Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Krążkowe chwastowisko

Pokaż wątki Pokaż posty

Krążkowe chwastowisko

Tosia 20:54, 17 wrz 2013


Dołączył: 28 sie 2013
Posty: 258
O matko! Tak się zaczytałam w "Zimozielony ogród przy białym domu", że nie zauważyłam Twojej rady Dziękuję Uwielbiam ten ogród. Jest piękny


Gardenarium napisał(a)
Bukszpanem się łączy, pasuje i do róż i do reszty, albo lawendą.


Będę cos próbowała z tym bukszpanem. Bardzo go lubię.
Lawendę zakupiłam. Reanimuję ją obecnie na balkonie. Ciągle jest w doniczkach bo przekopywanki się przedłużają.

____________________
Tosia - Weekendowa ogrodniczka
AgnieszkaW 20:57, 18 wrz 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Witaj Tosiu, przychodzę z rewizytą. Teren masz trudny, jak umnie. Wiem, że już podglądałaś moje patenty na pochyły teren. Jaki styl chcesz mieć w ogrodzie? Pozdrawiam
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Tosia 11:49, 19 wrz 2013


Dołączył: 28 sie 2013
Posty: 258
AgnieszkaW napisał(a)
Witaj Tosiu, przychodzę z rewizytą. Teren masz trudny, jak umnie. Wiem, że już podglądałaś moje patenty na pochyły teren. Jaki styl chcesz mieć w ogrodzie? Pozdrawiam


Witaj Agnieszko Oj tak, teren bardzo trudny i rąk do pracy ciągle mało.
Jaki chcę mieć styl? Angielski? Chociaż nie do końca..Hmm..jak do tej pory jest tu trochę różnych iglaków, róż, bukszpanu, wrzosów. Dokupiłam lawendę. Ponieważ zima trwa pół roku chciałabym by był bardziej zimozielony.

Pozdrawiam
____________________
Tosia - Weekendowa ogrodniczka
Mala_Mi 20:31, 20 wrz 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Ja dziś zaczęłam pod tujami robić kolejną rabatę pod liliowce.. i włączyłam w to 2 drzewka owocowe..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Tosia 22:15, 20 wrz 2013


Dołączył: 28 sie 2013
Posty: 258
asc napisał(a)
Ja dziś zaczęłam pod tujami robić kolejną rabatę pod liliowce.. i włączyłam w to 2 drzewka owocowe..


A są już jakieś zdjęcia z tych ogrodowych rewolucji? Biegnę sprawdzić!
____________________
Tosia - Weekendowa ogrodniczka
Aneczka 06:56, 21 wrz 2013


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 851
Ja pod swoimi drzewkami zrobiłam ramki z host, bluszczu i żórawek. Ale ja dopiero zaczynam, więc nie widać jeszcze u mnie za wiele. Musisz podpatrzeć u innych forumowiczów Pozdrawiam.
____________________
Ania - Aneczkowe marzenia
Tosia 13:51, 22 wrz 2013


Dołączył: 28 sie 2013
Posty: 258
Aneczka napisał(a)
Ja pod swoimi drzewkami zrobiłam ramki z host, bluszczu i żórawek. Ale ja dopiero zaczynam, więc nie widać jeszcze u mnie za wiele. Musisz podpatrzeć u innych forumowiczów Pozdrawiam.


Tak podglądam i szukam inspiracji
Ale w ten weekend zamiast w ogrodniczkę zabawiałam się w cukierniczkę i zamiast rabat tworzyłam misia z masy plastycznej

Zapakowany do transportu

A teraz czas wrócić do projektu moich rabat..
____________________
Tosia - Weekendowa ogrodniczka
Aneczka 14:52, 22 wrz 2013


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 851
Boski, jest idealny!! Ja kiedyś też bawiłam się w cukiernictwo, tylko że ja wszystko robiłam ze śmietany, kwiaty i figurki też, ale takiego ślicznego misia to nie potrafię zrobić.
____________________
Ania - Aneczkowe marzenia
Tosia 22:34, 22 wrz 2013


Dołączył: 28 sie 2013
Posty: 258
Aneczka napisał(a)
Boski, jest idealny!! Ja kiedyś też bawiłam się w cukiernictwo, tylko że ja wszystko robiłam ze śmietany, kwiaty i figurki też, ale takiego ślicznego misia to nie potrafię zrobić.


Dziękuję Robiłam go pierwszy raz w życiu. Przyznam, że kwiaty i figurki ze śmietany to ciągle dla mnie czarna magia. Także podziwiam, za cierpliwość
Piękne Rh widziałam u Ciebie. Kwitną w pełnym slońcu?
____________________
Tosia - Weekendowa ogrodniczka
Aneczka 23:05, 22 wrz 2013


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 851
Moje rh na razie są bardzo malutkie, choć doczekałam się już pierwszych kwiatów. Rosną w słońcu choć tuż przy cieniu. Są podsypane korą i osłonięte ogrodzeniem od przeciągów. Wcześniej jeden z nich rósł w pełnym słońcu i na przeciągu przez 2 lata i stał w miejscu, nie kwitł wcale. Jak przesadziłam pod ogrodzenie, to mi wiosną pięknie zakwitł (to ten na avatarze) i znowu podrósł
____________________
Ania - Aneczkowe marzenia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies