Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim małym ogródeczku - Dorota

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim małym ogródeczku - Dorota

BASIA8 15:12, 20 sie 2019


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Takie coś zrobiłam na okno od wschodu, tam ciągle świeci słońce i rośliny nie radzą sobie.




Ale piękna kompozycja donice jakie ślicznie gdzie takie kupiłaś?
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
mirkaka 19:56, 20 sie 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9528
Bajkowy ogród
Jak Ty to robisz że ciągle masz na rabatach nowe kwiaty, ciągle pełne kwitnienie, u mnie część już wycinam, przekwitły, chorują, susza taka że trawa w pewnych miejscach całkiem wyschła
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
AgnieszkaW 20:06, 20 sie 2019

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Jakie cudne te sukulentowe kompozycje
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Dorota123 20:24, 20 sie 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
anabuko1 napisał(a)

Piękne widoczki ogrodowe.A te rojniki,,,ummm mam nadzieje,że za kilka lat i ja doczekam się podobnych
Fajnie,że miałas taka fajna niedziele
Te na parapecie tez są cudne
I te donice super!!
Dziękuję Aniu




____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 20:52, 20 sie 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
mira napisał(a)


I to jest suuuuuper bardzo mi się podoba, fajnie pasują do parapetu , mają dziurki na dole?
Właśnie zaczęłam odpowiadać na Twój post i uświadomiłam sobie, że te łódkowate donice nie mają dziurek, a właśnie pada deszcz. Dopóki stały na parapecie miały kontrolowane podlewanie, ale em malował dach i zostało trochę farby więc poprosiłam o odświeżenie parapetu. Przez te moje dekoracje zrysowałam go i już nie nadawał się, żeby był pusty. Poleciałam schować je pod ścianę z okapem. No i obiecałam emowi, że do Bożego Narodzenia parapet będzie nie tknięty . ale teraz jest jak nowy.





____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 21:11, 20 sie 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
BASIA8 napisał(a)
Takie coś zrobiłam na okno od wschodu, tam ciągle świeci słońce i rośliny nie radzą sobie.




Ale piękna kompozycja donice jakie ślicznie gdzie takie kupiłaś?
Basiu cieszę się, że Ci się spodobały moje sucholuby. Te łódkowate pojemniki kupiłam na giełdzie staroci w Sandomierzu jakieś 2-3 lata temu.




____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 21:28, 20 sie 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
mirkaka napisał(a)
Bajkowy ogród
Jak Ty to robisz że ciągle masz na rabatach nowe kwiaty, ciągle pełne kwitnienie, u mnie część już wycinam, przekwitły, chorują, susza taka że trawa w pewnych miejscach całkiem wyschła
Już nie raz pisałam, że w ziemi mam posadzone piętrowo i u mnie ciągle coś kwitnie. Chociaż zauważyłam, że na jednym kawałku rabaty gdzie jest dużo lilii posadzonych inne rośliny się wycofały i nie zakwitły. W tym roku deszcze co jakiś czas u nas padają i to ratuje sytuację, Nawet trawnik mam zielony Rośliny też mam częściowo chore ale to wina braku oprysków. Kiepsko u mnie z siłami i ze sprawnością, robię tylko tyle ile daję radę. Też wycinam rośliny, z których nie będzie już pociechy. Uwielbiam jak jest skoszony trawnik i siedząc w altanie widzę soczystą zieleń.






____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 22:00, 20 sie 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
AgnieszkaW napisał(a)
Jakie cudne te sukulentowe kompozycje
Dziękuję mam ich sporo w różnych miejscach.




____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Doranma 22:00, 20 sie 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Pięknie zaaranżowałaś okienny parapet, dołączam do ochów ☺
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
basia3012 22:08, 20 sie 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9450
Dorotko, cudne rzeczy z tymi rojnikami robisz. Nie będę cytowała zdjęć bo zbyt dużo bym musiała ich cytować. Sporo tych wynalazków rojnikowych masz. Najbardziej to mi się podoba ten strumień rojnikowy z dzbana i ten piękny rojnikowy parapet. Przepiękne są. Na ten dzban to nabrałam chęci.
W ogóle, tak kolorowego ogrodu to dawno nie widziałam. Przepięknie masz.
Pozdrawiam.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies