Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Mały ogródek Eli

Pokaż wątki Pokaż posty

Mały ogródek Eli

ela_z 11:52, 15 maj 2015


Dołączył: 09 wrz 2013
Posty: 712
Tak, wiosna w ogrodzie
____________________
Ela - Mały ogródek Eli
Ewa777 15:41, 15 maj 2015


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
IzaK napisał(a)
Dziewczyny a na jakie targi się wybieracie? W Renku?


Na takie
http://www.wiosnawogrodzie.pl/

Ty też się wybierz Spotykamy się o 10.00 przy scenie
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
IzaK 16:33, 15 maj 2015


Dołączył: 16 lip 2013
Posty: 417
Ewa777 napisał(a)


Na takie
http://www.wiosnawogrodzie.pl/

Ty też się wybierz Spotykamy się o 10.00 przy scenie


Chętnie bym się wybrała i z Wami spotkała, ale ten weekend mam już zajęty... :/
A szkoda... dawno tam nie byłam... next time
____________________
Iza - U "Zielonej" Ogrodniczki
ela_z 17:55, 15 maj 2015


Dołączył: 09 wrz 2013
Posty: 712
IzaK napisał(a)


Chętnie bym się wybrała i z Wami spotkała, ale ten weekend mam już zajęty... :/
A szkoda... dawno tam nie byłam... next time


Szkoda, next time to chyba dopiero jesien w ogrodzie Chyba ze cos jeszcze mamy w ciekawego w miescie.
____________________
Ela - Mały ogródek Eli
IzaK 18:12, 15 maj 2015


Dołączył: 16 lip 2013
Posty: 417
może się coś innego trafi w międzyczasie
w każdym bądź razie dziewczyny udanych zakupów Wam życzę i napawania oczu pięknymi roślinami
____________________
Iza - U "Zielonej" Ogrodniczki
Margo 21:17, 15 maj 2015


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 1337
Też Wam zazdroszczę ...
Liczę na fotki jutro wieczorkiem
____________________
Gosia
Ewa777 21:47, 15 maj 2015


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
Z fotkami będzie u mnie gorzej, bo dziecko, rośliny i jeszcze aparat, to za dużo. Chyba, że komórką coś cyknę
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Mysza 17:24, 17 maj 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Piękne wisienki
____________________
Gosia
ela_z 08:47, 27 maj 2015


Dołączył: 09 wrz 2013
Posty: 712
Walka z tarcznikami

waldek727 napisał(a)
Madzenko.
Z tarcznikami bardzo trudno się walczy. Nawet dostępne w tej chwili w handlu środki chemiczne na niewiele się zdają. Aby ukręcić hydrze łeb i wypalić rany musimy celować prosto w jej potrzeby fizjologiczne. Utrudnić samicom i ich larwom oddychanie i pobieranie pokarmu.
Ponieważ mam nie tylko słabość do brunetek, ale także do Dolno i Górnoślązaczek to polecę Ci bardzo skuteczny i bezpieczny środek do pozbywania się owadów ssąco-kłujących w obrębie roślin którego nazwę wymienię bodajże po raz pierwszy na ,,Ogrodowisku"

Ekstrakt ze złocienia dalmatyńskiego(Pyretrhrum Flower) zawierający w swoim składzie pyretrynę.
Do 1l preparatu zawierającego pyretrynę zawsze można dodać 100ml denaturatu i 2 łyżki mydła potasowego rozprowadzonego w ciepłym roztworze.
____________________
Ela - Mały ogródek Eli
ela_z 08:47, 27 maj 2015


Dołączył: 09 wrz 2013
Posty: 712
Walka z tarcznikami

waldek727 napisał(a)
Madzenko.
Z tarcznikami bardzo trudno się walczy. Nawet dostępne w tej chwili w handlu środki chemiczne na niewiele się zdają. Aby ukręcić hydrze łeb i wypalić rany musimy celować prosto w jej potrzeby fizjologiczne. Utrudnić samicom i ich larwom oddychanie i pobieranie pokarmu.
Ponieważ mam nie tylko słabość do brunetek, ale także do Dolno i Górnoślązaczek to polecę Ci bardzo skuteczny i bezpieczny środek do pozbywania się owadów ssąco-kłujących w obrębie roślin którego nazwę wymienię bodajże po raz pierwszy na ,,Ogrodowisku"

Ekstrakt ze złocienia dalmatyńskiego(Pyretrhrum Flower) zawierający w swoim składzie pyretrynę.
Do 1l preparatu zawierającego pyretrynę zawsze można dodać 100ml denaturatu i 2 łyżki mydła potasowego rozprowadzonego w ciepłym roztworze.
____________________
Ela - Mały ogródek Eli
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies