Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Eli

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Eli

malgorzata_s... 14:15, 08 paź 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
Cały trójkąt to rozumiem że choinki po lewej wchodzą w rabatę?
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
elzbieta_g 14:23, 08 paź 2013


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
tak, czekam tylko na worek ziemi bo tam glina i idę sadzić hortensje
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
Katkak 22:47, 08 paź 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Hej Elunia, ale fajowe zakupy Szykują się zmiany widzę. Czemu w Dębicy tak kiepsko z tymi innymi niż bordowe żuawkami :/ Oj, będzie się działo, fajnie. Do mnie też tak roślinki mówią: weź mnie, kup mnie, kup I weź tu odmów Ostatnio stoczyłam sama ze sobą prawdziwą walkę wewnętrzną żeby nie kupić rododendrona, który tak do mnie właśnie mówił Dobra, już nic nie gadam bo jeszcze mnie a jakieś badania odeślecie, hahahaha
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
elzbieta_g 08:47, 09 paź 2013


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
Kasiu, żurawek było mnóstwo korciła mnie jeszcze ,,czarna trawka'' ale w portfelu było widać dno
posadziłam tylko hortensje a reszta dalej czeka bo nie wiem gdzie je wsadzić
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
12:07, 09 paź 2013
Elu wpadłam do Ciebie bo napisałaś u mnie że mamy podobne gleby chyba i jestem ciekawa jak sobie radzisz z tą gliną??? Jak sadzisz?? Co dajesz do dołka??? Pytam bo jak dopiero raczkuję i potrzebuję pomocy i porady w tej kwestii.
elzbieta_g 12:17, 09 paź 2013


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
ja też jestem raczkująca odpisałam u Ciebie
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
Agania 18:06, 09 paź 2013


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Witaj Elu, pytasz co z tym trójkątem zrobić

dobrze, że wklejasz fotki, ja bym zaczęła od wyznaczania granicy rabat tak, żeby tworzyły ładne przejścia pomiędzy sobą i alejkami. Duży masz ten trójkąt i materiał z kamienia, można poszaleć, ale konsekwentnie. Ja kupowałam rośliny oczami, a nie głową. Teraz dokładnie przygotowuję plan nasadzeń na kartce, a potem robię zakupy. Też rozmnażam rośliny przez podział, chyba jak każdy, ale robię to na wiosnę, albo pod koniec sierpnia, jak jest w miarę wilgotna gleba, ale Cię zanudzam
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
elzbieta_g 18:11, 09 paź 2013


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
dzisiaj choć nie planowałam rozmnożyłam żurawki choć strasznie się boję że nie zdążą się przyjąć ale ryzyk fizyk , miałam poczekać z dzieleniem do wiosny ale nie wytrzymałam ( sorry za jakość mój aparat prehistoryczny a już się zciemniało )



posadziłam jeszcze 4 tawuły pomiędzy te choinki ( każda inaczej się przebarwiła), teraz muszę wymyślić co włożyć w środek tego trójkąta


____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
elzbieta_g 18:15, 09 paź 2013


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
Witaj Agatko, właśnie kupuje oczami a nie rozsądkiem po jednej roślinie z gatunku i teraz mam taki misz masz. też dużo rozmnażam np. tawuły, które teraz posadziłam to moje ,,dzieci''
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
Katkak 18:34, 09 paź 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Elunia, trochę Ci się z tymi żurawkami nie dziwię bo też jestem w gorącej wodzie kąpana Te tawuły śliczne
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies