kolorowo, z życiem! Kocham takie ogrody bajkowe....

Ewa to zasługa ostatnich dni deszczu
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies