Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród raczej wiejski czyli leśniczówka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród raczej wiejski czyli leśniczówka

ana_art 22:29, 07 lut 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
aaa i zaznaczam
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Ania74 22:58, 08 lut 2014


Dołączył: 22 wrz 2013
Posty: 801
Ana witam sąsiadkę... Twój ogród podglądam w miarę regularnie, bo Cię właśnie po mapie wyszukałam...
Odwaliłaś kawał porządnej ogrodniczej roboty, a ja... dopiero zaczynam i cała się cieszę na ten sezon, bo planuję ostre przyspieszenie... Blondi przystojniak jako tako podchowany, więc można będzie się zająć dogłębniej "ogródkiem".
____________________
Ogród raczej wiejski czyli leśniczówka
paniprzyroda 23:07, 08 lut 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Będę kibicować w tych poczynaniach ogródkowych chłopcy będą chcieli pomagać Pozdrawiam.
____________________
Dwa ogrody
ana_art 09:36, 09 lut 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
hehe a ja chyba zazdrosczę tego tworzenia chyba wychodzę z założenia że lepiej gonić króliczka, bo to bardzo satysfakcjonujące, chociaż nie powiem, że 'podziwianie' efektów swojej pracy nie jest przyjemne U mnie dzieciaki pomagają, ale wiadomo im wszystko się nudzi po 10 minutach...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Ania74 08:35, 11 lut 2014


Dołączył: 22 wrz 2013
Posty: 801
Wiosnę ogłaszam! Pierwszy zwiastun to pszczoły murarki latające po domu, bo się własnie obudziły pod wpływem słońca chyba Ja wiedziałam, że tak będzie - tzn. że będą po domu latać - bo obserwowałam latem jak się wciskały we wszystkie możliwe szczeliny i dziurki... I sobie wtedy pomyślałam, że jak to tałatajstwo na wiosnę zacznie wyłazić to będzie wesoło... no i wykrakałam. Teraz ganiam męża, żeby je po kolei wyłapywał, a ten lata ze słoikiem, łapie do środka i wypuszcza na wolność.
Poza tym śnieg tak się topi, że wszędzie unosi się mgła, w powietrzu pełno wilgoci, no i rozśpiewały się sikory.
Zdjęć jeszcze nie robię, bo wszystko nadal pod śniegiem, ale jestem dobrej myśli, że już niedługo.
____________________
Ogród raczej wiejski czyli leśniczówka
ana_art 10:00, 11 lut 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
i to bardzo pozytywne u nas też mgła się unosi, a wczoraj ukatrupiłam pierwszą muchę, wiosna idzie
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Ania74 09:27, 12 lut 2014


Dołączył: 22 wrz 2013
Posty: 801
Na wspominki mnie wzięło i przeglądając zeszłoroczne zdjęcia natrafiłam na te z wycieczki z dzieciakami do Pęchcina. Nic nie kupowałam - tylko podziwiałam. Te kanciki mnie powaliły... i dywan pomiędzy...



Tę rudbekię muszę mieć... postanowione!

Łan werbeny - potem się doszukałam, że to ona.

I staw...
____________________
Ogród raczej wiejski czyli leśniczówka
Ania74 09:30, 12 lut 2014


Dołączył: 22 wrz 2013
Posty: 801


A tu mój krasnal kochany znalazł ustronne miejsce sami wiecie na co - zresztą mina go zdradza
____________________
Ogród raczej wiejski czyli leśniczówka
Magdalenka 09:36, 12 lut 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 1266
Cudowne zdjęcia, dają kolorowego kopa na cały dzień. U mnie pada śnieg z deszczem Szaro, buro i ponuro.
Mam rudbekię, ale nie jest taka wysoka jak ta tutaj. Jeśli będziesz chciała, wyślę Ci na wiosnę sadzonki. Jest śliczna i szybko rozrasta się w kępy.
____________________
Magda Na Francuskiej
ana_art 09:45, 12 lut 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
piękne, energetyczne zdjęcia, uwielbiam Pęchcin, szczegółnie latem, gdy wszystko pięknie kwitnie, dookoła cudowny zapach... mięciutka trawka idealnie przycięta i skoszona, fajnie sobie tak pospacerować
Jeśli sobie dobrze przypominam to Danusia zapowiadała kolejne wiosenne spotkanie u Szmitów
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies