Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim małym ogródeczku - Dorota

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim małym ogródeczku - Dorota

Dorota123 19:30, 18 paź 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Mari napisał(a)
Pięknie jak zawsze. Wysłałam ci priv-
Dziękuję. Odpisałam



____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 19:44, 18 paź 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
danuta_szwajcer napisał(a)
Ale fajne fotki, wiewórki oswojone już: A u Ciebie jeszcze kolorowo i cynie masz jeszcze? Bo u mnie juz dawno mroz zniszczył Trawniczek marzenie żeby taki latem był no nie? Bo też u siebie ciesze sie dopiero teraz zielenią E tamm żadna starsza Pani, masz dziewczęcą urode i uśmiech. Tez za pare tygodni osiągne wiek emerytalny haha ale seniorką się nie czuję Dorotko to nasze dzieci tak szybko się starzeją Jesien mamy cudną i oby jak najdłużej Pozdrawiam
Cynie już umarzły zdjęcia były z 10. października, trawniczek jest teraz super. Za dziewczęcą urodę ślicznie dziękuję, ale zapewniam Cię, że wstawiałam tylko dobre zdjęcia, albo takie, na których nie wszystko widać. Mnie też w duszy gra ta dziewczyna z przed wielu lat. Podobno starość to stan umysłu, a ja nie pozwalam sobie na myślenie o starości to był tylko taki żarcik.
Nie jestem 50 latką mam 18 lat i 36 letnie doświadczenie.




____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 19:54, 18 paź 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Magleska napisał(a)
Dorotka ślinka mi cieknie .....mniam .....

I wycieczka fajna i piękne kadry z ogrodu a paskudny współczuję .....
Pozdrowionka
dziś też mam pyszne ciasto, lekkie i winne, czyli wysmażone jabłka z gruszkami + galaretki + masło , a na dole i górze puszysty biszkopt polany czekoladą.
Mam tylko nadzieję, że to nie był kleszcz i nie przysporzy mi dodatkowych problemów. Za miłe słowa dziękuję i pozdrawiam.





____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 20:01, 18 paź 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
anpi napisał(a)
Ale narobiłaś smaka na ciacho. Ale może jakoś do niedzieli wytrzymam.... mam urodziny wnusi...to będzie torcik!
Jutro będę miała gości, więc dziś też piekłam i do popołudniowej kawki zjedliśmy trochę. My straszne łasuchy jesteśmy i czy jetem na ostrej diecie, czy bez diety waga ciągle ta sama. Mam niedoczynność tarczycy, a ona nie daje mi schudnąć. Wszystkiego dobrego dla wnusi.




____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 20:12, 18 paź 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Oto moje półprodukty przytaszczone z lasu i pól. Ja już mam na nie pomysł, ale może ktoś odgadnie co z tego będzie?





____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
KasiaBawaria 20:39, 18 paź 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Dorrotko, ty to tak na powaznie z tym rakiem? Zycze zdrowia. I ty tak z tym zyjesz i jeszcze w ogrodzie pracujesz? Czy cos pomieszalam...

Czyli moge lilie wsadzac w sumie od wiosny do jesieni?
____________________
Zapraszam na kawe
Anitka 20:52, 18 paź 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Dorotko pięknie uchwyciłaś urok Łazienek w jesiennej odsłonie.
Świetne te półprodukty z lasu. Ja bym zrobiła wianek, ale ja wiankowa panienka jestem. Ale co nie wymyślisz świetne będzie.
Ja dzisiaj z lasu przytargałam kilka worków kupy
Napisz mi na prw adres.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
sylwia_slomc... 21:19, 18 paź 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81977
Piękną wycieczke miałaś, ale i ogród wygląda wspanialeI niesamowite te lilie masz jeszcze kwitną
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Waclaw 23:04, 18 paź 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Dorota123 napisał(a)
Wycieczka świetna, ale przywiozłam z sobą jakąś paskudę. Wpiła mi się w nogę, na kleszcza za jasne to stworzenie. Zdjęć mam dużo na pewno będę do nich co jakiś czas wracać.

Wirtualny poczęstunek.


Mniam.
Łasuchem wielkim jestem.
"Jak widzę słodycze to kwiczę"
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
anabuko1 12:42, 19 paź 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23558
Dorota123 napisał(a)
dziś też mam pyszne ciasto, lekkie i winne, czyli wysmażone jabłka z gruszkami + galaretki + masło , a na dole i górze puszysty biszkopt polany czekoladą.
Mam tylko nadzieję, że to nie był kleszcz i nie przysporzy mi dodatkowych problemów. Za miłe słowa dziękuję i pozdrawiam.






Dorotko u ciebie wciąż pięknie
Co to za trawa na ostatnim zdjęciu ?
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies