Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród hortensjowo brzoskwiniowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród hortensjowo brzoskwiniowy

ElzbietaFranka 23:38, 04 cze 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13891
Kasik napisał(a)
Queen of Sweden





Piekna roza, kupilam w tym roku 2 szt. Z odkrytym korzeniem i dobrze sie maja. Ta twoja to pewnie 2-3 latka dorodna
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 23:41, 04 cze 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13891
Monia81 napisał(a)
Kasia napisze też u Ciebie odnośnie podlewania pomidorów mlekiem, ja podlewam tak co 2-3 tygodnie, na konewkę 10-litrową daję litr mleka, a resztę dopełniam wodą, leje w korzenie i tak samo robię ogórkom... nie mam problemów ani z ogórkami, ani z pomidorami. Teraz swoim pomidorkom dałam gnojówkę z pokrzywy, a za tydzień wrzucę im mleko
buziaczki



Tez czytalam o mleku ale o pryskaniu wtedy grzyb plamistosc sie nie czepia.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
BASIA8 08:24, 06 cze 2018


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Kasik napisał(a)
No i w końcu doczekaliśmy się rabat podwyższonych.
Mieli nam [przywieźć i osadzić, no ale nie składało się panom i musieliśmy sami zrobić tą całą ciężką robotę.
Maż ze znajomym poskładali , zabetonowali, nawieźli 2,5 tony kompostu, potem 30 worków ziemi i można było siać i wysadzać. Trochę późno, no ale nie dało się inaczej.






Piękne skrzynie Napracowaliście się bardzo, ale efekt jest imponujący
Pozdrawiam.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
yolka 17:49, 14 cze 2018


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Przyszłam zobaczyć czy róże na pergoli jeszcze kwitną a tu warzywniczek zaczyna się dziać
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Kasiolaaa 19:26, 11 wrz 2018


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
przesliczne roze
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Kasik 07:20, 13 kwi 2019


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Odgrzebałam się - Ta daaaam
Od razu mówię, że nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. Choć tak naprawdę tamten rok był dla ogrodu bardzo trudny i nie było co w nim pokazywać. Susza totalna pomimo częściowego nawodnienia. Przez okres letni zakaz podlewania ogrodów- tylko w godzinach nocnych istniała taka szansa. Dzisiaj odbija się to czkawką. Magnolia Piruetka nie kwitnie, rośliny mizerne. Nawet bukietówki to mocno odczuły. Cebulowe w trakcie zimy stały się chyba pokarmem dla głodnych norniczek, a azalie też pąków mają jak na lekarstwo. Rozchodniki, które rozdawałam wszystkim bo rosły u mnie w tempie zastraszającym maja tendencje kurczenia się . Pracy na ten sezon ogrom, ale o tym później - nie chce sama się wystraszyć jak o tym napiszę .

W życiu osobistym już lepiej - Wnusia rośnie i uszczęśliwia wszystkich każdego dnia, a kolejne dwa Wnusiątka w drodze.
We wrześniu mieliśmy uroczystość zaślubin Syna . W życiu nie myślałam, że będę się tak stresować (Cytrynówka- to dobry patent na wieczór przed)

Pozdrawiam wszystkich
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
hanka_andrus 08:46, 13 kwi 2019


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Witaj Kasiu, mam nadzieję, że wszystkie złe sprawy już za Wami, i ten sezon ogrodowo-domowy będzie radością dla Was. Miłego Wielkiego TYgodnia!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Basilikum 08:46, 13 kwi 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Hurra doczekalam sie
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Kasik 09:32, 13 kwi 2019


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
hanka_andrus napisał(a)
Witaj Kasiu, mam nadzieję, że wszystkie złe sprawy już za Wami, i ten sezon ogrodowo-domowy będzie radością dla Was. Miłego Wielkiego TYgodnia!


Witaj Haniu.
Podchodzę do tego roku z małymi oczekiwaniami, bo wiem, ze to wszystko musi się odbudować. Na razie czeka mnie praca i nadzieja na jej rezultaty.
Do przerobienia parę miejsc, które 6 lat temu były źle przemyślane, ale po troszeczkę wszystko ogarnę.

Tobie również samych dobroci w ten ważny Czas.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Kasik 09:32, 13 kwi 2019


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Basilikum napisał(a)
Hurra doczekalam sie


Iza- to miłe, że Czekałaś.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies