Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Agania 20:32, 04 paź 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
April napisał(a)


Hejka
Co tu rośnie po prawej od bergeni? Fajnie się przebarwia.
Motylarnia świetna, u mnie też ich sporo.
Znasz odmianę tego białego astra? wiążesz go żeby był zwarty, czy taki jest z natury? Super

Klonik japoński "Koto no ino" tak cudownie się przebarwia, bergenia przy nim też daje czadu

Motylarnia przy marcinkach super, szczególnie te białe są oblegane przez pawiki…kępa rośnie zwarta do 60 cm super jest, ale jest nawet nie panięram skąd się wzięła w ogrodzie , super niespodzianka
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 20:33, 04 paź 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053

Urszulla napisał(a)
U Ciebie zachwycają zdjęcia w zbliźeniach pozdrawiam

Dziękuję Ulcia może jeszcze pokadruję, buź
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 20:34, 04 paź 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Dorota321 napisał(a)
Piękny październik w Twoim ogrodzie, kwitnący, czarodziejski i trochę taki tajemniczy.

Dorotko słoneczko i motyle sprawiają i czarują ogród, tworzą magię, macham
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 20:38, 04 paź 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
hankaandrus_44 napisał(a)
Oj, współczuję, okulistycznych kłopotów. Oszczędzaj wzrok. Oby oko szybko się naprawiło.

Haniu trochę się przestraszyłam, w porę zareagowałam i otrzymałam pomoc, na tą chwilę prawe oko jest bezpieczne, ale muszę się oszczędzać jesień i zima to leniuchowanie, będzie dobrze
Pozdrawiam Haniu, życzę Ci zdrowia
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Magleska 20:39, 04 paź 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18514
Aganiu
Buziaki przesyłam
Fajnie ,że nowe maleństwo się pojawi

a kłopoty ze zdrowiem niech szybciutko idą precz ....

ps.foteczki boskie
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Agania 20:49, 04 paź 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
sylwia_slomczewska napisał(a)
Relacje zdjęciowe nadrobiłam, przeczytać wszystkiego nie dam rady z braku czasu, ale dekoracje grzybkowe cudo Zazdroszczę leżakowania jak nie będę w tym sezonie miała kiedy i w następnym pewnie też nie. Z mułem nam się jeszcze zejdzie, a potem może z remontem ruszymy...
teraz doczytałam o problemach zdrowotnych, ten rok to jakiś dramat normalnie

Sylwuś dużo nie straciłaś, w ogrodzie wszystko mi rośnie, wolę przycinki niż sadzenie i przesadzanie bez końca, dążenie do perfekcji i tetrisy bez końca już nie dla mnie, niech się sieje samo tak jak chce i tam gdzie chce
Pracy macie pod górkę i nie do odrobienia, ja już muszę się zatrzymać, leniuchuję bo muszę, wyjścia nie ma
Kretowiny pokochałam, podjazd mam nie ruszony, basen nie postawiony, wykonawca się nie odzywa mam nadzieję, że w tym roku będę miała już spokój i tego Wam życzę
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 20:53, 04 paź 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Magleska napisał(a)
Aganiu
Buziaki przesyłam
Fajnie ,że nowe maleństwo się pojawi

a kłopoty ze zdrowiem niech szybciutko idą precz ....

ps.foteczki boskie

Magdzia wzajemnie zdrowe fluidy przesyłam, każdemu życzę leniuchowania, byczenia i odpuszczania, luzu, życie zwalnia i jest piękniejsze, zdrowsze i cudowniejsze, wiem mam uzdrawiającą nowinkę, ależ była mi potrzebna taka iskierka do życia
Buziak
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
MartaCho 21:17, 04 paź 2021

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2172
Aganiu,
ściskam Cię serdecznie i dużo zdrówka życzę!
Zeszły rok był paskudny, bo pandemia, bo nas zamknęli, bo tyle osób chorowało..., ale ten rok nas nic a nic nie oszczędza...
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Alija 21:54, 04 paź 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8795
Agania napisał(a)
Fajny ten pyłek musi być

lepiej z motylem czy bez...



Piękne motyle i piękne marcinki. A ja gdzieś moje białe "zagubiłam" niestety.
Zdrówka dla Twoich oczu życzę.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
BASIA8 11:29, 05 paź 2021


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Agania napisał(a)

Jesień słowem i czynem wycisza, podziało się, miałam poważny problem okulistyczny z okiem, jestem po dwóm laserach miałam wylew w prawym oku do komory ciała szklistego, ach życie mnie nie rozpieszcza, ale mam też dobrą nowinę spodziewamy się wiosną drugiego beybika u córci


Oj, oj Kochana to bardzo niedobrze z okiem. Niebezpieczna sprawa. Trzeba uważać i absolutnie się nie schylać nie dźwigać.
Wiosenne wieści bardzo, bardzo cieszą
Buziaki Kochana.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies