Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim małym ogródeczku - Dorota

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim małym ogródeczku - Dorota

sylwia_slomc... 12:05, 30 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
Dorotko Twój ogródeczek jest niesamowity, mistrzowsko urządzony
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Dorota123 21:34, 30 lip 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
anabuko1 napisał(a)

To ja tez tak bede robila
Piekne widoczki.Fajne te kaczuszk nad oczkiem.I lilie sliczne
Pokaż u siebie jakie masz rojniki i zadaj pytanie, czy one zimują w gruncie. Wtedy więcej osób je zobaczy i wypowie się. Ja też chętnie je zobaczę. Za miłe słowa dziękuję




____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 21:47, 30 lip 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Urszulla napisał(a)


Te również i zakątek z kałużą fajny
Z dodatków do ogrodu najbardziej lubię ptaszki i domki, więc mam tego sporo. Nie mogę się oprzeć jak mi jakiś wpadnie w oko.




____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 21:55, 30 lip 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Dorotko zawsze jak tu wchodzę to paszcza mi się uśmiecha: Dekoracje, kolory, światło, wszystko mnie zachwyca
Wiesz, że mam tak samo że czasem uśmiecham się do oglądanych zdjęć tu na forum. W Twoim ogrodzie też bardzo mi się podoba i lubię zachodzące u Ciebie zmiany. Bardzo mi miło, że to co pokazuję wywołuje tak miłe reakcje.



____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 22:09, 30 lip 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
anpi napisał(a)

Właśnie miałam pytać ,czy Twoje oczko-kałuża nie przyciągnęło prawdziwej żabki...nie zuważyłam jej na zdjęciu!...dopiero doczytałam U mnie po ogrodzie skacze jakaś podobna i ciekawa byłam ,czy bywa w mojej kałuży ,bo nigdy w pobliżu jej nie widziałam...aż dojrzałam kijanki...czyli bywa
Kałuża przyciąga wiele ptaków, które mają tu wodopój i kąpielisko. Mnóstwo owadów przylatuje się napić, regularnie widzę jaszczurkę, która też ma tu swój wodopój.Żabka kałużę traktuje jak własny basen. Ja co kilka dni wylewam pod kwiatki wodę z kałuży i leję świeżą, boję się żeby nie wylęgały mi się komary.





____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Ewa777 22:20, 30 lip 2019


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18398
Dorotko, ale masz śliczne żabki i gąski nad wodą Kolejne świetne dekoracje

Możesz mi napisać dokładnie kiedy, jak często i czym dokarmiasz lilie. Masz je śliczne, a moje mi zanikają. Chciałabym uratować te, które jeszcze są.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Nallar 22:23, 30 lip 2019


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Dorota123 napisał(a)



Ogród tętni życiem, kolorowo, tak jak lubię i te Twoje dekoracje....
Żabunie urocze.
Też mam makówki i to z Twoich nasionek.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Dorota123 22:26, 30 lip 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
sylwia_slomczewska napisał(a)
Dorotko Twój ogródeczek jest niesamowity, mistrzowsko urządzony
Sylwio aż się zarumieniłam dziękuję ślicznie i jest mi bardzo miło, że tak uważasz.


____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 22:48, 30 lip 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Ewa777 napisał(a)
Dorotko, ale masz śliczne żabki i gąski nad wodą Kolejne świetne dekoracje

Możesz mi napisać dokładnie kiedy, jak często i czym dokarmiasz lilie. Masz je śliczne, a moje mi zanikają. Chciałabym uratować te, które jeszcze są.
Dziękuję za pochwały. Odnośnie nawożenia lilii, pierwszy raz rozsypuję nawóz wczesną wiosną na wszystko.( jaki akurat mam) Później jak kwitną tulipany, albo jak przekwitają podlewam robioną, rozcieńczoną gnojówką z pokrzyw, skrzypu i skórek z banana wszystkie cebulowe i róże. Staram się nie lać po liściach, bo mi kiedyś zniszczyło liście. Dobrze jest też zasilić lilie tuż po kwitnieniu, ale żeby wyrobić się do połowy sierpnia. Mam już przygotowany kompost z kurzeńcem, który wykorzystam i wysypię na rabaty przed zimą to będzie spora dawka energii dla roślin.



____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 23:12, 30 lip 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Nallar napisał(a)

Ogród tętni życiem, kolorowo, tak jak lubię i te Twoje dekoracje....
Żabunie urocze.
Też mam makówki i to z Twoich nasionek.
Miło mi, że mnie odwiedziłaś i Ci się u mnie podoba. U mnie zaczynają kwitnąć zawilce od Ciebie i pięknie się rozrastają ku uciesze moich znajomych, bo mam się czym podzielić.



____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies