Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Krążkowe chwastowisko

Pokaż wątki Pokaż posty

Krążkowe chwastowisko

Aneczka 16:06, 21 sty 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 851
Dziękuję Tosiu za odwiedziny. Plany ogrodowe prawie gotowe, teraz trzeba tylko realizować Wstawiłam u siebie zdjęcia z programu, w którym tworzę swój wymarzony ogród Pozdrawiam i czekam na wiadomości o twoim ogrodzie Jak tam twoje plany? Pozdrawiam
____________________
Ania - Aneczkowe marzenia
Tosia 09:16, 03 lut 2014


Dołączył: 28 sie 2013
Posty: 258
viva napisał(a)
Tosiu, pozdrowienia zostawiam. Czy już tak mocno plany wiosennych prac Cię zajmują


Oj ciągle coś planuję Ogród wciąż mocno zaprząta moje myśli ale na głowe mam też coś innego więc pewnie ten rok nie będzie tak intensywnie ogorodowy..
No i zaniedbuję też przez to Ogrodowisko..

Pozdrawiam ciepło Vivo Czarodziejko
____________________
Tosia - Weekendowa ogrodniczka
Tosia 09:17, 03 lut 2014


Dołączył: 28 sie 2013
Posty: 258
polinka napisał(a)
Tosiu dobrze, że jesteś
Pozdrawiam przedświątecznie


Polinko, ja zaginęłam w akcji

Pozdrawiam mocnooo poświątecznie
____________________
Tosia - Weekendowa ogrodniczka
Mala_Mi 20:48, 26 lut 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Pojawiasz sie i znikasz Ale dzięki że zajrzałaś.... iryski wolą trochę słoneczka, jak będą słabe w cieniu to je jesienią wykop, i posadź gdzie będzie jaśniej Ja tak robię. Niby piszą, by wykopywać w czerwcu, trzymać przesuszone... i dopiero jesienią.. ale kto by sie tym bawił
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Tosia 09:08, 28 lut 2014


Dołączył: 28 sie 2013
Posty: 258
Mala_Mi napisał(a)
Pojawiasz sie i znikasz Ale dzięki że zajrzałaś.... iryski wolą trochę słoneczka, jak będą słabe w cieniu to je jesienią wykop, i posadź gdzie będzie jaśniej Ja tak robię. Niby piszą, by wykopywać w czerwcu, trzymać przesuszone... i dopiero jesienią.. ale kto by sie tym bawił


Dzięki Aniu za rady i odwiedziny Tak zrobię Niby tam jest słońce, chyba jakoś do 12 no ale zobaczymy
I tak obecnie wszystkie ogrodowe sprawy są w zawieszeniu bo ciągle nie ma wyjaśnionej kwestii kanalizacji.. Czuję,że za dużo sobie nie poplanuję i nie podziałam w tym roku. Bo oni (wykonawca) wiedzą mniej ode mnie
A poza tym tyle się teraz dzieje, że nawet na forum zaglądam raz na ruski rok. Druga sprawa - wszyscy na forum już szaleją wiosennie a mnie mrozi i pewnie jeszcze zima zawita..
____________________
Tosia - Weekendowa ogrodniczka
gusiarz 11:34, 28 lut 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Tosia macham ... u nas też mrozi... ale tylko nocami. Słyszałam pogodę na marzec... ma być niebywale ciepły... nawet do 20stC
Buziaki
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
Mala_Mi 09:59, 01 mar 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Tosia i Gusiarz.. podobne awatarki

Nie będzie zimy.. nie pozwalam....
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Agania 18:51, 04 mar 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Tosieńko, ja też jeszcze nie wiosenna, zimno, jak w domu nie będę musiała palić to wtedy do ogrodu wyjdę, ja z tych ciepłolubnych, teraz cieszę się ze wschodzących nasionek i sadzonek z bukszpanika, nasionka już kiełkują ku mojej radości, a z bukszpanikami to tak eksperymentuję, może się coś ukorzeni

Macham i pozdrawiam
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
laurowisnia 14:19, 05 mar 2014


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
Tosiu zaglądam, doczytałam, że trwasz w zawieszeniu chociaż plany na zmiany już od jesieni masz. Nierówny teren u Ciebie, jest przez to trudniej, wiem coś o tym, życzę powodzenia.
____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
katarzynkak 15:17, 30 maj 2014


Dołączył: 18 lip 2013
Posty: 1678
halo, halo Tosia
co tak cichutko u Ciebie?

pozdrawiam
____________________
katarzynkak- Ogród z tatarakiem w tle
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies