Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim małym ogródeczku - Dorota

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim małym ogródeczku - Dorota

ElzbietaFranka 22:43, 06 lut 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13859
To i ja życzę wszystkiego dobrego Dorotka. Przede wszystkim zdrowia i pogody ducha to najważniejsze.

U mnie takiej wiosny nie ma w ciągu dnia mam pogodę zmienna. Już nie mogę patrzeć na to szare niebo. Kiedy to się skończy.

Wracam bo jeszcze tego pięknego tortu nie pochwaliłam. Te róże i reszta to z marcepanu. Sama robisz?

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Dorota123 20:08, 07 lut 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
ElzbietaFranka napisał(a)
To i ja życzę wszystkiego dobrego Dorotka. Przede wszystkim zdrowia i pogody ducha to najważniejsze.

U mnie takiej wiosny nie ma w ciągu dnia mam pogodę zmienna. Już nie mogę patrzeć na to szare niebo. Kiedy to się skończy.

Wracam bo jeszcze tego pięknego tortu nie pochwaliłam. Te róże i reszta to z marcepanu. Sama robisz?

Pozdrawiam
Dziękuję za życzenia oby się spełniły.
Prezenty dostałam ogrodowiskowe, bo kwiaty doniczkowe i wertykulator od męża. Nie mam już siły wygrabywać trawnika jak to robiłam kiedyś, muszę sobie pomóc maszyną. U nas dziś świeciło słoneczko, ale termometr pokazywał 2 stopnie na + później spadło do zera.

Dekorację tortu zrobiłam z masy maślanej z dodatkiem masy kajmakowej, a do białego kremu idzie masło 82 % i mleko skondensowane słodzone o smaku waniliowym z tubki. Używam metalowych tylek do dekorowania, mam ich dość sporo.

Też nie mogę doczekać się lepszej pogody, więc na poprawę humoru zrobiłam sobie wiosenną dekorację na parapecie okna kuchennego.




____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
m_gocha 23:34, 07 lut 2020


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Jak zwykle piekne dekoracje u Ciebie Dorotko
Widzę, że wiosnę czarujesz
Śliczne te miniaturowe budki dla ptaszków.

Zdjęłam z ogrodu dekoracje świąteczne, ale wiosennych jeszcze nie robię bo u mnie zimno. Teraz -8

Pozdrawiam
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
anabuko1 07:22, 08 lut 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
Dorota123 napisał(a)
Dziękuję za życzenia oby się spełniły.
Prezenty dostałam ogrodowiskowe, bo kwiaty doniczkowe i wertykulator od męża. Nie mam już siły wygrabywać trawnika jak to robiłam kiedyś, muszę sobie pomóc maszyną. U nas dziś świeciło słoneczko, ale termometr pokazywał 2 stopnie na + później spadło do zera.

Dekorację tortu zrobiłam z masy maślanej z dodatkiem masy kajmakowej, a do białego kremu idzie masło 82 % i mleko skondensowane słodzone o smaku waniliowym z tubki. Używam metalowych tylek do dekorowania, mam ich dość sporo.

Też nie mogę doczekać się lepszej pogody, więc na poprawę humoru zrobiłam sobie wiosenną dekorację na parapecie okna kuchennego.





Piękne dekorację.
I śliczne te domeczki.
Sama je zrobiłaś ? Czy kupione ?
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Dorota123 13:45, 08 lut 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
m_gocha napisał(a)
Jak zwykle piekne dekoracje u Ciebie Dorotko
Widzę, że wiosnę czarujesz
Śliczne te miniaturowe budki dla ptaszków.

Zdjęłam z ogrodu dekoracje świąteczne, ale wiosennych jeszcze nie robię bo u mnie zimno. Teraz -8

Pozdrawiam
Wiosenne dekoracje wymusił zakup ciemierników.
U nas trochę cieplej, ale też na minusie. Wczoraj kret wykopał mi jednego ciemiernika z ziemi. Leży taka bidulka na stwardniałej od mrozu ziemi. Przykryłam gałązkami jodły i poczekam na cieplejsze dni.

____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 13:49, 08 lut 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
anabuko1 napisał(a)

Piękne dekorację.
I śliczne te domeczki.
Sama je zrobiłaś ? Czy kupione ?
Dziękuję
Domki są kupione, co jakiś czas jak spotykam w dobrej cenie to nie mogę się oprzeć. W tym tygodniu kupiłam ten największy.


____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
anabuko1 14:07, 08 lut 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
Dorota123 napisał(a)
Dziękuję
Domki są kupione, co jakiś czas jak spotykam w dobrej cenie to nie mogę się oprzeć. W tym tygodniu kupiłam ten największy.


Dorotko, a gdzie kupujesz te domki ?
Może jakieś namiary ??
Piękne dekoracje.
I ciemiernik śliczny.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
m_gocha 16:22, 08 lut 2020


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Dorotko ja też poproszę o namiar na te urocze domeczki
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
Dorota123 16:32, 19 lut 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Dziś wyjęłam zdjęcia z prze lat i wróciły cudowne wspomnienia, chyba to był 18.V.2016 roku. Cudowny ogród i przemili gospodarze. Do ogrodu Bogdzi dotarłam jako pierwsza i mogłam się nim nacieszyć sama wśród śpiewu ptaków i cudownych kolorów. Dla mnie to były niezapomniane wrażenia, czułam się jak w zaczarowanej krainie. Bogdzia stworzyła raj na ziemi, cieszę się, że miałam możliwość zobaczenia go na własne oczy.





____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 16:46, 19 lut 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
10.VII.2016r byłam w kolejnym pięknym bylinowym ogrodzie. Piękne kompozycje kazały zatrzymać się na dłużej, żeby niczego nie przeoczyć, żeby napawać się cudownym widokiem. Dziękuję Mała Mi.




____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies