Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim małym ogródeczku - Dorota

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim małym ogródeczku - Dorota

Dorota123 15:17, 18 lip 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
deszczowymaj napisał(a)
Dorotko

Cudownie masz w ogrodzie , pięknie ,kolorowo
śliczne Lilie ,róże ,jeżówki cudne wszystko ze sobą współgra ..można tak patrzeć i patrzeć bez końca

Pozdrawiam serdecznie i dużo zdrówka przesyłam
Bardzo to miłe co piszesz, za życzenia zdrówka dziękuję oby gorzej nie było bo lepiej to już było. Dla Ciebie LARISA




____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 15:24, 18 lip 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
BASIA8 napisał(a)


Dorotko klimat w altance jest przedni. Aż się odchodzić nie chce. A Twoja fota oszałamia. Cuuuuudnie poprostu
Dziękuję W altanie spędzam dużo czasu, to coś tam kombinuję, robię bukieciki bo kwiatów mam dużo. Lubię się nimi cieszyć.
Dla Ciebie Garden of roses



____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 15:45, 18 lip 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Doranma napisał(a)
Podziwiam Twój talent, cudowne miejsce tworzysz ☺
Bardzo mi miło Spędzam tu cały swój czas, więc staram się żeby sprawiał mi ten ogród przyjemność.





____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 15:55, 18 lip 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
sylwia_slomczewska napisał(a)

Cudna
Dziękuję, niektóre róże na prawdę mam udane, ale mam też byle jakie.






____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 16:09, 18 lip 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
A_gawa napisał(a)
Jak w raju. Przepięknie. Niesamowity klimat.
Róża powyżej wspaniała - jak się nazywa?
Dziękuję Zawsze dbam, żeby swój osobisty raj na ziemi mieć przy sobie. Nazwę róży napisałam u Ciebie w wątku, wtedy zamawiałam inną a przysłali tą i chyba lepiej się stało.





____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 16:20, 18 lip 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Miło Cię zobaczyć kochana Dodatkowo w tych pięknych pomarańczach i rudościach Pozdrawiam właścicielkę cudnego ogrodu
Dziękuję Małgosiu Od 3,5 roku mam zupełnie białe włosy jak kartka papieru. Nie cierpię ich i dlatego co miesiąc maluję, a przy okazji eksperymentuję z kolorami. Taki miedziany kolor marzył mi się już dawno, ale brakowało mi szatynce odwagi.



____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 16:27, 18 lip 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
anabuko1 napisał(a)

Dorotko na już przysięgam się do stolika czestuje się apetycznymi rogalikami.
I podziwiam piękne dekoracje i dementuje się jak zawsze pięknymi widoczkami z ogrodu
Aniu dla Ciebie widoczki z altany. Rogaliki wychodzą mi świetne, tak bynajmniej wszyscy twierdzą, a że zjadają wszystkie więc im wierzę.



____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 16:36, 18 lip 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
greg66 napisał(a)
Dorota widać u Ciebie że rośliny mają bardzo dobrze. Zdrowe okazy wdzięczą się pewnie za każdym razem jak do nich przemawiasz. Bardzo ładnie
Pozdrawiam i życzę zdrowia jak najszczerzej.
Dziękuję
Grzesiu nie gadam z roślinami, sąsiedzi by mnie już całkiem za wariatkę wzięli. Wystarczy, że ciągle latam z aparatem przybierając przecudaczne pozy. Dbam o roślinki w miarę moich możliwości,podlewam, nawożę, przycinam i odwiedzam je kilka razy dziennie. To taka moja ogrodoterapia jest.




____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 16:46, 18 lip 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Nowa12 napisał(a)
Nadrobiłam bo szkoda byłoby przegapić tylu pięknych fotek. Róże piękne i wszystkie uzupełnienia do nich również .
O jak miło. Ja szybko się uczę, więc oglądając różne wątki tu na forum podglądałam roślinne zestawy. Z biegiem czasu to znaczy w ciągu 6 lat nauczyłam się jakie rośliny do wszystkiego pasują. Zauważyłam, że biały i granatowy kolor pasuje do wszystkich kwiatów.




____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 17:13, 18 lip 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
basia3012 napisał(a)


Dorotko, u mnie nie było opisu. Cebule były w woreczkach, w trocinach. Posadziłam je pewnie za płytko. Tak myślę ale trudno.
Wiesz, jestem zachwycona Twoimi rabatami, zestawieniami roślin, łączeniem kolorów. Cudnie, po prostu cudnie. Raj na ziemi.
Wysłuchałam piosenki Stanisławy Celińskiej. Wzruszająca, przejmująca, prawdziwie życiowa. Muszę ją na pulpit sobie ściągnąć i będę ją słuchała jak tylko włączę komputer. I będę też myślała wtedy, że Ty Dorotko mi ją podsunęłaś. Przepiękna piosenka o życiu.
Opisy lilii są na stronie sprzedawcy. Klikasz na wybraną lilię i powinien pokazać się opis.
Miło mi, że Ci się u mnie podoba, a ta piosenka pasuje do wielu z nas. Jest też jeszcze "Oda do starości" też samo życie.


Oda do starości
Autorem wiersza jest Wisława Szymborska

Co to za ży­cie bywa w mło­do­ści?
Nie czu­jesz ser­ca, wą­tro­by, ko­ści,
Śpisz jak za­bi­ty, po­pi­jasz gład­ko
I na­wet gło­wa boli cię rzad­ko.

Do­pie­ro człe­ku twój wiek doj­rza­ły
Od­sła­nia ży­cia urok wspa­nia­ły,
Gdy łyk po­wie­trza z wy­sił­kiem ła­piesz,
Rwie cię w ko­la­nach, na scho­dach sa­piesz,

Ser­ce jak głu­pie szyb­ko ci bije,
Lecz w każ­dej chwi­li czu­jesz, że ŻYJESZ!

Więc nie na­rze­kaj z byle po­wo­du,
Masz te­raz wszyst­ko, cze­go za mło­du

Nie do­świad­czy­łeś… Ale DOŻYŁEŚ!
(kurcze coś mi tu brakowało)

Więc chociaż czasem w krzyżu cię łupie
Ciesz się dniem każdym! Miej wszystko w dupie!!!


Pozdrawiam





____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies