Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Eli

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Eli

elzbieta_g 21:28, 20 paź 2013


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
Bogdzia napisał(a)


Nazwa króciutka, jedna literka ,,O" Pozdrawiam.

znalazłam, odgapiłam ( naszczypek wina mam mnóstwo ) tylko się boję je do lin dojdą i co wtedy... również pozdrawiam
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
GorAna 22:22, 20 paź 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
elzbieta_g napisał(a)

znalazłam, odgapiłam ( naszczypek wina mam mnóstwo ) tylko się boję je do lin dojdą i co wtedy... również pozdrawiam


Ja ze słupów energetycznych musiałam zdjąć bluszcz, bo sie czepieli....teraz stoję w rozkroku jak te słupy i się zastanawiam jak je zasłonić....poczekam chyba cierpliwie aż je pochłonie żywopłot
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
elzbieta_g 08:21, 21 paź 2013


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
GorAna napisał(a)


Ja ze słupów energetycznych musiałam zdjąć bluszcz, bo sie czepieli....teraz stoję w rozkroku jak te słupy i się zastanawiam jak je zasłonić....poczekam chyba cierpliwie aż je pochłonie żywopłot

tego się właśnie obawiam, u nas dość pilnują '' czystości '' lin
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
Tusiala 11:49, 21 paź 2013


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Nieźle sie obłowiłaś śliczne zdjęcia z listeczkami. Wczoraj popołudniu zrobiło sie tak ciepło, że z Synkiem nazbieraliśmy cztery wiadra liści. Może dziś ciąg dalszy? Pozdrawiam
elzbieta_g 14:39, 21 paź 2013


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
mam takie pytanie, może głupie ale co tam czy cebulowe mogę posadzić pod cienką warstwą kamyczków, przebiją się na wiosnę bez problemu czy lepiej korą przykryć?
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
Sani 21:04, 21 paź 2013


Dołączył: 06 wrz 2012
Posty: 44
Wital Elu,
wpadłam z rewizytą, przecztyałm kilka-naście stron i bardzo mi się u Ciebie podoba. Masz parę rzeczy, które chciałamym mieć w przyszłości.

Widziałam również, że pytałaś o odkurzacz do liści - ja mam dmuchawę, - sprawdza się wiosną gdy chcę wydmuchać po całej zimie liście z pomiędzy krzewów. wyciącanie ich grabiami było trudne, ponieważ na ziemi mam bluszcz, korę i takie tam. Dmuchawa sprawdza się też latam, M rozpala grila.

Serdeczne pozdrowienia.
____________________
Sani mały mój świat-zielona dolinka
elzbieta_g 21:48, 21 paź 2013


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
dzięki za wizytę Sani pozdrawiam
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
WilczaGora 08:55, 22 paź 2013


Dołączył: 31 lip 2012
Posty: 5530
elzbieta_g napisał(a)

tego się właśnie obawiam, u nas dość pilnują '' czystości '' lin


a ja mam taki słup po tzw.przyłączu roboczym dla sąsiadów...
linie dawno zdjęli a o słupie ktoś zapomniał...
mam "podpórkę do mojego bluszczyska...
właśnie wczoraj porządkowałam pędy, co to im się wspiąć nie chciało i zaczęły się po ziemi wić...

taki był piękny, czerwoniutki jeszcze 3 tyg temu..ale mróz zabrał liście niestety
____________________
WIZYTÓWKA Wilcza pozdrawia Wilcza Gora http://wilczagora.blogspot.com
Bogdzia 20:33, 22 paź 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
elzbieta_g napisał(a)

znalazłam, odgapiłam ( naszczypek wina mam mnóstwo ) tylko się boję je do lin dojdą i co wtedy... również pozdrawiam


To jest rzeczywiście problem. Moze Marzenki nie jest uzywany bo nic nie pisała nigdy o tym problemie. No to musisz pomyslec o czymś innym , jakieś drzewa czy krzaki, a moze dałoby się żeby tą linię przeniesli poza działkę? Mój sąsiad po prostu nie wpuszczał energrtyków na działkę gdzie mieli jakieś urzadzenia i zabrali sie z tym z jego działki , gorzej jeśli to Tobie jest potrzebne.Pozdrawiam Elu.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Jadzia68 10:37, 23 paź 2013


Dołączył: 23 wrz 2013
Posty: 143
Szkoda że tulipanów już nie było ale i tak sporo cebulek jeszcze kupiłaś.

Jesienny ogród piękny, wczoraj grabiłam liście w ogrodzie u mamy a tam drzewa już stare i duże liści tyle że wywrotka by się uzbierała.Plecy mnie dziś bolą-z formą nie najlepiej; )
____________________
Pozdrawim Jadzia Ogródek ze studnią
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies