Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim małym ogródeczku - Dorota

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim małym ogródeczku - Dorota

Dorota123 23:07, 08 sie 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Rumianka napisał(a)
U Ciebie Doris wszystko jest NAJ... tak jak pisały dziewczyny wyżej...Warto spacerować po Twoim ogrodzie bo ciągle jest co oglądać...Swój ogród już się opatrzył więc rozsiadam się u Ciebie, nie będę przeszkadzać, tylko cichutko posiedzę nad stawikiem... wśród obfitej zieleni i kwitnących kwiatów oraz przeuroczych dekoracji...
O jej tyle pochwał to ja nigdy nie dostałam, aż się zastanawiam czy na nie zasłużyłam. Od wielu lat nie miałam tak zielonego ogródka, nawet trawę mam zieloną. Co jakiś czas przelatują u nas deszcze, rabaty i tak podlewam. Zapraszam częściej, leżaczek oferuję.





____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 23:19, 08 sie 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
sylwia_slomczewska napisał(a)
Dzieci mają różne charaktery Może się wnusi kiedyś doczekasz przytulaski
Ciężka sprawa, bo jesienią ma być Mały Leon, a mnie by się chciało kokardek, falbanek spineczek i innych dziewczęcych gadżetów. Ja mam 3 chłopców i następne pokolenie same chłopaki.





____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
anpi 23:30, 08 sie 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8139
Dorotko jaszczurka nieźle wpasowała się w Twoje dekoracje ,widocznie lubi symetrię i uzupełniła ją swoim ogonkiem
Podziwiam Twoje Anabelki i sama skusiłam się na nową,mając nadzieję na tak wielkie białe kule
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anabuko1 21:18, 09 sie 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
Dorota123 napisał(a)
Ciężka sprawa, bo jesienią ma być Mały Leon, a mnie by się chciało kokardek, falbanek spineczek i innych dziewczęcych gadżetów. Ja mam 3 chłopców i następne pokolenie same chłopaki.






Ale masz bajkowo u siebie.No śliczności w kazdym kątku
Pienne kwitnienia, piękne dekoracje

Dorotko tutaj pokazałam swoje rojniki:
https://www.ogrodowisko.pl/watek/5032-moja-dzialka-na-debowym-lesie?page=1364
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
basia3012 23:26, 09 sie 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9450
Dorotko, zaglądam czasem do Ciebie ale nie wpisuję się. Zawsze się spieszę. Ale dzisiaj podziwiam Twój talent nie tylko pomysłowej babci i ogrodniczki ale też cukierniczki i dekoratorki. Tort ,cudo. Aż ślinka leci.
Pięknie Twój ogród wygląda. Lilie, hortensje i wszystkie inne rośliny takie proste, zdrowe, pełne koloru. Pewnie dbasz o nie bardzo. Jest co podziwiać.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Waclaw 11:53, 10 sie 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Dorota123 napisał(a)
Dziękuję niby lubi się u nas bawić, chętnie też u nas zostaje, ale jednak jest trochę chłodny uczuciowo, a babcia chciała by przytulaska.



Mamy tak samo. I ja lubię "przytulaski". Niestety niektóre dzieci nie potrafią okazywać uczuć. Nie wiem jaka jest tego przyczyna.
Zazdroszczę Ci tak częstych kontaktów z wnukiem. Moje wnuczki (5) są przytulaskami, niestety są zbyt daleko.

Podziwiam Twoją inwencję.
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Dorota123 18:05, 12 sie 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
anpi napisał(a)
Dorotko jaszczurka nieźle wpasowała się w Twoje dekoracje ,widocznie lubi symetrię i uzupełniła ją swoim ogonkiem
Podziwiam Twoje Anabelki i sama skusiłam się na nową,mając nadzieję na tak wielkie białe kule
U mnie jest dużo jaszczurek, lubią się wygrzewać na bukszpanowych kulach. |Nie przeganiam ich, ale też nie dażę jakąś sympatią. Są po prostu częścią ogrodu. Wszystkie anabelki sama wyhodowałam z patyczków. Lubię je bardzo, wcześniej kwitną i mają delikatny zapach.




____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 18:28, 12 sie 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
anabuko1 napisał(a)

Ale masz bajkowo u siebie.No śliczności w kazdym kątku
Pienne kwitnienia, piękne dekoracje

Dorotko tutaj pokazałam swoje rojniki:
https://www.ogrodowisko.pl/watek/5032-moja-dzialka-na-debowym-lesie?page=1364
Byłam , widziałam, śliczne masz te rojniki.
Za miłe słowa dziękuję.




____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 18:37, 12 sie 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
basia3012 napisał(a)
Dorotko, zaglądam czasem do Ciebie ale nie wpisuję się. Zawsze się spieszę. Ale dzisiaj podziwiam Twój talent nie tylko pomysłowej babci i ogrodniczki ale też cukierniczki i dekoratorki. Tort ,cudo. Aż ślinka leci.
Pięknie Twój ogród wygląda. Lilie, hortensje i wszystkie inne rośliny takie proste, zdrowe, pełne koloru. Pewnie dbasz o nie bardzo. Jest co podziwiać.
Dziękuję Basiu Nie wszystko jest zdrowe, różom żółkną liście, jakieś gąsieniczki wżerają się w liście. Hortensje dostały za mało wody i nawozu, chociaż wcześniej obiecywałam sobie, że w tym roku lepiej o nie zadbam.




____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 18:48, 12 sie 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Waclaw napisał(a)

Mamy tak samo. I ja lubię "przytulaski". Niestety niektóre dzieci nie potrafią okazywać uczuć. Nie wiem jaka jest tego przyczyna.
Zazdroszczę Ci tak częstych kontaktów z wnukiem. Moje wnuczki (5) są przytulaskami, niestety są zbyt daleko.

Podziwiam Twoją inwencję.
Wacławie mój wnuk jest tylko przytulaskiem dla mamusi. Już mamy zaplanowaną zabawę na następny przyjazd, mamy stworzyć przy kałuży jurassik park.
Szkoda, że nie możesz mieć częstych wizyt wnuków, pomimo zmęczenia to duża radość z zabawy z wnukiem.





____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies