Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Eli

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Eli

Katkak 18:04, 15 paź 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Elunia cudne kolorki u Ciebie. Sandomierz też uwielbiam. Spotkałaś Ojca Mateusza?
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
elzbieta_g 18:19, 15 paź 2013


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
Katkak napisał(a)
Elunia cudne kolorki u Ciebie. Sandomierz też uwielbiam. Spotkałaś Ojca Mateusza?

kurcze, zapomniałam o nim faktycznie teraz przypomniały mi się sceny z filmu i krajobraz Sandomierza
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
WilczaGora 21:57, 15 paź 2013


Dołączył: 31 lip 2012
Posty: 5530
a różyczki jak sobie ładnie poczynają
wcale ale to wcale się nie przejmują jesiennymi chłodami

hortensje u mnie już też już w sepii
____________________
WIZYTÓWKA Wilcza pozdrawia Wilcza Gora http://wilczagora.blogspot.com
elzbieta_g 22:04, 15 paź 2013


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
WilczaGora napisał(a)
a różyczki jak sobie ładnie poczynają
wcale ale to wcale się nie przejmują jesiennymi chłodami

hortensje u mnie już też już w sepii

dzięki za odwiedzinki! co dzień jesień zabiera nam lato dziś po deszczu pożegnałam się z płatkami róż, pączki jeszcze są ale już chyba nie zdążą zakwitnąć
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
WilczaGora 22:09, 15 paź 2013


Dołączył: 31 lip 2012
Posty: 5530
elzbieta_g napisał(a)

dzięki za odwiedzinki! co dzień jesień zabiera nam lato dziś po deszczu pożegnałam się z płatkami róż, pączki jeszcze są ale już chyba nie zdążą zakwitnąć


u mnie też sporo pąków ale noce tak chłodne i temperatury dnia nie rozpieszczają... więc pewnie kwiatów już też nie zobaczymy
____________________
WIZYTÓWKA Wilcza pozdrawia Wilcza Gora http://wilczagora.blogspot.com
elzbieta_g 22:13, 15 paź 2013


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
niestety nadchodzi nieubłagalnie ,, ulubiona '' pora miłośników roślin delikatnie mówiąc nie lubię zimy, zawsze powtarzam, że powinnam urodzić się w ciepłych krajach
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
Bogdzia 16:51, 16 paź 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Po Twoim wpisie u mnie myślałamże dopiero zaczynasz z tworzeniem ogrodu a on już jest całkiem dojrzały . Kaskade musisz zazielenic bo za dużo tego kamienia bez zieleni ale to już Szefowa i dziewczyny Ci doradziły . Podziwiam ten kamyczek tak pięknie utrzymany , mnie sie w głowie nie miesci jak to można w tak pieknym stanie utrzymac.Zdjęcia z Sandomierza piękne ale i o mieście wiadomo ze piekne. Serdecznie pozdrawiam .
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
elzbieta_g 17:16, 16 paź 2013


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
o rajuśku taki gość właśnie te kamyki mnie denerwują, dawniej je uwielbiałam ale odkąd jestem na forum i troche się doszkoliłam to bym je wszystkie wywaliła ale sobie na to nie pozwolę bo to niestety koszty ( jakby ktoś by chciał kupić to transport gratis) no i niestety agro pod kamieniami a trawa i tak rośnie
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
Bogdzia 19:00, 16 paź 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
elzbieta_g napisał(a)
o rajuśku taki gość właśnie te kamyki mnie denerwują, dawniej je uwielbiałam ale odkąd jestem na forum i troche się doszkoliłam to bym je wszystkie wywaliła ale sobie na to nie pozwolę bo to niestety koszty ( jakby ktoś by chciał kupić to transport gratis) no i niestety agro pod kamieniami a trawa i tak rośnie


Elu mnie sie te kamyki podobają ale nie wyobrazam sobie utrzymania ich w czystości. U mnie koło jezorka M na cemencie posypał kamykami i choc do ziemi nie miały dostepu to i tak trawą zarosły , fakt że tam nie pieliłam bo sie nie spodziewałam że na cemencie chwasty bedą rosły, dlatego zawsze podziwiam ładnie utrzymane kamienie bo to musi byc bardzo trudne. Pozdrawiam Cię serdecznie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
elzbieta_g 20:58, 16 paź 2013


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
muszę się przyznać, ż codziennie nawet teraz robię obchód i każdą nieproszoną roślinkę wyrywam na to jestem uczulonanie ma tego zbyt wiele to i sobie radzę zresztą uwielbiam grzebać w ziemi niektóre rośliny przesadzam 3 razy do roku a potem się dziwię, że nie chcą rosnąć. niektórzy co to widzą kiwają dziwnie głową a ja im mówię, że każdy ma jakąś korbę
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies