Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mus owocowy w miejskiej dżungli

Pokaż wątki Pokaż posty

Mus owocowy w miejskiej dżungli

mar_za 20:02, 27 lip 2017


Dołączył: 03 sie 2013
Posty: 740
i na koniec
Silver Dolar prowadzona na pniu. Były 3 szt, ale 2 zmarzły i szukam 2 brakujących. Nie spotkałam jeszcze takiej, aby miała pień ok. 100 cm, bo chciałabym, aby były takiej samej wysokości jak ta rosnąca.
Acha i te jeżówki tutaj to pomyłka . Wyeksmituję je. Tylko nie mam pomysłu gdzie.





____________________
Marzena- Mus owocowy w miejskiej dżungli
mar_za 12:00, 29 lip 2017


Dołączył: 03 sie 2013
Posty: 740
Moja mini łączka.





____________________
Marzena- Mus owocowy w miejskiej dżungli
asica 21:22, 30 lip 2017


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3830
mar_za napisał(a)
i na koniec
Silver Dolar prowadzona na pniu. Były 3 szt, ale 2 zmarzły i szukam 2 brakujących. Nie spotkałam jeszcze takiej, aby miała pień ok. 100 cm, bo chciałabym, aby były takiej samej wysokości jak ta rosnąca.

Nic mnie tak nie drzaźni w ogrodzie jak jedna z kilku jednakowych wsadzonych roślin ociągająca się w rozwoju. Mam dwa klony - jeden mniejszy, dwie umby- jedna mniejsza; wsadziłam trzy jednakowej wielkości brzózki - jedna wystrzeliła, dwie są sporo mniejsze; 4 jarzmianki - jedna nie rozwija się jak inne, kilka kocimiętek - wśrodku dwie padły. Burzy mi to ład. O ile byliny jakoś nadrabiają to drzewa niekoniecznie .
Cudowna łąka u Ciebie na tarasie. Moją łąkę mąż wykosił mimo moich lamentów, że może jeszcze coś na niej zakwitnie
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
mar_za 19:20, 04 sie 2017


Dołączył: 03 sie 2013
Posty: 740
Asia- u Ciebie nic a nic nie widać tych niedociągnięć. A moja hortensja kwitnąca choć ładna to od razu na myśl przychodzi, że ładniej byłoby gdyby były trzy. Ale widać ta nadzieja i ciągłe dążenie do piękna z naszej głowy to los ogrodnika

Twoja trawka zawsze taka wystrzyżona, że nie wierzę że jesteś w stanie dotrwać do kwiatków.

Mnie cieszy ta łąka, ale ona jest ładna przez parę tygodni. Myślę co tam posadzić bardziej trwałego, na cały sezon. Córka uważa, że dół jest ułożony i wystrzyżony to na górze taki nieład wprowadza trochę naturalności i ona chce właśnie taką dziką łąkę mieć co roku. No i mam zagwozdkę
____________________
Marzena- Mus owocowy w miejskiej dżungli
mar_za 16:01, 22 kwi 2018


Dołączył: 03 sie 2013
Posty: 740
Dzień dobry
Przyszła znowu wiosna i postanowiłam pokazać kilka jej mgnień w moim ogródku. Tulipany są głównie te, które były w zeszłym roku.



Te przy garażu kwitną, choć takie same mam w dwóch innych miejscach i tam wyszły na 2-3 cm i przyschły im liście. Pnaca róża w tle nie wiadomo czy nie zmarzła. Dziwna ta wiosna w tym roku.




____________________
Marzena- Mus owocowy w miejskiej dżungli
mar_za 16:10, 22 kwi 2018


Dołączył: 03 sie 2013
Posty: 740
____________________
Marzena- Mus owocowy w miejskiej dżungli
mar_za 16:53, 22 kwi 2018


Dołączył: 03 sie 2013
Posty: 740
Na górnym tarasie pojawiły się skrzynki balkonowe. Bardzo mi się podobają i mam nadzieję, że to była dobra decyzja.




Nie mogłam sie powstrzymać i już je zagospodarowałam. Postawiłam na białe surfinie. A teraz bede się modlić, żeby przymrozki nie przyszły




____________________
Marzena- Mus owocowy w miejskiej dżungli
Anda 17:53, 22 kwi 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33472
Bardzo ladnie ze skrzynkami I ogolnie bardzo ladny taras i balkon i widoki
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Kasya 17:58, 22 kwi 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41954
A ty skąd jesteś ? Bo koło mnie są silver dollar
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
mar_za 19:08, 22 kwi 2018


Dołączył: 03 sie 2013
Posty: 740
Dziękuję
Widoki są teraz rzeczywiście energetyczne! Moi sąsiedzi mają tradycyjne ogródki, więc z tarasu mam widok na kwitnące wiśnie, czereśnie i zaczynające kwitnąć bzy.


Anda napisał(a)
Bardzo ladnie ze skrzynkami I ogolnie bardzo ladny taras i balkon i widoki
____________________
Marzena- Mus owocowy w miejskiej dżungli
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies