Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Agania 18:13, 28 paź 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Leśne klimaty




____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
gierczusia 22:04, 28 paź 2019


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Też mam takie cuuudne brzozy tuż za granicà działki.... uwielbiam jaki efekt dajà te cudowne delikatne listeczki...achhhh
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Malgosik 12:41, 30 paź 2019


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
Agania napisał(a)

Aniu za miły komentarz dziękuję


Na koniec jesieni obsadziłam donicę bratkami






Bardzo dobrze. Jest ślicznie. Bartki mogą jeszcze długo wytrzymać.
Ja mam zółte. Ale Twoje zestawienie ładniejsze.
Rozplenica rubrum ładnie się prezentuje na rabacie.
Klony śliczne. Mój w tym roku nie urósł. Chyba stanowisko mu nie pasuje. Jak wiosną nie ruszy z kopyta to wyląduje na kompoście.
Ta dalia jest fioletowa czy bordowa?
____________________
Ogród na glinie
Pszczelarnia 13:20, 30 paź 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Ta dojrzałość Twojego ogrodu zachwyca mnie właśnie i bezgranicznie. A kosmetyka będzie zawsze jakaś. Jakieś zakątki do zmiany się pojawią. Mnie power ogarnia jesienią, kiedy należałoby ogród do snu układać a nie rozbudzać go swoją wyobraźnią.

Niech pogoda nam sprzyja.

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
anpi 13:35, 30 paź 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8198
Bardzo ładnie bratki komponują z tą trawą w donicy,jaka to?A jak wygląda teraz ta trawa-nie trawa o ciemnych szerokich liściach(zapomniałam jak się nazywa...)zakupiona w Jasionce?
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Agania 14:57, 30 paź 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
gierczusia napisał(a)
Też mam takie cuuudne brzozy tuż za granicà działki.... uwielbiam jaki efekt dajà te cudowne delikatne listeczki...achhhh

Elunia brzozy są piękne, ale dalej od domu tak jak u Ciebie
Za dużo liściorów to też nie fajne, czuje się brak estetyki i bałagan wokół domu jest, a doobrenbosy kocham bezgranicznie
a
tu wkładka z jaopońską formą



____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 15:02, 30 paź 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Malgosik napisał(a)


Bardzo dobrze. Jest ślicznie. Bartki mogą jeszcze długo wytrzymać.
Ja mam zółte. Ale Twoje zestawienie ładniejsze.
Rozplenica rubrum ładnie się prezentuje na rabacie.
Klony śliczne. Mój w tym roku nie urósł. Chyba stanowisko mu nie pasuje. Jak wiosną nie ruszy z kopyta to wyląduje na kompoście.
Ta dalia jest fioletowa czy bordowa?

ni mogłam się oprzeć bratkom jak je zobaczyłam i donice od razu nabrały rumieńców
Ogólnie piękną mamy tą jesień, klona obsztorcuj, żeby się pozbierał na wiosnę

Po słonecznych dniach przyszła pora na deszcz




Czy o tą dalię Ci chodziło?

ona bordowa
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 15:08, 30 paź 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Pszczelarnia napisał(a)
Ta dojrzałość Twojego ogrodu zachwyca mnie właśnie i bezgranicznie. A kosmetyka będzie zawsze jakaś. Jakieś zakątki do zmiany się pojawią. Mnie power ogarnia jesienią, kiedy należałoby ogród do snu układać a nie rozbudzać go swoją wyobraźnią.

Niech pogoda nam sprzyja.


Tego powera też chciałabym mieć...mnie się dobrze pracuje z kimś sama po godzinie pracy nie widzę efektów i mnie to zniechęca, ale jest fajnie, bo można odreagować od życia codziennego, galopujacego w mieście.

Takie miłe słowa motywują i dociera do mnie, że jednak całokształt zapada
w pamięć...dziękuję

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 15:10, 30 paź 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
anpi napisał(a)
Bardzo ładnie bratki komponują z tą trawą w donicy,jaka to?A jak wygląda teraz ta trawa-nie trawa o ciemnych szerokich liściach(zapomniałam jak się nazywa...)zakupiona w Jasionce?


Aniu to len nowozelandzki

a na drzwiach taki wianek poczyniłam

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Malgosik 19:24, 30 paź 2019


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
Ładny wianek. Ja lubię w ogrodzie pracować, ale w niskich temperaturach staje się to nieprzyjemne.
____________________
Ogród na glinie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies