Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim małym ogródeczku - Dorota

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim małym ogródeczku - Dorota

sylwia_slomc... 01:05, 17 lip 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81966
Dorota123 napisał(a)
Dobrze, że nie wszystkie róże kwitną razem. Większość przekwitła i szykuje się do następnego kwitnienia. Komary nie odpuszczają, dziś to dopiero atakowały całymi chmarami.





Cudna
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
A_gawa 01:51, 17 lip 2020


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1468
ŁAŁ!
____________________
Agnieszka - W cieniu uśmiechniętego anioła
A_gawa 01:52, 17 lip 2020


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1468
Jak w raju. Przepięknie. Niesamowity klimat.
Róża powyżej wspaniała - jak się nazywa?
____________________
Agnieszka - W cieniu uśmiechniętego anioła
malgorzata_s... 18:29, 17 lip 2020


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Miło Cię zobaczyć kochana Dodatkowo w tych pięknych pomarańczach i rudościach Pozdrawiam właścicielkę cudnego ogrodu
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
anabuko1 20:28, 17 lip 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23552
Dorota123 napisał(a)
Też lubię biały kolor w ogrodzie, jest neutralny i dobrze łączy się ze wszystkimi kolorami. Dziś pijemy kawkę w altanie.






Dorotko na już przysięgam się do stolika czestuje się apetycznymi rogalikami.
I podziwiam piękne dekoracje i dementuje się jak zawsze pięknymi widoczkami z ogrodu
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
greg66 20:52, 17 lip 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Dorota widać u Ciebie że rośliny mają bardzo dobrze. Zdrowe okazy wdzięczą się pewnie za każdym razem jak do nich przemawiasz. Bardzo ładnie
Pozdrawiam i życzę zdrowia jak najszczerzej.
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Dorota123 21:12, 17 lip 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
KasiaBawaria napisał(a)

Mam ten sam problem- za duzo mi sie podoba, lubie jak co chwila cos rozkwita jak co roku obraz sie zmienia.Lubie tez inne style ale nie na codzien u siebie.
Tez uwielbiam biel
Czasem wracam do tej samej pory roku u siebie na wątku i widzę jak zmienia się mój ogród. Jeszcze 6 lat temu moje rabaty nie były tak mocno ukwiecone, sporo było jednorocznych. Teraz to same byliny, rabaty rozrosły się, a mąż broni trawnika jak lew. Tyle, że ja już nie patrzę na jego powierzchnię łakomie jak kiedyś.

Znów internet strasznie muli.

Larisa

____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Nowa12 23:00, 17 lip 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Nadrobiłam bo szkoda byłoby przegapić tylu pięknych fotek. Róże piękne i wszystkie uzupełnienia do nich również .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
basia3012 00:06, 18 lip 2020


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9483
Dorota123 napisał(a)
Nie czytałaś opisu przy liliach?






Dorotko, u mnie nie było opisu. Cebule były w woreczkach, w trocinach. Posadziłam je pewnie za płytko. Tak myślę ale trudno.
Wiesz, jestem zachwycona Twoimi rabatami, zestawieniami roślin, łączeniem kolorów. Cudnie, po prostu cudnie. Raj na ziemi.
Wysłuchałam piosenki Stanisławy Celińskiej. Wzruszająca, przejmująca, prawdziwie życiowa. Muszę ją na pulpit sobie ściągnąć i będę ją słuchała jak tylko włączę komputer. I będę też myślała wtedy, że Ty Dorotko mi ją podsunęłaś. Przepiękna piosenka o życiu.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Dorota123 15:10, 18 lip 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
anabuko1 napisał(a)
Bardzo ładna i klimatyczna ta twoja altana
Bukiety pięknie dobrane.
Pozdrawiam piękną panią właścicielkę i duzo zdrówka życzę
Dziękuję ślicznie za tyle miłych słów, ja się ciągle zastanawiam gdzie się podziała tamta dziewczyna? https://www.youtube.com/watch?v=2zBwNxSa7Ec




____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies