Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Krążkowe chwastowisko

Pokaż wątki Pokaż posty

Krążkowe chwastowisko

Tosia 10:34, 09 paź 2013


Dołączył: 28 sie 2013
Posty: 258
gusiarz napisał(a)
Tosiu - muszę przejrzeć Twój wątek od początku... lecę zaglądać co u Ciebie


Cześć Agnieszko Fajnie, że zaglądasz U mnie nie dzieje się wiele..nie ma spektakularnych zmian -jeszcze Chociaż pracy ciągle dużo

Pozdrawiam
____________________
Tosia - Weekendowa ogrodniczka
Tosia 10:36, 09 paź 2013


Dołączył: 28 sie 2013
Posty: 258
katarzynkak napisał(a)
Witaj Tosiu,

Jak tam u Ciebie? Masz już jakies pomysły odnosnie lini rabat?
pozdrowionka


Cześć Katarzynko Pomysł jakiś mam. W ten weekend będę realizować. Obawiam się tylko czy nie jest zbyt późno na przesadzenie roślin.
____________________
Tosia - Weekendowa ogrodniczka
Tosia 10:59, 09 paź 2013


Dołączył: 28 sie 2013
Posty: 258
Danusia sugerowała bym zmieniejszyła brzuszek rabaty różanej. Zrobię chyba coś takiego:


Bardzo to oreinatacyjnie narysowałam..ale jest

Co sądzicie? Czy tak będzię ok?
____________________
Tosia - Weekendowa ogrodniczka
Tosia 11:03, 09 paź 2013


Dołączył: 28 sie 2013
Posty: 258
Kalamandyna napisał(a)
Hej Tosiu,
i ja trzymam kciuki za Twój ogród, właśnie zaczynam sobie czytać Twój wątek. Chyba jesteśmy początkującymi ogrodniczkami


Cześć Melu. Mój ogródek to ugor. Twój to świeży start. Wszystko można pięknie od początku zaplanować. Zdecydowanie wolałabym mieć taką sytuację

Pozdrawiam
____________________
Tosia - Weekendowa ogrodniczka
Tosia 11:38, 09 paź 2013


Dołączył: 28 sie 2013
Posty: 258
Pszczelarnia napisał(a)
Tosiu, ja latami do tego dochodziłam, że potrzebne rami i piętra i przede wszystkim jakiś układ linii. I dalej robię a potem koryguję (M. wskazuje życzliwie, że przesadziłam z liniami, więc poprawiam i dosiewam.).
W ogrodzie widzę tylko kolor - klasyczna pszczoła.


Pszczółko, ja natoamist widzę, że brakuje mi roślin kwitnących Linie rabat coż..często nie mogą iść tak jak chcę bo zawsze znajdzie się przeszkoda. Dobrze, że masz takiego M., który Ci doradza
____________________
Tosia - Weekendowa ogrodniczka
Tosia 13:14, 09 paź 2013


Dołączył: 28 sie 2013
Posty: 258
Zastanawiam się jeszcze nad jednym. Co posadzić przed tujami (między tujami a różanką, zaznaczone x-ami)? Hortensje? Czy może róże pnące? Jak myślicie?
____________________
Tosia - Weekendowa ogrodniczka
martika 21:23, 09 paź 2013


Dołączył: 26 mar 2012
Posty: 1001
Witaj, wpadam z rewizytą...będzie super z Ogrodowiskiem, a co do Twojego pytania co przed tujemi ...to może jakies trawy wyższe, może Miskant Morning Light?
____________________
Marta - Przedwiośnie ogrodu - []
GorAna 21:55, 09 paź 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16016
Tosiu, jak masz wąż do podlewania , to ułóż go sobie tak jak chciałabyś mieć rabatę i wtedy wejdź na pięterko i sama zobaczysz, czy Ci się podoba
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Tosia 21:57, 09 paź 2013


Dołączył: 28 sie 2013
Posty: 258
GorAna napisał(a)
Tosiu, jak masz wąż do podlewania , to ułóż go sobie tak jak chciałabyś mieć rabatę i wtedy wejdź na pięterko i sama zobaczysz, czy Ci się podoba


Dzięki Aniu Tak zrobię A masz może jakieś sugestie zanim wszystko zdemoluję?
____________________
Tosia - Weekendowa ogrodniczka
07:10, 10 paź 2013
Tosiu, witaj z rana. Twój ogród jest w małopolsce jak widzę więc sąsiadkami zapewne jesteśmy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies