Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim małym ogródeczku - Dorota

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim małym ogródeczku - Dorota

BASIA8 12:20, 01 lut 2021


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
O tak Dorotko śniegu mamy pod dostatkiem dawno, dawno tyle nie było
Pozdrawiam Serdecznie.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
ElzbietaFranka 14:52, 01 lut 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13890
Dorotka nie tylko gazetowe rozmnażanie. Dobrze wpisz na YouTube jest pełno porad. Jakiś chińczyk rozmnaza rośliny na potęgę. Z jednego badyla może zrobić 3-4 szczepionek z pięknymi korzeniami po 1,5 miesiącach.
Trzeba kupować pojedyncze sztuki i samemu rozmnażać.
Tak się męczę aby rozmnożyć bugenwille a on w ciągu 2 miesięcy z kilku patyków ma ładne sadzonki.
On tam rozmnaża na bananie, aloesie i sam Bóg wie na czym.
Wpisz szczepienie lub rozmnażanie róż.

Wpisz Vuon Nha rozmnażanie róż

U ciebie dużo tego śniegu napadało. U nas padał bardzo drobny. Może jutro dostępie. Cieszę się że taka zima.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Alija 21:34, 02 lut 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8760
Dorota123 napisał(a)
Basiu weszłam na Twój wątek, żeby jeszcze im się przyjrzeć, One jeszcze są małe chyba pierwsze wyrównujące cięcie powinnaś zrobić jak młode wiosenne pędy lekko zdrewnieją. Myślę, że to będzie pod koniec lata.

Souvenir du Docteur Jamain nie znalazłam zdjęć z tego roku, ale pierwsze kwitnienie jest piękne, a zapach obłędny. Jej minusem jest to, że ciemne płatki przypala słoneczko i po pierwszym kwitnieniu liście były chore. Z daleka róża mało widoczna, ale i tak bardzo ją lubię.

Souvenir du Docteur Jamain






Doroto! Piękny masz ogród, kolorowy, bogaty, klimatyczny, cudne rośliny, bardzo mi się podoba. A dziś zachwyciłam się tą różą, ma niesamowity kolor.
Jeśli chodzi o ogród Vivy, to odwiedzam go od paru lat, jest piękny i zdjęcia ogrodu są cudne.
Pozdrawiam cieplutko, też wolę lato, zima piękna, ale najlepiej przez okno!
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Dorota123 17:24, 09 lut 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Mirka napisał(a)
Dorotko chyba w tę zimę wszyscy się cieszymy śniegiem. Dawno takich zimowych zdjęć nie robiłam.
U ciebie też popadało sporo śniegu?
W tym roku zrobiłam bardzo dużo śnieżnych zdjęć. Jak zakładałam wizytówkę to zima była bez śniegu. U nas 3 x mocno sypnęło śniegiem, a 2 x mąż musiał odśnieżyć cały wjazd, bo by się nie wyjechało samochodem.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 17:28, 09 lut 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
BASIA8 napisał(a)
O tak Dorotko śniegu mamy pod dostatkiem dawno, dawno tyle nie było
Pozdrawiam Serdecznie.
Dobrze, że przy tych minusowych temperaturach jest śnieg. Ja już 3 x zasypywałam róże śniegiem żeby nie przemarzły bo ich nie zakopczykowałam.

Pozdrawiam

Słońce przedziera się przez mgłę i las, taki mam widok z okna kuchennego.

____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
BASIA8 17:30, 09 lut 2021


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Pięęęęęęękny widok
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Dorota123 17:39, 09 lut 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
ElzbietaFranka napisał(a)
Dorotka nie tylko gazetowe rozmnażanie. Dobrze wpisz na YouTube jest pełno porad. Jakiś chińczyk rozmnaza rośliny na potęgę. Z jednego badyla może zrobić 3-4 szczepionek z pięknymi korzeniami po 1,5 miesiącach.
Trzeba kupować pojedyncze sztuki i samemu rozmnażać.
Tak się męczę aby rozmnożyć bugenwille a on w ciągu 2 miesięcy z kilku patyków ma ładne sadzonki.
On tam rozmnaża na bananie, aloesie i sam Bóg wie na czym.
Wpisz szczepienie lub rozmnażanie róż.

Wpisz Vuon Nha rozmnażanie róż

U ciebie dużo tego śniegu napadało. U nas padał bardzo drobny. Może jutro dostępie. Cieszę się że taka zima.
Elu ja tak na próbę zrobiłam te gałązki w gazetę, może spróbuję jeszcze jakiegoś sposobu, ale tak bardziej dla doświadczenia.
U nas wczoraj były paskudne warunki jazdy , przemielony śnieg zalegiwał na drogach i nowy na zmianę z deszczem leciał z nieba. Pługi śnieżne jeździły, ale pokonanie 200 km to była trudna i męcząca jazda.
Ciepły widoczek z domku.


W doniczce jest żywy storczyk, ale kwiaty tym razem sztuczne. To jest jedyny storczyk u którego trudno utrzymać mi kwiaty. Puszcza dużo pędów kwiatowych, tylko nie wszystkie mają zawiązki pąków. Nie mam do niego sił. Normalnie ma żółty kolor kwiatów.



____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 17:44, 09 lut 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Alija napisał(a)


Doroto! Piękny masz ogród, kolorowy, bogaty, klimatyczny, cudne rośliny, bardzo mi się podoba. A dziś zachwyciłam się tą różą, ma niesamowity kolor.
Jeśli chodzi o ogród Vivy, to odwiedzam go od paru lat, jest piękny i zdjęcia ogrodu są cudne.
Pozdrawiam cieplutko, też wolę lato, zima piękna, ale najlepiej przez okno!
Cieszę się, że Tobie właścicielce tak pięknego ogrodu spodobało się u mnie. Ta róża ma bardzo mocny zapach po prostu wabi nim.
W ogrodzie Vivy maiałam przyjemność gościć 2 x na żywo, to dopiero jest przeżycie.

Troszkę domowych kwiatuszków.


____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 17:47, 09 lut 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
BASIA8 napisał(a)
Pięęęęęęękny widok
Dziękuję, ostatnio zrobiłam zimowy tort.




____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
anpi 18:35, 09 lut 2021


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8158
Dorotko, tort pierwsza klasa!!! Aż szkoda zjadać: D
Bardzo ciekawy stroik fiołkowy
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies