Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim małym ogródeczku - Dorota

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim małym ogródeczku - Dorota

malgorzata_s... 20:57, 05 sie 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
Kasia ma rację jesteś nezrównana
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
anabuko1 22:10, 05 sie 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23497
Dorota123 napisał(a)
Kasiu to zrobione w ramach zabawy z wnukiem. Czyściliśmy kałużę i stwierdziłam, że trzeba umyć dokładnie koraliki wylewające się z dzbana do kałuży. Umyte trzeba było gdzieś zawiesić i tak powstała firanka z koralików. Kupowałam je w sporych woreczkach po ok. 20 zł i one miały dziurki. Widzisz tę gościówę wylegującą się w gniazdku, wcale się nie płoszyła mimo iż obok niej przechodziłam kilka razy. Była tak pochłonięta wygrzewaniem się, że nawet zaczęła pozować do zdjęcia. W ogrodzie z wnukiem ciągle coś wymyślamy, żeby spędzać czas aktywnie. Do tarczy strzelaliśmy w troje, wnuk, babcia i dziadek i każdy miał swój łuk - takie zawody, czasem jeszcze mamy pióra lub pióropusze indiańskie na głowach
Inna konkurencja to rzucanie szyszkami do uciekającego celu, Arturek tylko uciekał i rzucał, a ja uciekając robiłam zdjęcia.






ale modelka z tej jaszczurki.
Hosty, hortensje piękne
Fajnie mieć wnusia spedzac sobie czas z nim.
widać, ze jest zadowolony z pobytu u babci i w pięknym ogrodzie
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Rumianka 22:57, 05 sie 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10227
U Ciebie Doris wszystko jest NAJ... tak jak pisały dziewczyny wyżej...Warto spacerować po Twoim ogrodzie bo ciągle jest co oglądać...Swój ogród już się opatrzył więc rozsiadam się u Ciebie, nie będę przeszkadzać, tylko cichutko posiedzę nad stawikiem... wśród obfitej zieleni i kwitnących kwiatów oraz przeuroczych dekoracji...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Dorota123 20:57, 07 sie 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Katkak napisał(a)

Dorcia jesteś niezrównana,: stworzyłaś cudny ogród, robisz najpiękniejsze dekoracje jakie mam zaszczyt podziwiać, jesteś przewspabiałą babcią, fotografem i cukiernikiem. No i jak nie kochać? W Ujeździe mam nieg 01.09. Start i meta na zamku, 15,5km. Ostatni raz tam byłam będąc z Igą w ciąży. Jaszczurka modelka Ci się trafiła.
Kasiu aż się zarumieniłam dziękuję za takie uznanie. Może wybiorę się do Ujazdu pokibicować Tobie. Wszystko zależy od samopoczucia.

Kiepsko u mnie z czasem i wgrywaniem zdjęć, coś internet się nie wyrabia. Mam remont jednego pokoju, a bałagan w całej chałupie. Nie ma gdzie siąść, nie ma jak dostać się do szafy z ubraniami. Prawie nic nie robię a jestem okropnie zmęczona, ale już zbliżamy się ku końcowi ze składaniem mebli.

____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 22:19, 08 sie 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
sylwia_slomczewska napisał(a)
No gościówa

Ale wnusio ma u Was dobrze
Jak nie ma wody w ciurkadełku też potrafi się tam jaszczurka wyłożyć i wygrzewać. Staramy się aby wnuk u nas się nie nudził, ostatnio jak przyjechał z tatą do wynoszenia mebli od razu na dzień dobry powiedział mi "ja tu nie przyjechałem się bawić tylko pracować", a za chwilę " zrobimy sobie konkurs kto dalej strzeli z łuku, albo upieczmy dziś ciasteczka tylko w kształcie dinozaurów", a ja przy remoncie nie mam na nic siły. Jak tylko popatrzę na ten bałagan to już jestem zmęczona.




____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 22:27, 08 sie 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Waclaw napisał(a)


Szczęśliwe wnuczęta mające takie babcie i dziadków.
Ujęcie jaszczurki - super
Dziękuję niby lubi się u nas bawić, chętnie też u nas zostaje, ale jednak jest trochę chłodny uczuciowo, a babcia chciała by przytulaska.




____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 22:44, 08 sie 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
mirkaka napisał(a)
Ale jesteś cudowną babcią, już Ci to pisałam jak pokazałaś namiot indiański w pokoju i zabawy z wnukiem
Ogród cudny jak zawsze, lilie, jaszczurka zdobyła sławę w Twoim wątku


AAA i muszę dodać cudowny tort Niam
Dziękuję bardzo mi miło



____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 22:50, 08 sie 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Kasia ma rację jesteś nezrównana
Dziękuję



____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
sylwia_slomc... 22:53, 08 sie 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81850
Dzieci mają różne charaktery Może się wnusi kiedyś doczekasz przytulaski
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Dorota123 22:58, 08 sie 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
anabuko1 napisał(a)

ale modelka z tej jaszczurki.
Hosty, hortensje piękne
Fajnie mieć wnusia spedzac sobie czas z nim.
widać, ze jest zadowolony z pobytu u babci i w pięknym ogrodzie
Na razie mamy jednego wnuka ale w październiku będzie drugi. Lubię zabawy z dziećmi i lubię wymyślać zabawy ala malucha. Nawet kiedyś poskarżył się do rodziców, że babcia ciągle każe mu się bawić i nawet nie ma czasu odpocąć. A prawda jest taka, że on zawsze woła " no babciu choć się bawić" Za miłe słowa dziękuję.



____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies