Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Agania 20:54, 29 cze 2022


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Alicja169 napisał(a)




Te złociste rybki budzą moje zainteresowanie z tego powodu, że moje są takie nijakie.
Jak długo je hodujesz i jak się one "nazywają".
jestem kompletnie nie zorientowana w tej dziedzinie i wiem, że moje są już co najmniej 4 lata i ciągle wydają się małe.
Dzięki za wizytę w moim buszu, ja wiele stałych miejsc odwiedzam, choć już coraz rzadziej coś piszę. U Ciebie bywam b. często i podziwiam, tym razem Twoje królestwo róż

Alicjo twoje rybki też są ładniutkie

W moim akwenie wodnym pływają karpie Koi, słonecznice, karasie z przewagą i orfy.
Oczka wodne mamy od początków ogrodu, ale rybek mieliśmy mało, pewnej zimy
nam nie przetrwały, mieliśmy przerwę, a od trzech lat co roku dokupuję jakieś rybki
Karpie rosną
Temat złożony, wymaga opieki, takie mamy hobby

Do różyczek też wróciłam i dosadzam jak mi coś wpadnie w oko
Pozdrawiam Alicjo
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:05, 29 cze 2022


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
ewsyg napisał(a)
Agatko, ależ ten Twój ogród niezmiennie zachwyca. Wszystkie roślinki cudne, ale mnie w oko wpadła wierzba Bojti. Nie zgadłabym, ze to wierzba.

Dzięki Ewa, wierzba to wierzbunia raczej, jak bonsai z krainy elfów
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:07, 29 cze 2022


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Urszulla napisał(a)


Wpadają mi w oko miejsca że stolikiem. W tym jakiś urok

Ula ja też lubię i to też dzięki różyczkom
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:08, 29 cze 2022


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
sylwia_slomczewska napisał(a)
Zachwyca mnie Twój ogród niezmiennie i stale
Dzwoniłam oddzwoń, bo ciągle zajęte

Oj, ominęła mnie fajna przygoda, a ja mam boski niedoczas z wnusiami
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:13, 29 cze 2022


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Może ktoś rozpozna tę różę… wpadła mi dzisiaj
w ręce?

Etykieta pomylona, podoba jest do Elfie, ale to nie ona, limonkowy kolor płatków ma bardziej intensywniejszy i mniejsze kwiaty.
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Alija 22:31, 29 cze 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8760
Agania napisał(a)
Różyczki



Agatko, piękne róże, piękne kotki i w ogóle piękny ogród, zawsze mnie zachwyca.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Kasiapod 22:17, 01 lip 2022

Dołączył: 24 sty 2022
Posty: 1010
Agatko często zaglądam do ciebie i podziwiam twój piękny ogród. Piękna ta róża, która wpadła tobie w ręce
____________________
Kasia-Ogródek Kasipod
Agania 22:40, 01 lip 2022


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Alija napisał(a)


Agatko, piękne róże, piękne kotki i w ogóle piękny ogród, zawsze mnie zachwyca.

Róże, ach te róże , tak dosadziłam w tym sezonie nowe róże, głównie rabatowe, 12 różyczek

Codziennie u nas upały, dzisiaj było chyba najgoręcej…powyżej 35 stopni, zero deszczu.

Staram się codziennie przynajmniej 15 min dać
z siebie dla ogrodu.
Mam dużo siewek ożanki

i werbeny na zniszczonym trawniku, teraz mam nowy problem, odtworzenie jesienią trawnika i przeniesienie wysianej werbeny.
Czas zajmują mi ostatnie cięcia formujące,
sanitarno - prześwietlające, mam już widoczne w ogrodzie pierwsze topiary, i 3 stożki w donicach z cisów dla córki




____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Urszulla 20:49, 03 lip 2022


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21826
Ożankę u Ciebie zapamiętałam po raz pierwszy, a obecnie mam ją wszędzie bo lubię ją za to, że kwitnie do jesieni o tej porze czubki przycinam gdzie mi pasuje.

Na O. Można się napatrzeć i historia chciejstw się nie kończy za mną już chodzą małe oczka bo u Madzi się napatrzyłam...a Ty możesz być dumna że stawu. Jakoś za mało go pokazujesz
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Kasya 20:55, 03 lip 2022


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41927
Agania napisał(a)
Może ktoś rozpozna tę różę… wpadła mi dzisiaj
w ręce?

Etykieta pomylona, podoba jest do Elfie, ale to nie ona, limonkowy kolor płatków ma bardziej intensywniejszy i mniejsze kwiaty.

Jeżeli paki nie rozkwitają do konca to może lovely green ? Ale chyba widzę kwiaty, to pewnie nie ona…
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies