Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Eli

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Eli

Bogdzia 17:50, 21 lis 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
elzbieta_g napisał(a)

zapraszam przez wielkie Z, powstanie dopiero wiosną ale M już nawet drzewo owocowe składa oddzielnie do wędzenia


wiosna z Margarette wybieramy się do Ani i Mariusza , muszę spojrzec czy po drodze nie mamy Ciebie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
elzbieta_g 17:53, 21 lis 2013


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
Bogdzia napisał(a)


wiosna z Margarette wybieramy się do Ani i Mariusza , muszę spojrzec czy po drodze nie mamy Ciebie.

jak do Ani to troszkę nie po drodze a Mariusz to nie wiem z jakiej miejscowości
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
Bogdzia 17:56, 21 lis 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
elzbieta_g napisał(a)

jak do Ani to troszkę nie po drodze a Mariusz to nie wiem z jakiej miejscowości


Do Mariusza jeszcze bardziej nie po drodze niestety. Trudno , zrobisz zdjecia wędzonek i nam pokażesz.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Alisonek 18:45, 21 lis 2013


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
Hejka dziewczyny, dorzucę się do Waszej dyskusji
wędzarnia to supperr sprawa!!! sami mamy i za nic w świecie bym jej nikomu nie oddała a swojska szynka to swojsa szynka na weekend szykuje się wędzony kurczak, także jestem ciekawa efektu, bo tego nie próbowaliśy jeszcze
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
elzbieta_g 18:49, 21 lis 2013


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
Alisonek napisał(a)
Hejka dziewczyny, dorzucę się do Waszej dyskusji
wędzarnia to supperr sprawa!!! sami mamy i za nic w świecie bym jej nikomu nie oddała a swojska szynka to swojsa szynka na weekend szykuje się wędzony kurczak, także jestem ciekawa efektu, bo tego nie próbowaliśy jeszcze

no to już nie będę strzelała fochów i polubię tą wędzarnię miło, że kuknęłaś do mnie
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
Agania 19:07, 21 lis 2013


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Wędzarnię też potrzebujemy ,mój M będzie też budował, pochwal i doceń swojego M, w dzisiejszych czasach z tą całą chemią i nafaszerowanych wędlinach, to skarb, wędziliście już ?
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
elzbieta_g 19:27, 21 lis 2013


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
Agania napisał(a)
Wędzarnię też potrzebujemy ,mój M będzie też budował, pochwal i doceń swojego M, w dzisiejszych czasach z tą całą chemią i nafaszerowanych wędlinach, to skarb, wędziliście już ?
budowa dopiero na wiosnę, wymiary i plan zaklepany
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
Ania74 22:05, 21 lis 2013


Dołączył: 22 wrz 2013
Posty: 801
O widzę, że wędzarnia powstanie, super! Pędzę się pochwalić, że u nas też. Mój eMek skończył nawet kurs wędzarniczy, podszedł do sprawy fachowo. Na wiosnę stanie wędzarnia, mamy już nawet jej elementy, ale nie mam pojęcia gdzie ją umiejscowić...
____________________
Ogród raczej wiejski czyli leśniczówka
elzbieta_g 09:49, 22 lis 2013


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
Ania74 napisał(a)
O widzę, że wędzarnia powstanie, super! Pędzę się pochwalić, że u nas też. Mój eMek skończył nawet kurs wędzarniczy, podszedł do sprawy fachowo. Na wiosnę stanie wędzarnia, mamy już nawet jej elementy, ale nie mam pojęcia gdzie ją umiejscowić...

no nam też przydałby się fachowy kurs , coś tam kumamy z czasów jak się świniaki po domach wyrabiało
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
elzbieta_g 11:18, 22 lis 2013


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
korci mnie przerobić najstarszą rabatę głównie z iglaków ktore się sypią albo uschnięte w środku



na coś takiego
http://lh5.ggpht.com/-7rd2kC6w1xw/TnnyB4D46PI/AAAAAAAAAlQ/jF6woA-C9JY/s800/sleepers2-1.jpg

ale M sprowadził mnie na ziemię, że podkłady w lecie nas uduszą i czar prysł
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies