Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim małym ogródeczku - Dorota

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim małym ogródeczku - Dorota

Alija 19:07, 09 lut 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8760
Dorotko! Piękny tort, ależ Ty jesteś zdolna, podziwiam! Nie umiem takich rzeczy robić.
Kompozycja kwiatowa bardzo ładna. Czy takie cyklameny nadają się do wysadzenia do ogrodu?
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
marba 11:48, 10 lut 2021


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Dorota123 napisał(a)


Souvenir du Docteur Jamain



Dorotko, ależ piękna ta róża, niespotykany kolor, podobno jeszcze pięknie pachnie. U mnie róże nie bardzo chcą rosnąć, będę więc podziwiać u Ciebie.
Trzymaj się cieplutko w te mroźne dni.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
oliwka 16:38, 10 lut 2021


Dołączył: 07 lut 2015
Posty: 1965
Dorota123 napisał(a)
Dobrze, że przy tych minusowych temperaturach jest śnieg. Ja już 3 x zasypywałam róże śniegiem żeby nie przemarzły bo ich nie zakopczykowałam.

Pozdrawiam

Słońce przedziera się przez mgłę i las, taki mam widok z okna kuchennego.


Uwielbiam takie klimaty, świat wygląda wtedy tak nieoczywiście ....
Witam się wybudzona ze snu zimowego
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5302-ogrodek-warzywny-na-balkonie, wątek ogrodowy zamknięty http://www.ogrodowisko.pl/watek/5701-ogrod-oliwkowy
Dorota123 19:15, 10 lut 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
anpi napisał(a)
Dorotko, tort pierwsza klasa!!! Aż szkoda zjadać: D
Bardzo ciekawy stroik fiołkowy
Dziękuję z wnukiem wymyśliliśmy zimową dekorację, wykonanie takiego tortu to sporo pracy. Lubię takie wyzwania, tylko sił mam za mało na realizację.
Fiołki dostałam, ale udekorowałam je sama, jakoś smętnie wyglądały w tych brązowych doniczkach.


Wspomnienia i tęsknota za czasem spędzanym w altanie.




____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 19:23, 10 lut 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Alija napisał(a)
Dorotko! Piękny tort, ależ Ty jesteś zdolna, podziwiam! Nie umiem takich rzeczy robić.
Kompozycja kwiatowa bardzo ładna. Czy takie cyklameny nadają się do wysadzenia do ogrodu?
Dziękuję za tak miłe słowa, czasem robię tort, ale bardzo rzadko. Te cyklameny raczej nie nadają się do ogrodu, one bardzo wrażliwe są na przemarzanie.

Troszkę lata.



____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Alija 19:29, 10 lut 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8760
Piękny ten Twój biały zakątek. Aż się tęskni do lata!
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Dorota123 19:31, 10 lut 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
marba napisał(a)

Dorotko, ależ piękna ta róża, niespotykany kolor, podobno jeszcze pięknie pachnie. U mnie róże nie bardzo chcą rosnąć, będę więc podziwiać u Ciebie.
Trzymaj się cieplutko w te mroźne dni.
Basiu bardzo lubię tą różę, ale ona na rabatce nie jest widoczna. Jej kwiaty są ciemne, mimo to nie da się obok niej przejść i nie zwrócić na nią uwagi.
Ja róże bardzo lubię, znów zamówiłam kilka. Jak przyjdą będę miała poważny problem ze znalezieniem dla nich miejsca.




____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 19:40, 10 lut 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
oliwka napisał(a)

Uwielbiam takie klimaty, świat wygląda wtedy tak nieoczywiście ....
Witam się wybudzona ze snu zimowego
Witam Cię miałaś długą przerwę.
Lubię mgliste widoki, ale nie mam z kim chodzić, a sama boję się. Kiedyś jadąc samochodem widziałam świetnie unoszącą się mgłę nad nieużytkami na tle lasu. Mgła była tylko w niektórych miejscach, wyglądało to jakby była zawieszona metr nad ziemią. Niestety nie miałam przy sobie aparatu.

Byle do lata, śnieg już był, mróz też, więc mogłaby już przyjść wiosna.



____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 19:50, 10 lut 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Alija napisał(a)
Piękny ten Twój biały zakątek. Aż się tęskni do lata!
Cały mój ogród to taki kolorowy jarmark, tylko tu w okolicy altany mam spokojną biel z dodatkiem różowego. Też tęsknię za latem, już mi się przykry to ciągłe siedzenie w domu.






____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Alija 21:59, 13 lut 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8760
Piękny powojnik, biało-zielony, pełny, ten drugi też, czy to błękitny anioł? I ta ścieżka między rabatami z bujną kolorową roślinnością, już by się tak chciało pospacerować... Pozdrawiam!
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies