Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogrody

paniprzyroda 20:25, 21 cze 2020

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
i coś dla podniebienia, włoszczyzna na szczawiową pod ręką, szczaw też wysiewałam w tym roku


chwasty widać, ale trudno
za mało siatki było na zapas, no ale może wszystkiego nie zjedzą

żółte miniatury

____________________
Dwa ogrody
ElaS 20:29, 21 cze 2020


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
paniprzyroda napisał(a)




Ogród masz tak piękny, że mogłabym w nim zamieszkać. Patrzę na rośliny i tchu nie mogę złapać. Ale przyznam, że kolor tych donic, to już mnie powala całkiem na podłogę. No leżę i patrzę i tak zostanę
____________________
Malwowy ogród
paniprzyroda 20:35, 21 cze 2020

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
przy warzywach dalie, te tutaj od Hani - dziękuję

moje tu i tam


w szklarni pomidory zawiązały drugie grono, oczyściłam je z liści do pierwszego grona, po raz pierwszy zasiliłam gnojówką, a do szklarenki zagląda Edenka



____________________
Dwa ogrody
Gosiek33 20:35, 21 cze 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Przepiękne paprocie


Augusta zmienną bywa. Ciekawa jestem tej Skierniewickiej Wims Red, mam podejrzenie że handlowali rozmażanymi in vitro.
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
paniprzyroda 20:51, 21 cze 2020

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
ElaS napisał(a)


Ogród masz tak piękny, że mogłabym w nim zamieszkać. Patrzę na rośliny i tchu nie mogę złapać. Ale przyznam, że kolor tych donic, to już mnie powala całkiem na podłogę. No leżę i patrzę i tak zostanę


Nie wiem co napisać... rośliny dziękują. Pokazuję tak, jak jest naprawdę, bez magicznych sztuczek
Dla Cię kwiatek w kolorze donic
____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 20:57, 21 cze 2020

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Gosiek33 napisał(a)
Przepiękne paprocie


Augusta zmienną bywa. Ciekawa jestem tej Skierniewickiej Wims Red, mam podejrzenie że handlowali rozmażanymi in vitro.


Gosiu, miejsca zostawiłam jej dużo, trudno, poczekamy.
Poznajesz? Jesienią do zmiany miejsca, zbyt piękne, by grać piąte skrzypce
Mam w sumie trzy odmiany parzydła, wszystkie niewielkie, akurat do małego ogrodu


____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 21:02, 21 cze 2020

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Na dziś wystarczy tych tasiemcowych fotek, dawno nie wrzuciłam ich tyle. Moje zauroczenie tą delikatną roślinką (Przymiotno Karwińskiego)nie mija. Wyobrażam sobie, jak pięknie sieje się w Anglii. Chociaż.. odkryłam dwie siewki w płytach wokół tarasu
____________________
Dwa ogrody
Basilikum 21:44, 21 cze 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Mariola zachwycam sie zis caly dzien
Przymiotno za mna chodzi i chyba je widzialam u Sarastro, jak bede tam znow to kupie
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Kasiolaaa 21:47, 21 cze 2020


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
ja tez czekam na swoją pashminkę u mnie w tym roku debiutuje
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
tulucy 08:19, 22 cze 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12898
Mariolu, warzywami mnie rozwaliłaś u mnie pomidory dopiero kwitną, a u Ciebie drugie grono? jakże to możliwe ????
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies