Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Krążkowe chwastowisko

Pokaż wątki Pokaż posty

Krążkowe chwastowisko

katarzynkak 13:43, 01 paź 2013


Dołączył: 18 lip 2013
Posty: 1678
Trzymam kciuki

____________________
katarzynkak- Ogród z tatarakiem w tle
Tosia 22:19, 01 paź 2013


Dołączył: 28 sie 2013
Posty: 258
Do weekendu zostały 3 dni..właśnie przeglądam swoją galerię i okazuje się, że nie mam wcale zdjęć mojego ogrodu:/ Muszę to nadrobić..
Za to widoczkami mogę zamęczać

To jesień jaką lubię



o i wrzosy moje niesforne

I trochę zimy..Kiedy jest się w ciepłym domku da się jakoś przetrwać Wynalazek mojego M. Dzięki niemu ogród naprawdę żyje
____________________
Tosia - Weekendowa ogrodniczka
mira 22:51, 01 paź 2013


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
ta fotka z dachu pociągu super

a wrzosy - coś mi się wydaje że zbyt wysoko cięłas na wiosnę - przycinane były ?
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Tosia 22:56, 01 paź 2013


Dołączył: 28 sie 2013
Posty: 258
mira napisał(a)
ta fotka z dachu pociągu super

a wrzosy - coś mi się wydaje że zbyt wysoko cięłas na wiosnę - przycinane były ?


To fotka z mostku ale z dachu pociągu brzmi bardziej kaskadersko podoba mi się
Wrzosy przycinane..tak wyglądają teraz po odchorowaniu w sumie nie wiem na co..albo mróz albo grzyb. Pewnie będę wymieniać bo mnie drażnią..trochę. I trochę mi ich szkoda..
____________________
Tosia - Weekendowa ogrodniczka
mira 23:00, 01 paź 2013


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
moze nie musisz wymienić - zobaczysz jak przytniesz w kolejnym roku - ja się tak cyrtolę z roslinami
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Tosia 23:05, 01 paź 2013


Dołączył: 28 sie 2013
Posty: 258
mira napisał(a)
moze nie musisz wymienić - zobaczysz jak przytniesz w kolejnym roku - ja się tak cyrtolę z roslinami


Jedne przyciełam za nisko i za późno. I kiepsko kwitną w tym roku. A może są już za stare? Tak czy siak nie mogę przeżałować.. A wyczuć czy u mnie w kwietniu czy maju czagoś nie zmrozi to sztuka..
____________________
Tosia - Weekendowa ogrodniczka
mira 08:41, 02 paź 2013


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
e tam - małopolska chyba że góry - gdzieś słyszałam że ok 20 kwietnia należy ciąć wrzosy - ja w tym roku się spóźniłam bo 15 kwietnia dopiero zima się skończła i były fatalne - ciachałam i są ok że nawet się dziwię i to już kilka lat, za to wrzośce nie ciełam i są fatalne

miłego tygodnia
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Tosia 09:19, 02 paź 2013


Dołączył: 28 sie 2013
Posty: 258
mira napisał(a)
e tam - małopolska chyba że góry - gdzieś słyszałam że ok 20 kwietnia należy ciąć wrzosy - ja w tym roku się spóźniłam bo 15 kwietnia dopiero zima się skończła i były fatalne - ciachałam i są ok że nawet się dziwię i to już kilka lat, za to wrzośce nie ciełam i są fatalne

miłego tygodnia


No właśnie. Ja ciełam z końcem kwietnia. I tak - małopolska - góry

Również życzę miłego tygodnia i więcej słoneczka i ciepełka
____________________
Tosia - Weekendowa ogrodniczka
Pszczelarnia 13:58, 02 paź 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Tosiu, witaj! Łykendowa Ogrodniczko! Ja też jestem łykendowa. Takich na Ogrodowisku jest więcej.
Zaznaczam sobie wątek na potem, żebyś mi nie umknęła.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Tosia 14:22, 02 paź 2013


Dołączył: 28 sie 2013
Posty: 258
Pszczelarnia napisał(a)
Tosiu, witaj! Łykendowa Ogrodniczko! Ja też jestem łykendowa. Takich na Ogrodowisku jest więcej.
Zaznaczam sobie wątek na potem, żebyś mi nie umknęła.


Witaj Ewo Cieszę się, że zajrzałaś Skoro "łykendowych" jest więcej to jest mi dużo lepiej
____________________
Tosia - Weekendowa ogrodniczka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies