Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Eli

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Eli

elzbieta_g 08:30, 18 paź 2013


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
Katkak napisał(a)
Elunia, ale cudna jesień u Ciebie i tak nieokiełznanie Chodzi mi o to, że roślin dużo, ale ogród także bardzo duży i wcale nie ma ścisku jak u mnie. I te ogromne, cudne drzewa w pobliżu, coś pięknego. A trawek nie posadziłaś dziś? Mój Ty Wariacie

Kasia ty o tej porze jeszcze buszujesz po forum
ogrod duży, miejsca multum ale ogrodniczka albo lepiej projektantka do kitu, zero u mnie zdecydowania. trawki posadziłam wczoraj prawie po ciemku , przed 18.00, na razie pada u mnie więc chwilkę ja pobuszuje po ogrodach
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
Jadzia68 09:16, 18 paź 2013


Dołączył: 23 wrz 2013
Posty: 143
Fotki jesienne wymiatają. Tylko to sprzątanie liści...
ja na moim skrawku też brzozę posadziłam bo straszliwie mi się te drzewa podobają, a co tam, grabienie liści to ruch a ruch to mniejsze wałeczki
____________________
Pozdrawim Jadzia Ogródek ze studnią
elzbieta_g 09:21, 18 paź 2013


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
Jadzia68 napisał(a)
Fotki jesienne wymiatają. Tylko to sprzątanie liści...
ja na moim skrawku też brzozę posadziłam bo straszliwie mi się te drzewa podobają, a co tam, grabienie liści to ruch a ruch to mniejsze wałeczki

właśnie ruch to zdrowie odnośnie brzozy to sadziłaś taką ze szkółki szlachetną czy taką zwykłą leśną
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
Katkak 09:32, 18 paź 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
elzbieta_g napisał(a)

Kasia ty o tej porze jeszcze buszujesz po forum
ogrod duży, miejsca multum ale ogrodniczka albo lepiej projektantka do kitu, zero u mnie zdecydowania. trawki posadziłam wczoraj prawie po ciemku , przed 18.00, na razie pada u mnie więc chwilkę ja pobuszuje po ogrodach


Kochana, nie bądź taka skromna, stworzyłaś przecież naprawdę piękny ogród. A, że dopadł Cię chwilowy brak inspiracji... to się nawet Michałowi Aniołowi zdarzało
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
elzbieta_g 09:51, 18 paź 2013


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
Katkak napisał(a)


Kochana, nie bądź taka skromna, stworzyłaś przecież naprawdę piękny ogród. A, że dopadł Cię chwilowy brak inspiracji... to się nawet Michałowi Aniołowi zdarzało

to nie moja pora roku po prostu bardzo nie lubię ( nie chcę tu używać mocniejszych słów) szarej jesieni, a tym bardziej zimy brrr, tym bardziej że chciałoby się jeszcze działać w ogrodzię a tu już nie pora na to i strach trochę już coś sadzić
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
Katkak 09:56, 18 paź 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
elzbieta_g napisał(a)

to nie moja pora roku po prostu bardzo nie lubię ( nie chcę tu używać mocniejszych słów) szarej jesieni, a tym bardziej zimy brrr, tym bardziej że chciałoby się jeszcze działać w ogrodzię a tu już nie pora na to i strach trochę już coś sadzić

Ja jesień lubię, ale za to zima: bleeeee Choć urodziłam się w grudniu
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
elzbieta_g 10:18, 18 paź 2013


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
jesień może być ale w miarę ciepła i kolorowa a nie mróz we wrześniu i u mnie to co kolorowe to już wspomnienie , dlatego na wiosnę muszę rozplanować kupno roślinek by jesienią u mnie nie było tak szaro np. berberysy choć ma jednego czerwonego to i tak już prawie bez listkow
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
agata19762 11:32, 18 paź 2013


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
witaj Elu u mnie też pada i szaro buro
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
elzbieta_g 12:02, 18 paź 2013


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
a co liści nawiało a wczoraj co do jednego z kamyczków wyzbierałam
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
malgorzata_s... 12:07, 18 paź 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
Eluś rencami???
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies