Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim małym ogródeczku - Dorota

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim małym ogródeczku - Dorota

Dorota123 23:12, 03 sie 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208



____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Katkak 06:46, 04 sie 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Dorcia coś to znowu za niebieskie wisiorki wymyśliła? Genialnie to wygląda
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 06:48, 04 sie 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
W jaki sposób ponawlekałaś te koraliki, miały dziurki?
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Waclaw 11:07, 04 sie 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7166
Achy i ochy zostawiam!
Tak bardzo chciałbym robić takie zdjęcia jak Ty
A obiektów do pięknych zdjęć u Ciebie multum.
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Dorota123 21:17, 04 sie 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Katkak napisał(a)
Dorcia coś to znowu za niebieskie wisiorki wymyśliła? Genialnie to wygląda
Kasiu to zrobione w ramach zabawy z wnukiem. Czyściliśmy kałużę i stwierdziłam, że trzeba umyć dokładnie koraliki wylewające się z dzbana do kałuży. Umyte trzeba było gdzieś zawiesić i tak powstała firanka z koralików. Kupowałam je w sporych woreczkach po ok. 20 zł i one miały dziurki. Widzisz tę gościówę wylegującą się w gniazdku, wcale się nie płoszyła mimo iż obok niej przechodziłam kilka razy. Była tak pochłonięta wygrzewaniem się, że nawet zaczęła pozować do zdjęcia. W ogrodzie z wnukiem ciągle coś wymyślamy, żeby spędzać czas aktywnie. Do tarczy strzelaliśmy w troje, wnuk, babcia i dziadek i każdy miał swój łuk - takie zawody, czasem jeszcze mamy pióra lub pióropusze indiańskie na głowach
Inna konkurencja to rzucanie szyszkami do uciekającego celu, Arturek tylko uciekał i rzucał, a ja uciekając robiłam zdjęcia.





____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 21:32, 04 sie 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Waclaw napisał(a)
Achy i ochy zostawiam!
Tak bardzo chciałbym robić takie zdjęcia jak Ty
A obiektów do pięknych zdjęć u Ciebie multum.
Wacławie kupuj Nikona D5100, obiektyw 18-105mm on jest taki uniwersalny. Przyjeżdżajcie z żoną i w pół godziny nauczę Cię robić takie zdjęcia Świetnym miejscem do nauki robienia zdjęć byłby jesienny Wąwóz królowej Jadwigi w Sandomierzu, a jeszcze lepsze miejsce to majestatyczne ruiny, największe w Europie zamku w Ujeździe.
Za ochy i achy dziękuję

Dla łasuchów zostawiam słodkości, które poszły na prezent imieninowy dla mojego taty .






____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Katkak 22:07, 04 sie 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Dorota123 napisał(a)
Wacławie kupuj Nikona D5100, obiektyw 18-105mm on jest taki uniwersalny. Przyjeżdżajcie z żoną i w pół godziny nauczę Cię robić takie zdjęcia Świetnym miejscem do nauki robienia zdjęć byłby jesienny Wąwóz królowej Jadwigi w Sandomierzu, a jeszcze lepsze miejsce to majestatyczne ruiny, największe w Europie zamku w Ujeździe.
Za ochy i achy dziękuję

Dla łasuchów zostawiam słodkości, które poszły na prezent imieninowy dla mojego taty .







Dorcia jesteś niezrównana,: stworzyłaś cudny ogród, robisz najpiękniejsze dekoracje jakie mam zaszczyt podziwiać, jesteś przewspabiałą babcią, fotografem i cukiernikiem. No i jak nie kochać? W Ujeździe mam nieg 01.09. Start i meta na zamku, 15,5km. Ostatni raz tam byłam będąc z Igą w ciąży. Jaszczurka modelka Ci się trafiła.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
sylwia_slomc... 22:17, 04 sie 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
No gościówa

Ale wnusio ma u Was dobrze
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Waclaw 23:05, 04 sie 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7166
Dorota123 napisał(a)
Kasiu to zrobione w ramach zabawy z wnukiem. Czyściliśmy kałużę i stwierdziłam, że trzeba umyć dokładnie koraliki wylewające się z dzbana do kałuży. Umyte trzeba było gdzieś zawiesić i tak powstała firanka z koralików. Kupowałam je w sporych woreczkach po ok. 20 zł i one miały dziurki. Widzisz tę gościówę wylegującą się w gniazdku, wcale się nie płoszyła mimo iż obok niej przechodziłam kilka razy. Była tak pochłonięta wygrzewaniem się, że nawet zaczęła pozować do zdjęcia. W ogrodzie z wnukiem ciągle coś wymyślamy, żeby spędzać czas aktywnie. Do tarczy strzelaliśmy w troje, wnuk, babcia i dziadek i każdy miał swój łuk - takie zawody, czasem jeszcze mamy pióra lub pióropusze indiańskie na głowach
Inna konkurencja to rzucanie szyszkami do uciekającego celu, Arturek tylko uciekał i rzucał, a ja uciekając robiłam zdjęcia.





Szczęśliwe wnuczęta mające takie babcie i dziadków.
Ujęcie jaszczurki - super
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
mirkaka 20:06, 05 sie 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9390
Ale jesteś cudowną babcią, już Ci to pisałam jak pokazałaś namiot indiański w pokoju i zabawy z wnukiem
Ogród cudny jak zawsze, lilie, jaszczurka zdobyła sławę w Twoim wątku


AAA i muszę dodać cudowny tort Niam
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies