Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim małym ogródeczku - Dorota

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim małym ogródeczku - Dorota

Dorota123 13:48, 21 lip 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Ewa777 napisał(a)
Podziwiam dekoracje w altanie, a zwłaszcza bukiety Cudownie
Dziękuję, cieszę się, że się spodobały.





____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
ElzbietaFranka 22:35, 22 lip 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13890






Dorotko pięknie wyglądasz jak dobrze ci z tym bukietem.
Wchodząc na twój wątek myślę co ty znowu wymysliłaś. Jak ja bym chciała mieć takie kompozycje kwiatowe, bukiety, wieńce.
Zagłądam na twój porządeczek w altanie u mnie to Sodoma i Gomoria ciągle bałagan teraz. Inna sprawa, że nie jesteśmy w stanie tam siedzieć ze względu na komary. Tak masz czysto u mnie to przechowalnia roślin.

Tyle lilii pięknych. Posadziłam w tym roku dosyć sporo lilii ale część mi coś zjadło jak wychodziły z ziemi. To samo miałam z daliami.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
sylwia_slomc... 22:43, 22 lip 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81974
Dorotko do Ciebie jak przychodzę to mi się potem nie chce wracać do siebie, cudownie masz i tak pachnąco kolorowo
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
anabuko1 08:29, 23 lip 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23558
Dorota123 napisał(a)
Basiu ostatnio właśnie słuchałam piosenek St. Celińskiej i tą też wysłuchałam.





I ogrodowo pięknie
I bukietowo bardzo ładnie
I dekoracyjnie ślicznie.
Masz z dolne łapki Dorotko. Suuper!!
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
anabuko1 08:32, 23 lip 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23558
Dorota123 napisał(a)
Dziękuję, cieszę się, że się spodobały.






Cudne , energetyczne kolorki
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
violaskom 09:58, 23 lip 2020


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
Dorota robisz cudne bukiety! Myślę, że zawstydziłabyś nie jedną florystkę! Ta ostatnia żółta róża to Hansestadt Rostock? Cały czas ją u Ciebie obserwuję, bo na mojej liście dalej jest na pierwszym miejscu.
____________________
Viola Ogród kwiatowy
Waclaw 16:22, 23 lip 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
sylwia_slomczewska napisał(a)
Dorotko do Ciebie jak przychodzę to mi się potem nie chce wracać do siebie, cudownie masz i tak pachnąco kolorowo

Podpisuję się
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
ewsyg 16:26, 23 lip 2020


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Dorotko, miło Cię widzieć.
Ogród kupi kolorami i kwieciem
Śliczny wianek i bukiet
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Dorota123 22:08, 23 lip 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
ElzbietaFranka napisał(a)





Dorotko pięknie wyglądasz jak dobrze ci z tym bukietem.
Wchodząc na twój wątek myślę co ty znowu wymysliłaś. Jak ja bym chciała mieć takie kompozycje kwiatowe, bukiety, wieńce.
Zagłądam na twój porządeczek w altanie u mnie to Sodoma i Gomoria ciągle bałagan teraz. Inna sprawa, że nie jesteśmy w stanie tam siedzieć ze względu na komary. Tak masz czysto u mnie to przechowalnia roślin.

Tyle lilii pięknych. Posadziłam w tym roku dosyć sporo lilii ale część mi coś zjadło jak wychodziły z ziemi. To samo miałam z daliami.

Pozdrawiam
Dziękuję Elu za tyle miłych słów, u mnie też pełno komarów. Zapalam świece w altanie nawet w dzień, wtedy komary uciekają. Od świec dymnych na komary boli mnie głowa, ale te zwykłe mogą się palić.
W przyszłym roku raczej nie rzucę się na surfinie, zmarniały mi od deszczów mimo tego, że je chowałam do altany. Przez dużą ilość donic też robił się bałagan w altanie. Mam dość problematycznych roślin.
Pozdrawiam




____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 22:42, 23 lip 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
sylwia_slomczewska napisał(a)
Dorotko do Ciebie jak przychodzę to mi się potem nie chce wracać do siebie, cudownie masz i tak pachnąco kolorowo
Sylwio bardzo mi miło, ale przecież to Ty masz prawdziwy, duży i bardzo ładny ogród. Wiem na pewno, że kochasz ten swój kawał ogrodu bardzo. Ja Was zawsze bardzo podziwiam , jak walczycie z przeciwnościami, jak dbacie o niego i poświęcacie mu każdą chwilę.



____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies