Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

BASIA8 21:10, 03 lip 2022


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Aganiu piekne widoki w ogródeczku buziolki zostawiam.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Roocika 11:22, 04 lip 2022


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Aganiu w jakich warunkach rośnie u Ciebie ożanka, co ona lubi? Jakoś wszędzie ją ostatnio widzę, wydawało mi się, że ona na suche stanowiska ale u Ciebie chyba nie jest sucho?
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Agania 18:23, 04 lip 2022


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Kasiapod napisał(a)
Agatko często zaglądam do ciebie i podziwiam twój piękny ogród. Piękna ta róża, która wpadła tobie w ręce

Dziękuję Kasiu, dla mnie różyczki są magiczne aż tak, że nie mogę obok nich przejść obojętnie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 18:57, 04 lip 2022


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Urszulla napisał(a)
Ożankę u Ciebie zapamiętałam po raz pierwszy, a obecnie mam ją wszędzie bo lubię ją za to, że kwitnie do jesieni o tej porze czubki przycinam gdzie mi pasuje.

Na O. Można się napatrzeć i historia chciejstw się nie kończy za mną już chodzą małe oczka bo u Madzi się napatrzyłam...a Ty możesz być dumna że stawu. Jakoś za mało go pokazujesz


Ożanka fajna jest latem
Szuwarkowo dla Ciebie




____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 19:00, 04 lip 2022


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Kasya napisał(a)

Jeżeli paki nie rozkwitają do konca to może lovely green ? Ale chyba widzę kwiaty, to pewnie nie ona…

Spradzę ją, dzięki Kasiu

Mam jedną jeżówkę
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 19:03, 04 lip 2022


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
BASIA8 napisał(a)
Aganiu piekne widoki w ogródeczku buziolki zostawiam.

Basiu tak Was raczej zwodzę tymi widoczkami, wcale tak ładnie nie jest
To co z wgłębnika pod basen mam w ogrodzie wykopy
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 19:09, 04 lip 2022


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Roocika napisał(a)
Aganiu w jakich warunkach rośnie u Ciebie ożanka, co ona lubi? Jakoś wszędzie ją ostatnio widzę, wydawało mi się, że ona na suche stanowiska ale u Ciebie chyba nie jest sucho?

Asiu ożanka już dawno mi się złapała w ogrodzie,
rośnie w wilgotnym miejscu i na suchej ciężkiej glinie, dużo mi się jej wysiewa i jak jej w porę nie przytnę to się wysiewa, zdecydowanie jest nawet bym powiedziała ekspansywna,
w przeciwieństwie do żeleźniaków, które wolą słońce i żwirowe suche podłoże, ale też mi się już złapały mam nadzieję że na stałe

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
ElzbietaFranka 21:49, 04 lip 2022


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13882
Witam Agata

Czasami sobie myślę jak by ogród wyglądał bez oczka. Gdzie bym chodziła oczy na cieszyć.
Woda to życie dla roślinności, ptaków i nawet kotów sąsiada.
Na moim wodospadzie kąpią sie ptaki.

Wnusia ma miesiąc dobrze się chowa, przybiera na wadze. Czarnulka.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
jolanka 22:00, 04 lip 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Ta Twoja różyczka to chyba Lemon Rokoko.

Woda w ogrodzie robi wspaniałą robotę. Pięknie
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Alija 10:28, 05 lip 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8756
Agania napisał(a)


Ożanka fajna jest latem
Szuwarkowo dla Ciebie





Jak miło, zielono i jest woda. U nas nadal bez deszczu, jak tam u Ciebie, popadało???
Mam podobną różę, ale Twoja ma bardziej rozwinięte kwiaty i chyba większe. Nie wiem, jak moja się nazywa, dostałam od koleżanki, na etykiecie napisano tylko, że miniaturowa.
Pozdrawiam.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies