Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim małym ogródeczku - Dorota

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim małym ogródeczku - Dorota

Dorota123 16:57, 19 lut 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
W tym samym dniu byłam też u Kasi w jej bajkowym ogrodzie, kreatywność gospodyni nie zna granic. Do tej pory ogród zmienił się niesamowicie, ale wspomnienia są bardzo miłe.





____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Urszulla 17:06, 19 lut 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21735
Bardzo mi się podobają ptaszkowe- domkowe dekoracje. Też coś muszę w weekend wymyślić bo halny mi zwiał to co było.

A odwiedziny są bardzo fajnym akcentem ogrodniczkowania też mam wspomnienia z zeszłego roku.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Dorota123 17:25, 19 lut 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Byłam też w bardzo eleganckim ogrodzie różanym. Podobno powstał na piasku, a prezentuje się cudownie. Takiej ilości kwitnących róż zgromadzonych w jednym miejscu nigdy nie widziałam. Elegancko przycięte bukszpany wyznaczały granice wylewających się kwiatów z rabat. Zapisałam sobie nazwy niektórych róż i sporo kupiłam( mam ich już 80 sztuk), czy doczekam się takich pięknych okazów na mojej piaszczystej ziemi? Nie sądzę, panujące susze i mały zasób wody w studni ogranicza moje zapędy do podlewania.





____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Nowa12 20:03, 19 lut 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Ale piękne zakątki. Bajkowe. To jest najlepsza inspiracja oglądanie cudzych ogrodów.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Dorota123 19:30, 20 lut 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Kolejny piękny ogród w którym byłam to ogród Sylwii, ogromne wyzwanie od początku realizacji. Duża powierzchnia i ogromne możliwości, ale też ogrom pracy dla całej rodziny. Już jest pięknie, a ogród ciągle rośnie i nabiera masy. Kibicowałam od początku powstawania tego ogrodu.





____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 22:49, 20 lut 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Urszulla napisał(a)
Bardzo mi się podobają ptaszkowe- domkowe dekoracje. Też coś muszę w weekend wymyślić bo halny mi zwiał to co było.

A odwiedziny są bardzo fajnym akcentem ogrodniczkowania też mam wspomnienia z zeszłego roku.
Domki i ptaszki to moje ulubione akcenty w ogrodzie. Pobyt w ogrodach innych ogrodników to świetne doświadczenia i masa nowej wiedzy o roślinach i ich pielęgnacji. Za miłe słowa dziękuję.



____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
mira 22:52, 20 lut 2020


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Fajne te Twoje wspomnienia - piękne kadry - ten elegancki różany też znam - tam praca wre już dawno - a nie tak jak ja się użalam

____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Dorota123 23:00, 20 lut 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Nowa12 napisał(a)
Ale piękne zakątki. Bajkowe. To jest najlepsza inspiracja oglądanie cudzych ogrodów.
Masz rację.





____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Ewa777 23:05, 20 lut 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18272
Jakie fajne wspomnienia
Też się cieszę, ze mogłam zobaczyć Twój ogród na żywo, Dorotko Bardzo miło wspominam spotkanie z Tobą

Piękne dekoracje znalazły się na oknie Śliczne te domki
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Dorota123 23:10, 20 lut 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
mira napisał(a)
Fajne te Twoje wspomnienia - piękne kadry - ten elegancki różany też znam - tam praca wre już dawno - a nie tak jak ja się użalam

Co jakiś czas wyciągam zdjęcia i oglądam po kolei te na pendriwach i te wywołane w albumach. Uwielbiam te wspomnienia i nowe doświadczenia. Ja też już zaczęłam grzebanie w ziemi, ale ja niewiele mogę zrobić. Mam nadzieję, że wróci mi kondycja, bo mam sporo do zrobienia.








Moja wiosna zimową porą.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies