Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Eli

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Eli

Katkak 09:33, 19 paź 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Elunia jak przytaszczyliście te wielkie kamienie? Fajowe, wyglądają jak jaja dinozaurów Te trawki są niskie i chyba takie zostaną, tak? Jeśli tak to pewnie trzeba by posadzić je na brzegu rabatki. Ale ze mnie projektant jak z koziej....
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 16:05, 19 paź 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Eluś, a nie korci Cię żeby na tego słupa elektrycznego puścić winobluszcz? U Marzeny w ogrodzie (jak sobie przypomnę nazwę wątku to dam znać) po takim słupie pnie się winobluszcz trójklapowy i wygląda to przepięknie, normalnie płonie w kolorach i... wszyscy się tym słupem zachwycają
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
elzbieta_g 16:58, 19 paź 2013


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
już się przyzwyczaiłam do tego słupa ale też nigdy nie brałam takiej opcji pod uwagę ale teraz jak o tym myśle to obawiam, że mógłby się wspiąć za wysoko aż do lin a to już chyba byłby problem.
kamyki przytaszczył M a dźwigał je takim specjalnym wózeczkiem z pracy bo niesamowicie ciężkie
trawki poczekają do wiosny może przez zimę przyśni mi się jakaś koncepcja
Kasiu przydałby się nam szybki kurs projektowania ogrodu
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
Katkak 17:24, 19 paź 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Pewnie, tyle tylko, że nie wiem, że są takie kursy Nie przejmuj się, puszczaj winobluszcz i tyle. Zrobię kiedyś zdjęcia takiego porośniętego słupa u mnie w mieście to zobaczysz. No i podrzucę Ci nazwę wątku z tym cudnym słupem, wiem, że u Marzeny tylko nazwy nie pamiętam. Potem poszukam bo mam farbę na głowie i zaraz muszę zmyć
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 17:27, 19 paź 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Mam, wątek nazywa się O....! zobacz na ostatniej, albo przedostatniej stronie. Zawsze możesz Marzeny zapytać jak to jest z tym słupem i winobluszczem
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
elzbieta_g 17:33, 19 paź 2013


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
dzięki
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
elzbieta_g 16:48, 20 paź 2013


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
dopadłam resztki z przeceny jedne po 0.99gr inne po 0.19gr ale ani jednego tulipana już nie było... szkoda
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
GorAna 21:21, 20 paź 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
elzbieta_g napisał(a)
na 2 minuty słoneczko wyszło to i ja też wyskoczyłam pstryknąć małe co nieco





Świetnie to wygląda...ale pracy co niemiara
Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Bogdzia 21:22, 20 paź 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Katkak napisał(a)
Pewnie, tyle tylko, że nie wiem, że są takie kursy Nie przejmuj się, puszczaj winobluszcz i tyle. Zrobię kiedyś zdjęcia takiego porośniętego słupa u mnie w mieście to zobaczysz. No i podrzucę Ci nazwę wątku z tym cudnym słupem, wiem, że u Marzeny tylko nazwy nie pamiętam. Potem poszukam bo mam farbę na głowie i zaraz muszę zmyć


Nazwa króciutka, jedna literka ,,O" Pozdrawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
elzbieta_g 21:24, 20 paź 2013


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
GorAna napisał(a)


Świetnie to wygląda...ale pracy co niemiara
Pozdrawiam

trochę ruch nikomu jeszcze nie zaszkodziło choć mnie trochę denerwują bo spadają na raty
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies